myros-popup.jpg (663 KB)

Myros Stand Çözümleri Nedir? 

Myros, Demre Grup şirketleri arasında hediyelik eşya ve anı-hatıra eşyası sektöründe faaliyet gösteren, Türkiye'de hediyelik denince ilk akla gelen markadır.

Myros, kataloglarındaki hazır hediyelik ürünlerin yanında, özelleştirilmiş kişisel hediyelik eşyalar ve promosyon hediyelik çeşitleri alanında toptan satış hizmeti verir. Üretim, ithalat, ihracat çalışmalarının yanı sıra Myros organizasyonu içerisinde, toptan ve perakende satış faaliyetlerinin yer aldığı hediyelik eşya çeşitlerinin bulunduğu showroom mağazaları da bulunmaktadır. Merkezi Antalya’da olan Myros, etkili ve başarılı lojistik ağı ile ülkenin ve dünyanın birçok yerine toptan hediyelik ürün dağıtımı yapmaktadır. Myros hediyelik eşya ürünleri Migros, D&R, Anadolu Kültürel Girişimcilik, Evidea ve CarrefourSA gibi büyük firmaların mağazaları yanında ülkemizde ve dünyada 5.000’ nin üzerinde satış noktasında bulunmaktadır. Birçok hediyelik eşya işletmelerinin zincir mağazalarının yanında, müzik ve film endüstrisinde merchandising faaliyetleri yapan firmalar, spor kulüplerinin lisanslı ürün mağazaları da Myros toptan hediyelik eşya ürünlerini tercih etmektedir. Seyahatler ve geziler sırasında alışveriş yapılan müze ve ören yeri mağazaları, anıt binaların resmi mağazaları, dini turizm merkezleri, temalı parklar, hayvanat bahçeleri, akvaryumlar, havalimanları, terminal ve marinalar içindeki çeşitler arasında Myros hediyelik eşya ürünleri vardır. Myros aynı zamanda Amerika, Almanya, İtalya, Dubai ve Slovenya ülkelerinin önemli turistik alanlarında ve 80 farklı ülkede toptan hediyelik eşya satış hizmeti sunar.

Myros toptan satış için hizmet verdiği tüm bayilere,çalışma ortaklarına ve alıcılara, ürünlerin sergilenmesi amacıyla bedelli/bedelsiz stand hizmeti verir. Myros markasının adı ile hediyelik eşya dükkânı raflarınız güçlenir, Myros ürün standlarının yardımıyla ürünleriniz dekoratif, şık, düzenli ve müşteriyi etkileyen bir görünümde olur.

Myros Stand Çözümlerinin Avantajları Nedir? 

Kaliteli bir ürünü, hem güvenli hem de müşterinin dikkatini çekecek şekilde teşhir etmek, satışları arttıran en önemli unsurdur. Her dükkâna, vitrine ve rafa uyarlanabilen kolay kurulabilir, pratik çeşitleri ile Myros stand çözümlerinin sağlayacağı avantajlar aşağıdadır:

 • İşletmenizle Myros marka birliği oluşturur ve güven sağlar.
 • Dükkânınızda, vitrininizde ve raflarınızda düzenli bir görünüm sağlar.
 • Ürünlere sergileme ve temizlik kolaylığı sağlar.
 • Ürünlerin müşteriler tarafından rahatlıkla görülmesini sağlar.
 • Müşterilerin çeşitleri tek tek fark edip kolaylıkla incelenmesini sağlar.
 • Stand eksikleri hızlı fark edilir ve ürün takiplerinde kolaylık sağlar.
 • Kısıtlı alanlarda çeşitli ürün sergileme imkanı yaratır.
 • Standlar taşınabilir olduğu için müşterilerin ilgisini çekecek noktalara göre konumlandırılabilir.

Myros Stand Çözümlerinin Çeşitleri Nedir? 

Bir ürün, stand üzerinde sergilendiğinde alıcıların satın alınmasını etkileyen önemli unsurlardan biridir. Uluslararası kalite standartlarında, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatları olan Myros ’un ürünlerinin yanı sıra  bayilerine sunduğu bedelli/bedelsiz Myros stand çözümleri bayiler için birer fırsattır. Myros kaliteli üretim, ambalaj, barkodlama, paketleme, lojistik desteğin yanı sıra mağazalardaki vitrin, teşhir ve raf düzeni konusunda sunduğu profesyonel destek ile tedarikçisinin yanındadır.

