myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Motorsiklet Temalı Hediyelik

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Motorsiklet Temalı Myros Ahşap Rozet
20,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Motorsiklet, kullanıcıları için vazgeçilmez bir nesne ve vazgeçilmez bir dosttur. Kimi kullanıcılar motorsikletlerine o kadar bağlıdırlar ki motorsikletleri olduğunu her fırsatta belirtirler. Onlar için motorsiklet gerçek bir tutku, gerçek bir yaşam stili, gerçek bir tarzdır. Motosiklet sahibi kullanıcılar, gerek giyim tarzı gerekse de motosiklete kullanıcılarına özgün nesnelerle motosiklet sevgilerini dışa vururlar. Özellikle çevrenizde motosiklet tutkunu yakınlarınız varsa motosiklet temalı hediyelik eşya alırken dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta var. Motosiklet tutkunları asla basit motosiklet şekilleri ile yetinmezler. Motosiklet kullanıcıları görünür nesneleri tercih ederler ve her daim motosikletlerini yanlarında taşıyamadıkları için daha küçük nesneleri tercih ederler. Bunlara dikkat ederek tercih edeceğiniz motorsiklet figürlü hediyeler motosiklet kullanıcılarını her zaman memnun eder. Çünkü onlara göre motorları ile aralarında özel bir bağ vardır.

Bu özel bağı yansıtan her şey onlar için çok değerlidir. Motorsiklet sevgilerini her zaman dile getiremeseler bile ifade etmenin bir yolu olarak motorsiklet temalı figürler kullanmayı severler.

Ek olarak;

 • Alacağınız motosiklet temalı hediyenin dayanıklı bir forma sahip olması
 • Alınacak hediyenin kolay deforme olmayacak kaliteli malzemeden üretilmiş olması
 • Hediyenin boyutlarının beklenenden küçük ya da büyük olmaması
 • Ürün fiyatının ürünün özelliklerine uygun olması da hediye sahibi ve hediyeyi alacak kişi için önemli hususlardandır.

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Motorsiklet temalı hediyelik eşyaların genel özellikleri portatif ve sevimli olmalarıyla sınırlandırılmamalıdır. Özellikle ahşap motorsiklet temalı rozet hem kıyafetlerin üzerinde şık duracaktır hem de motorsiklet tutkunlarının her an motorsikletlerini hatırlayarak mutlu bir an yaşamalarını sağlayacaktır. Motosiklet temalı Myros ahşap rozet, 50 mm boy, 50 mm  en, 3 mm yükseklik ve 4 gr ağırlığı ile hem şık hem zarif bir görüntü oluşturmaktadır. Ahşap olması sebebiyle dayanıklılığını uzun süre korumaya yönelik tasarlanmıştır. Metal ürünlerdeki gibi bir paslanma söz konusu değildir. Motorcu çantalarında ve kıyafetlerinde gayet şık durmaktadır. Geniş bir yaş kitlesine hitap etmesi sebebiyle de oldukça serbest şekilde tüketilmektedir. İster eşinize, ister sevgilinize, ister çocuklarınıza motorsiklet sürerken yanlarında olduğunuzu hatırlatmak için iyi bir seçenektir. 

Daha da iyisi, eğer siz de bir motorsiklet tutkunu iseniz ve toplu motorlu etkinliklerde aktif rol alıyorsanız diğer kullanıcılara sevebilecekleri ve o etkinlikten hatıra kalacak bir ürünü hediye etmek isteyebilirsiniz. Bu tarz bir durumda yapabileceğiniz en iyi şey toptan motorsiklet temalı hediyelik ürünler bakmak olacaktır. Bu sayede daha uygun fiyata daha çok motorsiklet temalı hediyelik ürün elde edebilirsiniz.

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

İki farklı çeşidi bulunan Myros motorsiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinde çeşitli seçenekler de bulunmaktadır. İki farklı çeşit bulunsa da ortalama bir değer olarak motorsiklet temalı ahşap rozetler 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla mağazada listelenmektedir. Myros motorsiklet temalı ahşap rozet 19,90 TL’dir. İki farklı çeşidi bulunmaktadır. Myros bayi girişi yaparak toptan hediyelik eşya satın almak isteyen müşterilerini büyük indirim fırsatları ile karşılamaktadır.

