• Tümünü Temizle

Çini

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 35
Myros - Çini Turkuaz Askılı 3 No Duvar Süsü
269,00 TL
(0)
+ 26
Myros - Çini Turkuaz Askılı 2 No Duvar Süsü
94,90 TL
(0)
+ 30
Myros - Çini Turkuaz Askılı 1 No Duvar Süsü
49,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz Büyük Saksı Duvar Süsü
149,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Çini Turkuaz Askılı 4 No Duvar Süsü
479,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Çini Turkuaz Küçük Saksı Duvar Süsü
109,00 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Çini Duvar Süsü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çini duvar süsü ne sorusuna: ‘’ Farklı şekil ve tasarımlara sahip, duvar aksesuarlarıdır.’’ şeklinde yanıt verilebilir. Çini duvar süsü, en çok tercih edilen ev dekorasyon ürünleri arasında bulunuyor. Dünyada binlerce farklı çeşidi bulunan çini duvar süsü modelleri, geniş ürün yelpazesi ile oldukça ilgi topluyor. 

Toptan satın alımlara da uygunluk gösteren çini duvar süsü çeşitleri, ev ve işyerlerinde kullanılıyor. Ortama farklı bir hava katmak için tercih edilebilen çini duvar süsleri, genel dekorasyonu tamamlaması adına da tercih edilebiliyor. 

Çini duvar süslerinin tasarımındaki farklılıklar, farklı beğeni ve zevklere sahip kişilerin, kendileri için ideal ürünü bulmasını kolaylaştırıyor. Çünkü çini duvar süsü alırken, ürünün kullanılacağı yerin genel dekorasyonunu göz önünde bulundurmak gerekiyor. Ev dekorasyonunda kullanılan ürünlerin, birbirinden çok farklı olması görsel anlamda kopukluk yaratabiliyor. 

Aynı zamanda, çini duvar süsünün yerleştirileceği alanın ölçülerinin de doğru şekilde alınması önem taşıyor. Çini ev dekorasyonu alanında, farklı zevklere hitap edebildiği için sıklıkla kullanılan ürünler arasında bulunuyor. 

Çini duvar süsü satın alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Çini duvar süsünü kim için almak istediğinize göre seçim yapabilirsiniz.  
 • Çini duvar süsünü, evde mi yoksa işyerinde mi kullanmak istediğinize karar vermelisiniz.
 • Çini duvar süsünün, mevcut dekorasyon ürünüleri ile uyum sağlayıp sağlamayacağının değerlendirilmesi gerekiyor. 
 • Çini duvar süsünün boyutlarının, kullanılmak istenilen alana uyup uymayacağının incelenmesi avantaj sağlıyor.

Çini Duvar Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini tabak duvar süsü, çini duvar süsü, çini kedi duvar süsü gibi birçok farklı seçenek ile kullanıcı karşısına çıkarılan dekorasyon ürünleri kendilerine has özellikler taşıyor. Çini duvar süsleri, seramik ile cam veya su geçirmez bir tabakanın birleştirilmesi ile ortaya çıkarılıyor. Ufak çarpmalara dayanıklı olsa da çini duvar süsleri kırılgan bir yapıda bulunuyor. Çini duvar süsleri, farklı temalar ile birleştiriliyor. Otantik çini duvar süsleri, ortamın tamamen farklı bir havaya bürünmesine yardımcı oluyor. Nazar boncuklu çini duvar süsleri, nazara inanan kişilerin gözünde, yalnızca bir dekorasyon ürünü olmaktan çıkıyor. 

Mavi tonları ile dikkat çeken çini duvar süsleri, çini kaftan duvar süsü, çini laleler duvar süsü gibi birçok farklı modeli bünyesinde barındırıyor. 

Çini Duvar Süsü Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Hayvan temalı duvar süsü ürünleri, farklı tasarım ve boyut seçenekleri sebebiyle 15 lira ile 174 lira arasında değişen bir fiyat grafiği çiziyor. Ortalama olarak çini duvar süsü ürün fiyatları için 50 ila 80 lira arasında denilebiliyor. 

