• Tümünü Temizle

Metal

için 791 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
58,90 TL
(0)
+ 3
Myros - İzmir Temalı Myros Metal Harita Açacak Magnet 100x45 mm
58,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Kaplumbağa Açacak Magnet 103x75 mm
58,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kapadokya Temalı Myros Metal Kelebek Açacak Magnet 70x70 mm
58,90 TL
(0)
+ 6
Myros - İzmir Temalı Myros Metal Kedi Açacak Magnet 97x48 mm
58,90 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Temalı Myros Metal Yunus Açacak Magnet 102x67 mm
58,90 TL
(0)
+ 9
Myros - İstanbul Temalı Myros Metal Baykuş Açacak Magnet 88x47 mm
58,90 TL
(0)
+ 5
Myros - İstanbul Temalı Myros Metal Bisiklet Açacak Magnet 100x65 mm
58,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Terlik Açacak Magnet 110x45 mm
58,90 TL
(0)
+ 9
Myros - İstanbul Temalı Myros Metal Damla Açacak Magnet 95x42 mm
58,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Yağ Şişesi Açacak Magnet 115x39 mm
58,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Ayak Açacak Magnet 100x59 mm
58,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Kapadokya Temalı Myros Metal Balon Açacak Magnet T 102x73 mm
58,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Uçak Açacak Magnet 105x89 mm
58,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Çapa Açacak Magnet 105x72 mm
58,90 TL
(0)
için 791 ürün görüntüleniyor.

Metal Açacak Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her evde, ofiste, iş merkezlerinde, marketlerde, büfede kısacası hayatımızın her alanında her noktasında bulunan açacakların tarihi 1892 yılına dayanmaktadır. Şişe kullanımın çok yaygın olduğu ama kapaklarını bıçak ve anahtarlık gibi tehlikeli ve zar zor açıldığı dönemde bir Amerikalı tarafından fikir ortaya atılmış, icat edilmiş ve patenti alınmıştır. İnsanların hayatını kolaylaştıran bu küçük ama etkili açacaklar Dünya’nın her kesiminde fazlasıyla bulunmaktadır. Dilerseniz sadece kendi mutfağınıza dilerseniz sevdiğiniz bir yakınınızın mutfağına alabilirsiniz. veya kendi işletmeniz var ise işletmelerin toptan fiyatlar ile satın alabileceği sizlere özel olarak hazırlayacağı açacaklar ile işletmenizi en gözde sınıfa koyabilirsiniz. 

Değerli Ülkemizin her bir şehrinden ve ilçelerinden ilham alınarak tasarlanan açacaklarımızı gezip gördüğünüz yerlerden alabilir mıknatısları sayesinde buzdolabına yapıştırabilirsiniz. Böylece hem mutfağınızı güzel kılacak hem gezdiğiniz bölgelerden en özel hatırayı sergileyecek hemde ihtiyaç anında elinizin altında olacak bu açacaklar sizlere istediğiniz özelliği hissettirecektir. Metal Açacak ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır. Bunlar; 

 • Hediye edeceğiniz kişinin zevkini bilmenizde büyük fayda bulunmaktadır. Veya gezip gördüğünüz bölgelerin ikonik tasvirleri ile süslenmiş açacakları dikkatlice almanızda fayda bulunmaktadır. 
 • Toptan alacağınız metal açacakların kalitesine dikkat etmenizde fayda bulunmaktadır zira açacak kısmındaki metal körelirse sizleri yarı yolda bırakabilir. Bundan dolayı Myros ürünleri sizler için en iyi kalitede yapmaktadır. 

Metal Açacak Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal açacak modelleri çok çeşit olup hem her bütçeye hemde her mutfağa uygundur. Metal açacakları magnet olarak kullanabilir veya dolaplarınızda tutabilirsiniz. Her mutfağa lazım olan bu açacaklar renk, boyut, özellik, işçilik bakımından farklı kılınmasıyla bazen adeta size özel açacak yapılmış gibi hissedeceksiniz. Özelliklede gezintiniz sırasında konakladığınız yerlerden alacağınız bu açacaklardan örnek olarak, side gezintinizden alacağınız metal küçük Side açacak magnet 34 mm eninde, 69 mm boyunda, 3 mm yüksekliğinde ve 25 gram ağırlığında olan metal döküm bu açacaklar en az 12 adet siparişle sınırlıdır. Veya kan kırmızısı renginde şanlı Türk bayraklı açacak magnet 40 mm eninde, 95 mm boyunda, 3 mm yüksekliğinde, 54 gram ağırlığında olan bu açacak magnet dijital baskılı olup metal;epoksiden yapılmadır ve siparişi en az 25 adet ile sınırlı olmaktadır. 

