myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Yazılı Temalı Hediyelik

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 21
Myros - Toptan Yazılı Myros Baskili Raki Bardaği
94,80 TL
⬇️ %1
94,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Yazılı Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Geçmiş yıllarda ve tarih öncesi zamanlarda dahi yazının değeri çok büyüktü. Bir şeyi anlatabilmek, duyguları, düşünceleri öne çıkarmak, sanat oluşturmak ve her türlü hediyelik eşya seçeneğinde kullanabilmek yazılı temalı hediyelik eşyaların çok popüler olmasını sağlamıştır.  Özellikle kişiye özel hediye seçeneği ararken isim yazılı hediye seçeneklerinin daha fazla rağbet gördüğü gerçektir. Çünkü tüm bu eşya seçenekleri kişisel anlamda farklılık oluşturmaktadır. İnsanların normal hediyelik seçeneklerinden çok daha farklı hediye türü bulmaya çalışması beraberinde isim yazılı seçenekler bir adım öndedir. Bu yüzden ürün farklılığını da öne çıkarmaktadır. 

Kişiye özel bir hediyelik seçeneği alırken sıkça kullanacağı bir ürün olmasını istiyorsanız; yazılı bardak hediye seçeneğinin tercih edilebilmesinin çok mantıklı olduğunu belirtebiliriz. İsim yazılı hediyelik eşyalar kapsamına birçok hediye seçeneği girmekte olup sadece bardak değil birçok figürle desteklenen ürünleri de görmeniz mümkündür. Bu yüzden tek başına bir eşyayı belirtmek yanlış olabilir.  Alkol alan veya alkol tüketimine özel bir hava katmak ve kişiye özel gün açısından farklı bir boyuta taşımak için yazılı rakı bardağı almak özel ürün farkındalığı oluşturabilmektedir. Aynı şekilde yazılı bardak çeşitleri de karşı tarafta farklı bir anlam içermektedir. 

Sevdikleriniz için alabileceğiniz isim yazılı hediyelik eşya seçeneklerini Myros firmasında bulabilirsiniz. Her çeşit isim yazılı hediye türü kişiye özel farkındalık oluştururken ticari anlamda yüksek kar marjı da oluşturabilmektedir. Bu amaçla online sipariş verebilmeniz mümkün olmaktadır. Her çeşit hediye seçeneğinden Myros firmasına giriş yaparak toptan yazılı hediyelik eşya şeklinde satın alabilirsiniz. 

Yazılı temalı hediyelik eşyaları satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeylerin ve figürlerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaşına hitap edici olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici maddeler kullanılmadan üretilmiş olması 
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve doğru fiyat araştırma yapılması 
 • Yazılı temalı ürünlerindeki farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir yazı tasarım modeline odaklanılmaması 
 • Uzun süre kullanılabilecek olan yazılı temalı ürünlerinin tercih edilmesi 

Yazılı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Yazılı temalı hediyelik ürünlerin genel özelliği kişinin istediği şekilde isim yazılı olabilmesi ve ahşap ürünlerden olmasıdır. İsmin nakış şeklinde işlenmesini sağlayan el işçiliği tekniği çok fazla öne çıkmaktadır. Örnek verecek olursak; Silifke temalı 3 kat yazılı ahşap Magnet türünün büyük beğeni toplayacak özelliklerde üretildiğini söyleyebiliriz. Baykuş modelinde yazı şeklinin öne çıkarılması, tasarımın 3 kat şekilde üretilmesi ve oyma sanatının kaliteli ahşap malzeme ile üretilmiş olması ürünlerin yapısını özelleştirmektedir. Aynı şekilde cam malzeme üzerine yazı ve desen kullanılarak üretim yapılması çokça dikkat çekmektedir. Ürünler kolayca deforme olmadığı gibi uzun yıllar kullanılabilmektedir. 