Çini turkuaz küçük saksi duvar süsü 30 lira iken çini turkuaz büyük duvar süsü 155,40 lira olarak fiyatlandırılıyor. Buradaki fiyat farklılığı, ürünün boyutlarından ve tasarımından kaynaklanıyor.

Çini Duvar Süsü Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini duvar süsünün yapılış süreci, şekli ve tasarımı, ürün fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Bir ürünün büyük olması, o ürün için daha fazla malzeme kullanıldığı anlamına geliyor. Bu anlayış, yalnızca aynı materyalden aynı şekilde üretilmiş ürünler için geçerlidir. Kütahya çini duvar süsleri arasında farklı temalara sahip ürünler görmek mümkün oluyor.Çini duvar süsü fiyatlarına etki eden en önemli unsurun, ürünün üretiminde harcanan emek olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ürün tasarımlarının farklılaşması ve detaylandırılması, ürünün üretiminde, el işçiliği ile kaç saat harcandığının değişmesine neden oluyor. 

Çini Duvar Süsü Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini duvar süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini duvar süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Çini duvar süsü çeşitleri aşağıdadır;

Çini Duvar Süsü Nasıl Kullanılır?

Çini duvar süsü kullanımı, yaşanılan ortama farklı bir hava kazandırmak için tercih edilebiliyor. Ev girişinde, koridorda, mutfak veya salonda kullanılabilen çini duvar süsü ile farklı dekorasyonlar yapmak mümkün oluyor. Çini duvar süsleri, mevcut dekorasyona bütünleyici bir dokunuş yapmak için de kullanılabiliyor.

Çini duvar süslerini kullanmak için ideal bir zemin hazırlanması önem taşıyor. Bu çini duvar süsünün duvara doğru şekilde sabitlenmesi ile oluşturulabiliyor. Aksi takdirde, düşme ve kırılma gibi istenmeyen sonuçlar ile karşılaşılabiliyor. Hafif ve minik yapıdaki çini duvar süslerini, rüzgarın çok olduğu bir alanda kullanmak, ürünün kullanım ömrünü kısaltabiliyor. 

Mevcut dekorasyona uyum sağlayacak duvar süsü seçmek, ev içerisinde yaratılmak istenen havanın daha güçlü şekilde hissedilmesini sağlıyor. Kedi temalı çini duvar süsü, kuş temalı çini duvar süsü tercih edilerek, sevilen hayvanların, duvarları da süslemesi sağlanıyor.

Çini Duvar Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini duvar süsü hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Çini ürünlerden hoşlanan kişilere,
 • Anneler gününde annelere,
 • Öğretmenler gününde öğretmenlere,
 • Bayramlarda akrabalara,
 • Doğum günü olan kişilere,
 • Bir eve yeni taşınan kişilere,
 • Sevgiliye,
 • Arkadaşlara.

Çini Duvar Süsü Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini duvar süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini duvar süsü ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 58,33 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Duvar Süsü Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini duvar süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Duvar Süsü Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini duvar süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Duvar Süsü Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çini duvar süsleri üretilirken farklı temalar ortaya çıkarılıyor. Hayvan şekilleri, kaftan veya nazar boncuğu gibi tasarımlar ile her yaştan kişinin beğenisine hitap etmek amaçlanıyor. Çini duvar süsleri, el işçiliği sonucu ortaya çıkan ürünler arasında bulunuyor. Toptan satışların da mümkün olduğu çini duvar süslerinde, her ürünün bir önceki ile aynı olması için tecrübeli kişiler ile çalışılıyor. Çini duvar süslerinde, kişilerin ihtiyaç ve istekleri göz önünde bulundurularak, farklı boyut seçeneklerine yer veriliyor. Kaliteli materyaller kullanılarak yapılan çini duvar süslerinin, tüm üretim aşamaları özenle sürdürülüyor. 

Çini Duvar Süsüne Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini duvar süsüne benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.