• Tümünü Temizle

Metal

için 75 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
19,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Bayrak Temalı Myros Metal Çapa Magnet
30,90 TL
(0)
19,90 TL
(0)
75,90 TL
(0)
30,90 TL
(0)
30,90 TL
(0)
19,90 TL
(0)
75,90 TL
(0)
19,90 TL
(0)
19,90 TL
(0)
75,90 TL
(0)
30,90 TL
(0)
19,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Efes Temalı Myros Metal Kilise Magnet 45x75 mm
75,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kemer Temalı Myros Metal Dümen Magnet
30,90 TL
(0)
için 75 ürün görüntüleniyor.

Metal Magnet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metal magnetler, kaliteli metal malzeme kullanılarak üretilen, arkasında mıknatıs ve kıskaç özelliği bulunan, özel tasarım modellerine sahip ürünlerdir. Metal magnetler, minimal özellikleri ile estetik ve şık görünüme sahiptir. Dekoratif amaçlı olarak buzdolaplarında, metal dolaplarda,  masaüstünde, raflarda veya paneller üzerine mıknatıs ve kıskaç özelliği sayesinde tutturularak kullanılabilen metal magnet ürünler, çeşitli şekil ve boyutlarda bulabileceğiniz farklı şekilde tasarım özelliklerine sahiptir.

Metal magnetler, dayanıklı ve kaliteli metal malzeme kullanılarak özgün tasarım seçeneklerine ile üretilen ürünlerdir. Dünya genelinde sayısız metal magnet çeşitleri bulunmaktadır. Genellikle gezi dönüşlerinde sıklıkla hediyelik olarak tercih edilen metal magnetler,  sevdiklerinizle güzel gezi deneyiminizi paylaşmak ve onlara birer hatıra olarak tercih edebileceğiniz, gezdiğiniz yerleri anlatan özel tasarım hediyelikler olacaktır. Metal magnetler hediyelik olarak, kullanım alanına bağlı değişiklik gösteren, tasarım çeşitliliği açısından çok zengin yelpazede kullanılabilecek özellikleri taşımaktadır.

Metal magnet hediyelikler, dayanıklı, uzun süre kullanılabilecek özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Yapımında kullanılan metal malzeme sayesinde hiçbir deforme ve dezenformasyona uğramadan kullanılabilecek ürünlerdir.  Metalden magnet ürünler, istenilen özel güne uygun tasarım seçeneklerine sahip, her zaman tercih edilebilen ve istenilen çeşitlilikte bulabilen seçeneklere sahiptir. Metal magnet açacak özelliği ile kullanışlı ve işlevsel ürünlerden biridir.  Metal buzdolabı magneti, koleksiyonlarda, özel günlerde, firma tanıtımlarında promosyon amaçlı olarak, kişiselleştirilebilir gibi geniş kullanım amacına sahip ürünlerdir. Doğum günü, yılbaşı, mezuniyet hediyesi, mesleğe özel tasarım seçenekleri, şehir temalı, arkadaş temalı, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, Türk bayrağı temalı, dini temalı, kilise şeklinde gibi özel alım amacı taşımaktadır.

Firmalarınız için, düğün, nişan ve benzeri organizasyonlar için, tanıtım amaçlı olarak yapılan organizasyonlar için, işletmelerinizde sergilemek ve satışa sunmak için metal magnet çeşitlerini istediğiniz özelliklere sahip olan tasarımları ile metal magnet toptan alım seçeneğini değerlendirebilir ve uygun fiyatlarda toptan alım yapabilirsiniz. Kişiye özel tasarım özelliklerine de sahip olan metal magnet hediyelikleri, istediğiniz şekilde özel günleriniz için tasarlayabilir, sevdiklerinize gönül rahatlığıyla Myros.com adresinden satın alabilirsiniz. Metal Magnet ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır. 

 • Hangi tasarım özelliklerini taşıyacağına karar verilmelidir.
 • Kime alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Alacağınız kişinin hoşlanacağı modelleri seçmelisiniz.
 • Metal magnetleri hangi şekillerde alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Metal magnetlerin kıskaç veya  mıknatıs özelliğini mi taşınmasına karar vermelisiniz.
 • Metal magnetleri, hangi özel gün için alacağınıza karar vermelisiniz. 
 • Metal magnetleri alırken hangi fiyat aralığında alacağınıza karar vermelisiniz.