Yazılı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Yazılı temalı hediyelik eşyalar çok şık hediye seçeneği olarak bilinir. Yazılı hediyelik eşya fiyatları 15,90TL ile 49,90TL arasında değişmektedir.  Sevdikleriniz için anlamlı ve uygun fiyatlı hediye seçeneği aradığınızda isim yazılı veya yazı temalı hediyelik eşyaları tercih edebilirsiniz. Bu eşyalara yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda yazılı Myros baskılı rakı bardağı fiyatının 49,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Yazılı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yazılı temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyat belirteci kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Genel bakımdan ahşap malzeme kullanımın yanı sıra cam özellikli ürünlerinde öne çıkıyor oluşu malzeme farklılığını gösterir. Bunun yanı sıra kullanılan malzemelerin haricinde çeşitli bileşenler, el işçiliği ve tasarım taslağının oluşturulmasında dikkat çeken unsurlarda büyük rol oynamaktadır. 

Yazılı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Yazılı temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Yazılı temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Yazılı Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Yazılı temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere, ihtiyaca göre değişiyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Yazılı Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Yazılı temalı hediyelik eşya seçenekleri nasıl kullanılır sorgulamasında çift yönde cevaplar verebiliriz. Öncelikle isme özel bir hediyelik seçeneği aradığınızda yazılı rakı bardağı seçeneğini önermekteyiz. Toplu hediye seçeneği ararken seyahat sonrası vermek veya davetlilere dağıtacağınız uygun fiyatlı hediye olarak değerlendirmek açısından Magnet türlerini kullanabilirsiniz. Sevdikleriniz için değerlendireceğiniz hediye seçeneklerini kendiniz içinde alabilmeniz mümkün olup ticari alanda satış amaçlı da kullanabilirsiniz. 

Yazılı Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Yazılı temalı hediyelik ürünleri kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki liste ile cevaplandırılabilir. 

 • Anneler günü için annenize isim yazılı hediye 
 • Babalar günü için babanıza yazılı rakı bardağı 
 • Erkek ve kız kardeşleriniz için özel zamanlarda hediye olarak yazılı bardak hediye 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde veya doğum günü hediyesi olarak isim yazılı hediyelik eşyalar 
 • Tatil dönüşü anı oluşturmak kullanmak veya satışa sunmak için yazılı bardak modelleri 
 • Yazılı temalı ürünlerine ilgi duyan kişilere yazılı bardak 
 • İş yerindeki üstlerinize isim yazılı hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

Yazılı Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Yazılı temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Yazılı temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 17 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Yazılı Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Yazılı temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Yazılı Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Yazılı temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Yazılı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Yazılı temalı hediyelik eşya ürünlerini Myros firması üretmektedir. Üretim kapsamında oluşturduğu çalışmalar çok dikkatli bir şekilde ilerlemektedir. Çok geniş Pazar hacmine hitap eden Myros firması seçkin tedarik sürecinde başarılı tasarımları ile kişilere yüksek kar marjı da oluşturmaktadır. Bu sayede üretim ve satış başarısında diğer firmalara fark açmaktadır. 

Myros firmasının hediyelik eşya üretiminde çalışan erkek ve kadın çalışanlar eşit orandadır. Bu yönüyle eşitliğe ve verimli çalışma potansiyeline önem verildiği dikkat çekmektedir. Hediyelik eşya seçeneklerinde birbiri ile uyumlu tasarımlar dikkat çekmektedir. Ayrıca hediyelik eşya yönünden hiçbir yerde göremeyeceğiniz figürlerin, öne çıktığı da baskın sonuçlardan biridir. Kaliteli malzeme kullanımı beraberinde her zaman Myros firmasının hediyelik eşya tasarımlarında her zaman başarılı sonuçlar alınmaktadır. Müşterilerin beklentisine, yaşına ve cinsiyetine en uygun şekilde üretim yapılmasına özen gösteren firma istenilen objeye yönelik farklılığı öne çıkaran tasarımları sizlerle buluşturmaktadır. 

Yazılı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Yazılı temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.