• Tümünü Temizle

Şehir Temalı Ürünler

için 265 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
29,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Şehre Özel Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
139,00 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Terlik Temalı Şeffaf Polyester Magnet
34,90 TL
(0)
79,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Şehre Özel Çini Myros Resim Tabak 18 cm
319,00 TL
(0)
89,90 TL
(0)
149,00 TL
(0)
79,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Şehre Özel Çini Myros Resim Tabak 12 cm
189,00 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 11
Myros - Şehre Özel Şekilli Metal Kabartma Anahtarlık
54,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
için 265 ürün görüntüleniyor.

Şehir Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şehir ismi yazan hediyelik eşyalar şık bir hediye seçimidir. Farklı bir şehri görmek için seyahat eden kişiler genelde gittikleri şehirden bir hatıra almayı tercih eder. Şehir temalı hediyelik eşya çeşitleri hatıra niteliği taşıyan ürünlerde oluşmaktadır. Her şehrin özelliklerine uygun olarak tasarlanan ürünler dekoratif eşya olarak kullanılabildiği gibi işlevsel olarak da kullanılmaktadır. Farklı bir şehre yakın dost ve akrabalarını görmeye giden kişiler için yakınlarına hediye götürmek atlanmaması gereken bir konudur. Yaşanılan şehre özel olarak tasarlanan hediyelik ürünler yakınlara hediye edilebilecek özenli bir seçimdir. Her isteğe uygun olarak tasarlanan şehir temalı hediyelik ürünler bulunmaktadır. Magnet, açacak ve küllük gibi çeşitli ürünler şehirlere uygun olacak şekilde özelleştirilmektedir. Kullanan kişinin şehre ait olan anılarının canlanmasını sağlamaktadır. Dünyanın her yerinde çok sayıda şehir temalı hediyelik ürünler bulunmaktadır. Birden fazla yakınına şehir temalı hediyelik ürün almak isteyen kişiler için toptan satış seçenekleri bulunmaktadır. Şehir temalı hediyelik eşya satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır;

 • Şehir hediyelikleri o şehrin özelliklerine uygun olarak tasarlanmalıdır.
 • Hediye seçimi yaparken kime alındığı göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Hediyelik ürünlerin baskı kalitesi ve renkleri özenli olmalıdır.
 • Toptan satın alımlarda tüm ürünler aynı özende hazırlanmış olmalıdır.
 • Ürün üretiminde kaliteli malzeme kullanılıp kullanılmadığı incelenmelidir.

Şehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Şehir temasına sahip olan hediyelik ürünlerin kendine has özellikleri bulunmaktadır. Her ürünün üretim sürecinde hangi şehre özel olarak üretildiği göz önünde bulundurulmaktadır. Şehirlerin en bilinen notasyonları ve isimleri hediyelik ürünlerde kullanılmaktadır. Şehir temalı kupa üzerinde şehre ait olan görseller ve şehir isimler yer almaktadır. Tasarımlar ve renkler şehirlere göre değişkenlik göstermektedir. Hediyelik şehir magneti farklı tasarımlarda üretilmektedir. Gazoz kapağı, balık, ağaç ve gemi bu tasarımlardan yalnızca birkaç tanesidir. Tüm magnet tasarımları üzerinde şehir isimleri bulunmaktadır. Magnetler epoksi ya da ahşap malzemeden üretilmektedir. 

Şehir temalı kar küresi polyester ve cam malzemeden üretilmektedir. Cam kar küresi içerisinde ve çevresinde şehre özel olan tasarımlar bulunmaktadır. Antalya ve Muğla gibi tatil beldesine ait olan kar kürelerinde deniz yıldızı ve kaplumbağa gibi objelerin yanı sıra bodrum kalesi gibi mekanların minyatürleri de yer almaktadır. Şehirlere özel olarak tasarlanan çini duvar tabaklarında şehre ait olan görseller yer almaktadır. Dijital baskı kullanılarak tasarlanan tabakların renkleri şehirlere göre değişmektedir. İlaç kullanan kişiler için hap kutusu oldukça iş kolaylaştırıcı bir üründür. Farklı tasarıma sahip olan hap kutuları şehirlere özel olarak tasarlanmaktadır. Kutular yuvarlak, kare ve dikdörtgen tasarımlara sahiptir. Kutu kapaklarında ise şehirlere özel olan görseller ve şehir isimler yer almaktadır. 

Şehirlere özel olarak tasarlanan çantaların üzerinde şehirlere ait olan tasarımlar yer almaktadır. Bez çanta ve makyaj çantaları farklı kullanımlar için oldukça uygundur. Eşyalarını saklamak için metal kutu kullanan kişilere özel olarak şehir temalı metal kutu tasarımları bulunuyor. Yuvarlak forma sahip olan metal kutu kapağında şehre özel tasarımlar bulunuyor. Şehre özel olarak tasarlanan hediyelikler arasında havlu seçenekleri de bulunuyor. Havlu boyutları farklı kullanım ve ihtiyaçlara uygun şekilde üretilmektedir. Pamuklu dokusu sayesinde kullanımı konforludur. Şehir hatırası olarak tercih edilen ürünler arasında cüzdan modelleri de yer alıyor. Suni deriden üretilen cüzdanlar üzerine şehirlere özel olan görseller dijital baskı yöntemi kullanılarak baskı yapılmaktadır.