Metal Açacak Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal açacak modelleri veya metal gazoz açacak modellerinin fiyat aralığı 24,90 ile 57,00 TL arasında değişmektedir. Ortalama olarak ise 49,90 TL ile 36,00 TL arasında fiyat aralığı bulunmaktadır. 

Metal Açacak Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal açacaklar, çok çeşitli olup her desen, renk, boyut ve figürler gibi farklı modellerde olup metal gazoz, kola, soda veya metal şişe açacağı gibi hayatınınız en pratik ürünü olma özelliği taşımaktadır. Myros ise sizler için bu özel tasarım açacakları belirli ikonik modellemelerden geçirdikten sonra üretim aşaması ile beraber oluşan ortama bir maliyet fiyatı belirlenmektedir. Daha sonra ise pazar arayışına da çıkılarak sizlere en uygun fiyatlandırma yapılmaktadır. 

Metal Açacak Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal açacak ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal açacak ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Açacak Çeşitleri Nelerdir?

Toptan olarak satın alabileceğiniz metal açacaklarımızı sizler için aşağıda listeledik. Bunlar; 

Metal Açacak Nasıl Kullanılır?

Hayatımızın en pratik ve kullanışlı araç gereçlerinden biri olan açacakları sizler için büyük bir zevk ile üretmekteyiz. Soda kapaklarını, gazoz kapaklarını, kola kapaklarını sivri ve sert cisimler ile veya en basitinden açma sırasında bir tehlike yaratabilecek bıçak ile açmamız büyük bir risk oluşturmaktaydı. İçimizi ferahlatacak içecekler içerken risk oluşturmamak adından açacaklar tasarlanıp üretimi sağlanmıştır. Myros ise sizler için bu açacakları daha özel bir hale getirerek görsellik ön planda tutmaktadır. Böylece içeceklerinizi daha rahat içebilir, Şişelerinizi daha kolay bir şekilde açabilirsiniz.

Metal Açacak Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Sevdiklerinize alabileceğiniz metal açacaklarımızı sizler için aşağı kısımda listelemiş bulunmaktayız. Bu kişiler; 

 • Bir gezi sırasında o bölge ile ilgili alacağınız açacaklar, örneğin; Efes geziniz sırasında ailenizden birine efes temalı metal çapa magnet açacak hediye edebilirsiniz. 
 • Sevgilinize, eşinize onu sürekli düşündüğünü gösteren ve özelleştirilebilen seçeneği ile sizleri tatmin edecek sevgiliye özel küçük yuvarlak magnet açacak alabilirsiniz. 
 • Şirket logosunu üstünde barındıracak ve hediye edeceğiniz kişiyi hem büyük yükten kurtaracak hemde şirket ismini duyuracak promosyon yuvarlak küçük magnet açacaklardan hediye edebilirsiniz. 

Metal Açacak Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metal açacak ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal açacak ürünlerinde toptan fiyatları 8 TL - 19,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Açacak Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metal açacak ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Açacak Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metal açacak ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Açacak Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Metal açacak temalı hediyelik ürünleri Myros sizler için özel olarak tasarlayarak üretmektedir. Sadece özel tasarım ile kalmayıp sizlerin de gönlünden geçen olsun dileği ile özelleştirme seçeneği sunmaktadır. Her açacak için ayrı tasarımlar yapıp ayrı ayrı uğraşmaktadırlar. Materyal, kalıp, boyut, şekil, renk, tasarım için sizlere yakışır şekilde özen göstererek yüksek kalitede seçilip üretilmektedir.

Metal Açacağa Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir? 

Metal açacak ürünlerimize benzer diğer hediyelik ürünler aşağıda listelenmiştir. bunlar; 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.