Myros stand çözümlerinin çeşitleri aşağıdadır:

 • Anahtarlık Stand Çözümleri
 • Bijuteri Stand Çözümleri
 • Mum Stand Çözümleri
 • Kupa Stand Çözümleri
 • Bayrak Stand Çözümleri
 • Sabun Stand Çözümleri
 • Bardak Altlığı Stand Çözümleri
 • Çini Ürünlerin Stand Çözümleri

1.Anahtarlık Stand Çözümleri 

Hediyelik eşya ürünleri arasında herkese verilebildiği için en çok tercih edilen ürünler anahtarlıklardır. Ancak, boyutlarının küçük olması nedeni ile kolaylıkla fark edilip seçim yapılabilmesi için anahtarlık hediye ürünlerinin mutlaka bir stand üstünde teşhir edilmesi gerekir. Stand üzerinde düzgün teşhir edilmeyen anahtarlıklar, çizilme, kırılma veya kaybolma tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Bu da işletmenize ek maliyet ve zarar olarak yansır. Anahtarlık ürünleri standlara asıldıkları zaman sallanma payı ile birlikte genellikle 4 cm ile 15 cm arasında olurlar. Yüzlerce çeşit anahtarlığı asabileceğiniz, portatif rafları ile dükkânınızda her yere rahatlıkla koyabileceğiniz tekerlekli modeli, ölçülerine göre küçük ve büyük boyutlarda alabileceğiniz tezgâh üstü modeli ile Myros anahtarlık stand çözümleri müşterilerinizin seçimlerini kolaylaştıracak, satışlarınızın karlılığını arttıracaktır.

2. Bijuteri Stand Çözümleri   

Bijuteri süs eşyaları ve takı, aksesuar hediyelik ürünlerin en önemli özellikleri küçük ve hassas olmalarıdır. Özenle teşhir edilmedikleri zaman kopabilir, kırılabilir ya da kaybolabilirler. Tekli veya set halinde satışa sunduğunuz yüzlerce bijuteri ürününün güvenli teşhir edilebilmesini ve kolay seçilmesini sağlayan, ayarlanabilir Myros bijuteri stand çözümleri, narin ürünlerinizi kolaylıkla sergilemenize yardımcı olur.

3. Mum Stand Çözümleri       

Mum hediyelik ürünleri, yapımında kullanılan malzemeler nedeniyle duyarlı ürünlerdir. Ortam sıcaklığı ve teşhir bölgeleri doğru olmaz ise ürünlerde solma, erime, kırılma gibi  yapısal bozukluklar olabilir. Mumların yanı sıra çini veya seramik mumluk ve yağdanlıklar da kırılma riski taşır. Ürünlerin deforme olma riskini  ortadan kaldırmak ve düzenli sunum ile dekorasyon görüntüsü oluşturmak için Myros mum stand çözümleri, sizin en büyük yardımcınız  olacaktır.

4. Kupa Stand Çözümleri        

Seramik ve porselen hammaddelerinden yapılan kupalar hassas ve kırılgan ürünlerdir. Raflarınızda doğru teşhir edilmediği durumlarda kırılabilir, ürün aralarında bir köşede kalırlarsa müşteriler tarafından fark edilmeyebilirler. Her iki durum doğru teşhir edilmediği zaman ortaya çıkar ve sonuçları dükkânınıza satış kaybı ya da ek maliyet olarak yansır. Desenlerinin kolaylıkla fark edileceği, ayarlanabilir pratik askılarıyla Myros kupa stand çözümleri onlarca kupa çeşidinizi güvenle sergileyerek, satışlarınızın artmasına katkıda bulunur.

5. Bayrak Stand Çözümleri    

Milli bayramlarda çocukların ellerinde gurur duyarak salladığı bayraklar, göz önünde olmazsa satın alınamazlar. Genellikle bayramlar, milli maçlar gibi belirli tarihlerde satılan ve hızlı tüketilmesi gereken bayraklar ayrıca doğru şekilde teşhir edilmezlerse, yırtılabilir, kirlenebilir ve kaybolabilirler. Onları kolaylıkla sergileyerek, heyecanlı müşterilerinizin alabilmeleri için en önemli desteğiniz Myros bayrak standı olacaktır. Üzerinde onlarca bayrak taşıyabilen stand, müşterilerinizin ruhunu sizin de dükkânınızı bayram yerine çevirir.

6. Sabun Stand Çözümleri      

Renkli ambalajları ve güzel kokuları ile dükkânınızın atmosferinde dekorasyon etkisi yaratan sabun ürünleri, teşhiri doğru yapıldığında hem müşterilerinizin ilgisini çeker hem de ürünler korunur. Sabunlar çok güneş alan ve sıcak ortamlarda sergilenirse kimyasal özellikleri, kokuları ve yapıları bozulabilir. Sert ürünlerle yan yana teşhir edilirse darbe alarak deforme olabilirler. Myros sabun stand çözümleri raflarda onlarca sabunu zarar görmeden ve dekoratif bir şekilde sergilemenizi sağlar.