Metal Magnet Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal magnetler, kaliteli metal malzeme kullanılarak üretilmektedir. Metal magnetler buzdolapları üzerinde şık ve estetik duruşları ile kullanılan özel dekoratif ürünlerdir. Metal magnetler 50x70 mm boyutlarında yuvarlak, kare, çapa, harita, kapak, kıskaçlı, oval, bakır, dümen, hayvan figürlü, taşlı, şehir figürleri gibi değişen farklı şekil ve modellere sahip ürünlerdir. Yazılı, bayraklı, promosyon, şehir temalı dekorlama yapılan özelliklerde olanları da mevcuttur. Özelleştirilebilir formları ile istediğiniz şekilde tasarlayabileceğiniz özellikte olanları da vardır. Zengin çeşitliliğe sahip metal magnetler, uzun ömürlü, dayanıklı ve kullanışlı özelliklere sahiptir. Metal magnet modelleri dekoratif amaçlı olarak ev, ofis, masaüstü dekor, paneller veya raflar için kullanılabilecek özelliktedir. 

Metal Magnet Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal magnet hediyeliklerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Metal magnet hediyeliklerin fiyatları ortalama 9 TL - 66 TL arasında değişmektedir.

Metal Magnet Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal magnetlerin fiyatları belirlenirken üretimde kullanılan hammadde, malzeme, tasarım  özelliklerine ve boyutları dikkate alınmaktadır. Farklı model ve tasarım özelliklerine sahip metal magnet ürünlerin her birinin üretim özelliğine bağlı olarak farklı fiyatlandırma yapılmaktadır. Resimli, baskılı veya epoksi özellikleri ile birleşerek yapılan metal magnet ürünlerinde fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyat belirlemede en önemli etkenlerden biri de işçiliktir. Metal magnet ürünler, üretilirken kullanılan üstün makine teknolojileri de fiyat belirleme konusunda etkili olan önemli unsurlardan biridir.

Metal Magnet Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal magnet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal magnet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Magnet Çeşitleri Nelerdir?

Metal magnet hediyelik çeşitleri aşağıda yer almaktadır:

Metal Magnet Nasıl Kullanılır?

Metal magnetler, dekoratif amaçlı olarak buzdolaplarının üzerinde veya metal alanlarda tutturularak kullanılmaktadır. Evlerinizde kullanabileceğiniz gibi ofislerde de metal magnet ürünleri kullanabilirsiniz. Metal magnet hediyeliklerin açacak olarak kullanılacak çeşitleride vardır. Metal magnet açacakları yanınızda taşıyabilir, aracınıza koyabilir veya ofisinizde kullanabilirsiniz. Metal magnet hediyelikler, zengin tasarım yelpazesine sahip, farklı renk ve boyutlarda bulabileceğiniz, masaüstü veya raf gibi alanlarda da sergilenebilen ürünlerdir.

Metal Magnet Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal magnetler aşağıda yer alan kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Gezi dönüşeri sonrası şehir temalı magnetleri aile bireylerine, dost ve yakınlara,
 • Özel günler için (doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü vb.) arkadaşlarınıza,
 • Buzdolabı magnet koleksiyonu yapan sevdiklerinize, 
 • Kurumsal tanıtım vs. için müşterilere,
 • Hediyelik eşya satışı yapan işletmelerinize,
 • Açılış ve tanıtım amacıyla gelen ziyaretçilere,

Metal Magnet Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metal magnet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal magnet ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 22 TL   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Magnet Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metal magnet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Magnet Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metal magnet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Magnet Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Büyük hediyelik eşya üreticilerinden olan Myros, metal magnet hediyelikleri, her biri için özel tasarımlar oluşturarak ve kaliteli metal malzeme kullanarak üretmektedir. Farklı tasarımlar ve kombinasyonlar oluşturulmaktadır. İlk olarak tasarımı oluşturulan magnet hediyelikler, sonrasında ileri teknoloji makineleri kullanılarak üretime sürecine geçilmektedir. Kullanılacak malzeme türüne göre el yapımı işçilikle üretimde yapılabilmektedir. Ayrıca kişiye özel tasarlanabilen ürün seçenekleri ile zengin metal magnet hediyelik yelpazesi oluşturulmaktadır.

Metal Magnet Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Metal magnete benzer diğer hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelenmiştir:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.