Şehir manzaraları kullanılarak hazırlanan puzzle çeşitleri aynı zamanda tablo olarak kullanım için de uygundur. Çerçeve yapılarak istenilen duvarda sergilenebilir. Metal kalem kutusu çeşitlerinin şehirlere özel olarak hazırlanan tasarımları bulunmaktadır. Dikdörtgen şeklinde tasarlanan kalem kutusu kapağında şehre özel olarak hazırlanan tasarımlar yer almaktadır. İşlevsel ve dekoratif olarak kullanılan bardak altlığı modelleri şehir temasına uygun olarak hazırlanmaktadır. Kare, dikdörtgen, papatya ve güneş formda hazırlanan altlıkların taş ve ahşap çeşitleri bulunmaktadır. Sofra düzeninde kullanılan amerikan servisleri şehir temasına uygun olacak tasarımlara sahiptir. Şehirlerin özelliklerine uygun olarak düz beyaz amerikan servis üzerine baskı yapılmaktadır.

Şehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Şehir temasına sahip olan hediyelik eşya ürünlerinin fiyat aralığı 10 TL ile 570 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ürünlerin fiyatlarında ürün çeşidi ve üretim süreci etkilidir.

Şehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Şehir temalı hediyelikler çok geniş bir ürün hacmine sahiptir. Bardak altlığı, havlu, kar küresi ve tablo gibi sayısız ürün şehirlere göre özelleştirilmektedir. Ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde ürünün üretim süreci ve işçilik maliyetleri etkilidir. Her ürünün üretimi için gereken hammadde farklıdır. Uygun fiyatlı şehir temalı hediyelik eşyalar arasında bulunan magnetlerin üretim süresi kısa ve kullanılan malzeme miktarı azdır. Bu nedenle oldukça düşük fiyatlarla kullanıcıya sunulmaktadır. 

Metalden üretilen kalem ve hediye kutusu üretimi ise diğer ürünlere göre farklılık göstermektedir. Metale şekil verilmesiyle oluşan kutu bu nedenle orta düzeylerdeki fiyat aralığına sahiptir. Şehre özel olarak hazırlanan çini tabak modelleri diğer ürünlere oranla yüksek fiyatlara kullanıcıya sunulmaktadır. Evladiyelik bir ürün olan çini tabakların yapım sürece eş işçiliği gerektirdiği için fiyatı diğer ürünlerden değişiklik göstermektedir. Şehir hediyelik toptancıları şehir temalı hediyelik eşyaların fiyatlarını kalite ve fiyat dengesini sağlayarak belirlemektedir.

Şehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Şehir temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şehir temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şehir Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Şehir temalı hediyelik çeşitleri şunlardır;

Şehir Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Şehir temalı hediyelik eşyaların kullanımları türlerine göre değişmektedir. Şehir hatırası magnet modelleri metal yüzeylerde dekorasyon amaçlı tercih edilmektedir. Duvar tabakları duvar dekorasyonunda tercih edilebilir. Farklı tablolar ile birlikte kombinasyon yapılarak kullanılabilir. Nihale modelleri sıcak çaydanlık ya da tencere gibi ürünlerin tezgaha zarar vermemesi amacıyla kullanılmaktadır. Şehirlere özel olarak tasarlanan hap kutusu çeşitleri hapların istenilen yere taşınmasını sağlar. Ayrıca saatlere uygun olacak şekilde haplar kutu içerisinde ayrılabilir. Şehirlerden esintiler taşıyan hatıra kaşık dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Büfe ya da konsol gibi eşyaların üzerinde sergilenebilir.

Çini kabartma ya da metal olarak tasarlanan küllükler sigara içen kişilerin sigara külünü dökebilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Aynı zamanda sehpa ve masa gibi eşyaların üzerinde dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Şehir isimlerine özel olarak tasarlanan mutfak önlüğü, fırın eldiveni ve fırın tutacağı set halinde kullanılabilen bir üründür. Mutfakta herkesin ihtiyacı olan bu ürünler işlevsel olarak kullanılabileceği gibi kullanılmadığı zamanlarda ise mutfak askısında hoş bir görüntü oluşturulması sağlanabilir. Hediyelik şehir kupaları sıcak ve soğuk içecekler içmek için uygundur. Her kupaları görmek isteyen kişiler ise çalışma masalarında kalemlik olarak tercih edebilir. Şehirlere özel olarak tasarlanan ahşap masa takvimi tarihin takip edilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Özel tasarımı sayesinde aynı zamanda masa da şık bir görünüm de oluşmasını sağlamaktadır. İstanbul şehir hediyelik eşya arasında bulunan araba süsü araba aynalarına takılmak üzere tasarlanmıştır.

Şehir Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Şehir temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye edilebilir;

 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa ev hediyesi
 • Anneye ev hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi
 • Kardeşe ev hediyesi
 • İş arkadaşına hediye
 • Ev arkadaşına hediye

Şehir Temalı Hediyelik Eşya ürünler için Toptan Satış Mevcut mu?

Şehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Şehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 190 TL   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Şehir Temalı Hediyelik Eşya ürünler için Ücretsiz Kargo var mı?

Şehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Şehir Temalı Hediyelik Eşya ürünlerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Şehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Şehir Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Şehir temasına sahip olan hediyelik eşya ürünlerinin üretim süreçleri birbirinden farklıdır. Her ürün için gereken hammadde ve işleme süreci değişmektedir. Myros her ürün için en kaliteli hammadde çeşidini tercih ederek büyük bir titizlikle üretim sürecini tamamlamaktadır. El işçiliği kullanılarak üretilen hediyelik eşyaların kalitesi her daim kontrol edilmektedir. Çok sayıda üretimi gerçekleşen toptan şehir magnetleri kalitesinde herhangi bir değişiklik olmadan her biri aynı kalitede üretilmektedir. 

Şehir Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Şehir temalı ürünlere benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.