7. Bardak Altlığı Stand Çözümleri       

Bardak altlıkları formları yassı ve yatay ürünlerdir. Desenlerinin görünür olması için dikey olarak teşhir edilmeleri gerekir. Bu tür ürünlerin dikey teşhirleri için ayak kullanıldığında çok fazla yer kaplayacağından, doğru görüntü verebilmesi için özel standlara ihtiyaç duyar. Raf arasında yuvarlanmadan onlarca ürünü tüm desenlerin görülebildiği şekilde sergilemek için en ideal yöntem Myros bardak altlığı standlarıdır.

8. Çini Ürünlerin Stand Çözümleri      

Özenle tasarlanıp üretilen, büyük bir dikkatle transfer edilen çini ürünlerinin sergilenmesinde de aynı hassasiyet gösterilmezse, kırıklar ve deformasyonlar olur. Tek bir çatlak ve sır atması ürünü defolu hale getirir. Sonuçları müşteri güvensizliği, satış kaybı ile ek maliyet şeklinde işlerinize yansır. Şık ve güvenli sergileme yapabilmek için Myros çini ürünlerin standlarını dükkânınızın uygun ölçülerdeki her yerinde kullanabilirsiniz.

Myros Stand Çözümleri için Başvuru Nasıl Yapılır?    

Myros toptan hediyelik eşya ürünleri için sağlanan standlar, belirli hacmin üzerinde alışveriş yapan müşterilerimize i sergileyeceği alana ve isteğine bağlı olarak tek sezonluk, belirli süreler arasında ya da uzun süreli olarak bedelsiz olarak verilebilir. 

Myros stand çözümleri için başvuru tedarikçi, bayi veya satıcı firma tarafından üçyöntemle yapılır:

 • Myros web sitesinden ulaşacağınız whatsapp hattındaki müşteri temsilcisine başvuru yapılabilir.
 • Myros web sitesinden ulaşacağınız iletişim bilgilerinden info@myros.com mail adresine başvuru talebi gönderilebilir.
 • Bir çok stand çözümümüz web-sitemizde de satışa sunulmuştur. 

Stand talebi Myros’a ulaştıktan sonra yetkililer tarafından incelemeye alınır. Siparişlerin ve stand talebinin incelenmesinden sonra, stok durumunun uygunluğuna göre, başvuru 2-3 iş günü içerisinde kabul edilir.

Tedarik grubunun ya da alıcının sipariş verdiği ürünler ile birlikte, talep edilen ürünlerle uyumlu standlar çözümleri Myros tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde alıcının mağazasına gönderilir. Myros ‘un Deneyimli ve uzman destek kadrosu ile ürün standının mağazadaki konumu, kurulumu ve kullanımı ile beraber ürün yerleştirme ve sergilenme tavsiyeleri verilir.

Myros hediyelik eşya ürünleriniz için çok sayıda stand çözümü için talepte bulunulabilir.

Myros Stand Çözümü için Başvuru Şartları Nedir?     

Myros stand çözümü için başvuru şartlarının ilki, Myros web sitesinden yeni bayi kaydı oluşturmaktır. Mevcut süreçte bir bayii kaydınız ve giriş yetkiniz varsa bu işlemi tekrar yapmanıza gerek yoktur. En önemlisi şart ise, Myros hediyelik eşya ürünlerinden düzenli sipariş vererek satın alma yapılmalıdır. Sonuncusu da, tedarikçi ya da alıcının Myros’u bir iş ortağı olarak görmesi, süreçte buna göre davranması şarttır.  

Myros Stand Çözümlerinin Getirisi Nedir?    

Myros üretiminden teslimata kadar tüm süreçteki maliyetleri üzerine aldığı gibi ürünlerinin dekorasyonu ve teşhiri için gerekli maliyetleri de yüklenerek verdiği bedelsiz stand çözümleri ile stand satın alma sorununu ortadan kaldırır. Myros stand ürünlerini alırken de iade ederken de herhangi bir ek ücret talep edilmez. Bu destek yeni açılan ya da yenilenen dükkânınızdaki önemli bir maliyeti ortadan kaldırır.

Myros bayileri, tedarikçileri ve alıcıları ürünlerini sipariş ettikten sonra,  güvenli ve hızlı lojistik hizmetinden faydalanmanın yanında ürünlerin standlarda dekoratif bir görsellikte, şık ve güvenli bir şekilde sergilenmesini sağlar. Myros size iş ortağı gözü ile bakar ve ek maliyetlerle uğraşmadan yüksek satış yapmanız için daima destek olur.

Myros Stand Çözümleri Hangi Hizmetleri Sağlar?       

Mağazayı açtığınızda tek sorununuz ürün sipariş etmek değildir. Standların sipariş edilmesinin yanında nakliyesi, kurulumu ve doğru teşhir yöntemlerinin de belirtilmesi gerekir. Myros tüm bayi, tedarikçi ve alıcılarına uzman kadrosu ile stand desteği verdikten sonra nakliye, stand kurulumu, ürün teşhiri ve sergileme önerileriyle de size destek sağlar. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.