• Tümünü Temizle

Küllük

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
219,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Küllük Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kül tablası evde, ofiste ve görevlilerde kullanılan bir üründür. Son yıllarda gittikçe daha sıkı sigara içme yasaklarının ortaya çıkmasıyla, insanların sigara içebilecekleri yerlerde rahatça sigara kullanabilmeleri için özellikle taşınabilir cep küllükleri öne çıkmaktadır. Promosyon küllük ürünleri ise marka bilinirliklerini artırabilecekleri bir üründür. Bu ürün müşterilerini veya bilgi edinmek isteyen firmalar tarafından tercih edilebilir. Promosyon küllükler firmalar tarafından birçok farklı şekilde kullanılabiliyor. Örneğin, marka tanıtımı sırasında markayı birçok kitleye ulaştırmak amacıyla firmalar kendi logolarının bulunduğu küllükler bastırarak küllüğün kullanılabileceği alanlara ve  müşterilerine dağıtabiliyorlar. Bu sayede markalar logo ve sloganları ile birçok kişiye ulaşabiliyorlar. Promosyon ürünler kullanılırken toptan olarak satın alınması ise bütçe açısından firmalar için avantaj sağlıyor. Promosyon küllük ürünlerinin, dünya üzerinden birden fazla çeşidi vardır. Öne çıkan ürünlerin başında ise taşınabilirlik açısından da büyük kolaylık sağlayan cep küllükler gelmektedir. Karakterlere özgü bir hediye olan küllük, kendi istediğiniz logo ve fotoğrafla süslenebilmektedir. Bu sebeple yalnızca promosyon ürünü olarak değil, sevdiğiniz kişilere hediye olarak da gönderebileceğiniz güzel düşünülmüş hediyelerden biridir.

Promosyon Küllük Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Promosyon ürünlerinin güvenilir markalar aracılığı ile üretilmiş olması gerekmektedir. Kalıcı ve kaliteli bir ürün markanıza olan itibarı da arttıracaktır.
 • Ürünün kullanım kolaylığı ve tasarımı oldukça önemlidir.
 • Promosyon Küllüklerin boyutlarına dikkat edilmesi önemlidir. Promosyon küllük ürününün taşınabilir olması önemli olduğundan boyutunun buna göre tercih edilmesi gerekir.
 • Promosyon küllüklerin malzemesi ve kalitesi de oldukça önemlidir. Uzun ömürlü bir kullanım için mutlaka doğru marka ile çalışılması gerekmektedir.
 • Promosyon küllük ürünlerinin fiyatı oldukça önemlidir. Promosyon küllük ürünlerinin toptan olarak alınması fiyat performans açısından daha düşük bütçeli olacaktır.
 • İnsanların zihninde çok daha kolay ve kalıcı olarak yer alabilmek için dış görünümünün dikkat çekici olması gereklidir.
 •  Diğer tüm promosyon ürünlerinde olduğu gibi burada da markanızı en güzel temsil eden modeller seçmeniz gerekmektedir.

Promosyon Küllük Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon Küllük Hediyelik Eşya modelleri çeşitli tasarım, boyut ve malzemede yapılabilmektedir. Özellikle cep küllükleri taşınabilir olmasından dolayı büyük kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanında promosyon cep küllükleri; sokaktaki, sudaki izmaritleri azaltmak ve toprağı temiz tutmak için de oldukça önemlidir. Promosyon küllüklerin malzemesinin metal olması görünüm şıklığının yanında dayanıklılık açısından da avantaj sağlayabilir. Plastik ürünlerin kokusundan ve temizliğinden şikayet edenler için metal küllükler büyük kolaylık sağlayacaktır. Dijital baskı kalitesi malzemenin ömrünü uzatacaktır. Kaliteli bir marka tercih edildiyse promosyon ürünler daha kullanışlı olmaktadır.

Promosyon ürünlerinin kullanışlı olması önemlidir. Markanızı promosyon ürün temsil ettiğinden ne kadar kullanışlı olursa o kadar dikkat çeken bir markanız olur. Myros kalitesi ile üretilmiş olan küllükler kaliteli metal kullanılarak üretilmektedir. 50x15 mm boyutlarında olan promosyon küllükler üye bayilerimize indirimli olarak satışa sunulmaktadır.

Promosyon Küllük Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon küllük hediyelik eşya ürünlerinin fiyatı 117 TL’dir. Kullanılan kaliteli malzemelerle üretilen promosyon küllükler ortalama olarak bu fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bayilerimize toptan ve indirimli satışlarımız mevcuttur.

Promosyon Küllük Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon küllük hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları kullanılan malzemelerin kalitesine göre belirlenmektedir. Metal kalitesi sayesinde uzun ömürlü kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Dijital baskı ve uygun boyutu ile uygun fiyatlı promosyon ürünlerimizden biridir.

Promosyon Küllük Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon küllük ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon küllük ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Küllük Ürünlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon küllük hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Promosyon Küllük Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Promosyon küllük hediyelik eşyalar sigara tiryakilerinin dikkatini çekecek önemli promosyon ürünlerinden biridir. Özellikle sık sigara tüketen ve temizliğine de önem veren kişilerin vazgeçilmezi durumundadır. Birçok sigara tiryakisi cep küllüğü taşımaktadır. Lakin kimse çevresini ve doğayı rahatsız etmek istemez. İstenildiği zaman küller çöpe dökülür, cep küllüğü de hiçbir bozulma olmadan rahatça yıkanabilir. Aynı zamanda opsiyonel kullanımı sayesinde cebinize dökülmez, kokusunu dışarı vermez. Bu sebeple cebinizde, arabanızda veya çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu ürün, markanızı da temsil ederek harika bir promosyon ürün olma özelliği taşımaktadır.

Promosyon Küllük Ürünleri Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon küllük hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir?

 • Promosyon küllük eşyalar, iş yeri sahibi olan tanıdıklarınıza alabileceğiniz güzel bir hediyedir.
 • Şirket çalışanlarına hediye olarak alınabilir.
 • Müşteriler ve diğer sektör arkadaşlarına hediye edilebilir.
 • Aile ve sevdiklerinize hediye edebilir, markanızdan da bir hatıra bırakabilirsiniz.

Promosyon Küllük Ürünleri için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon küllük ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon küllük ürünlerinde toptan fiyatları 39 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. 

Promosyon Küllük Ürünleri için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon küllük ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Küllük Ürünlerinin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon küllük ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilirFarklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Küllük Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Promosyon küllük hediyelik eşya ürünleri metalin uygun bir kalıpla şekillendirerek üretilmeye başlanır. Siparişinizi oluştururken logo ve seçtiğiniz görsel, dijital baskı ile küllüğe işlenmektedir. Uzun ömürlü olması, baskının kaliteli olması ve yıpranmaması için ek işlemlerden geçtikten sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Ürünler üretimden sonra siz değerli alıcılarımıza sağlam biçimde paketlenerek ulaştırılmaktadır.

Promosyon Küllük Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon küllük hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibidir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.