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hediyelik eşyalarda ürünlerin boyutlarını ve özelliklerini müşteriler belirlerken, hediyelik eşyanın fiyatını ürünün boyutları ve özellikleri belirlemektedir. Hediyelik eşya seçimlerinde ürün fiyatını doğrudan etkileyen unsur üründe ekstradan yapılması istenen değişikliklerdir. Çünkü bu değişiklikler ürünün malzemesini, ürünü işleyecek olan makinenin çalışma süresini ve üretim maliyetini de artırmaktadır. Bir diğer fiyatı etkileyen unsur da ürün üzerine yapılan baskının hangi teknikle yapılacağıdır. Malzemeye uygun basım tekniğini kullanmak ürünün uzun yıllar kullanılabilirliğini artıracağı gibi, ürünün kalitesinde önemli bir etmendir. Malzemeye uymayan baskı ile ortaya çıkarılmış bir ürün, hem kullanıcı hem alıcı kişi için üzücü sonuçlar doğurabilir.  Toptan hediyelik eşya alımlarında Myros uygun avantajlı fiyat teklifleri sunmaktadır. Bu tekliflerden yararlanmak isteyebilirsiniz.

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Motorsiklet temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Motorsiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir? 

Motorsiklet kullanıcılarının severek kullanacağı ama aynı zamanda yeterince ağır olan motorsikletlerini yanlarında taşıyamayacakları için onu hatırlatan bir nesneyi yanlarında bulundurmak çok hoş olacaktır. Motorsiklet tutkunları için hediyelik eşya almak bir yandan güç olsa da diğer bir yandan kolaydır. Çünkü onlar için asıl önemli şey motorsikletlerini her daim yanlarında taşımaktır. Bir diğer önemli şey ise motorsikleti yanlarında yokken bile onunla özel bağının kopmamasıdır. İşte bu özel bağın kopmamasını desteklemek, motorsiklet tutkunu arkadaşınıza çok özel bir hediye vermek isterseniz aşağıda sizlere Myros Motorsiklet Temalı Ahşap Rozet; 

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Myros Motorsiklet Temalı Ahşap Rozetleri ister çantanızda ister motor kıyafetlerinizde ister günlük hayatınızda şık bir dekor olarak kullanabilirsiniz. temalı Myros ahşap rozet, 50 mm boy, 50 mm  en, 3 mm yükseklik ve 4 gr ağırlığı ile minimal bir dekor olarak şık ve zarif durduğu için kıyafetler üzerinde minik tasarımsal dokunuşlar oluşturabilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınıza hediye ederken özel avantajlı fiyatlardan faydalanmak için toptan motorsiklet temalı ahşap rozet sipariş edebilirsiniz.

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Myros motorsiklet temalı hediyelik eşyaları sevdiklerinize hediye ederken denk getirmek isteyebileceğiniz özel durumlar sizler için aşağıda listelenmiştir;

 • Özel motorsiklet etkinliklerinde diğer katılımcılara bir anı olarak kalması için
 • Motorsiklet tutkunu arkadaşlarınıza doğum günlerinde
 • Motorsikletiyle uzun seyahate çıkacak arkadaşlarınıza “ben hep yanındayım” mesajı vermek için
 • Motorsikletiyle özel bir bağı bulunan dostlarınıza anlamlı bir hediye vermek için
 • Birlikte motorsiklet seyahatine çıkacağınız arkadaşınızla ortak bir anı paylaşmak için
 • Yine birlikte motorsiklet etkinliğine katılacağınız arkadaşlarınızla ortak ve özel bir anın hatırası olarak saklamak için

Myros Motorsiklet temalı ahşap rozetleri ister toptan sipariş oluşturarak ister özel sipariş oluşturarak edinebilirsiniz.

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Motorsiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Motorsiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Motorsiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Motorsiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros tüm ürünlerinde olduğu gibi motorsiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinde de kaliteyi ön planda tutmaktadır. Motorsiklet figürlü ahşap rozetlerin üretiminde de etkin rol alan firmanın çoğu personeli kadındır. Tüm çalışanlar çalışma prensipleri ve prosedürlerini iyi bilmekte ve titizlikle uygulamaktadır. Hiçbir üründe katkı maddesi bulunmamaktadır ve sağlığa zararlı değildir. Tüm bunların yanında toplu organizasyonlarınız için toplu alımlarda firma size büyük indirim fırsatları sunacaktır. Bu fırsatlardan yararlanarak tanıtım günü gibi etkinliklerde akıllarda kalabilir, kendi hizmetinize değer katabilirsiniz.

Motorsiklet Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Motorsiklet figürlü ahşap rozetleri beğendiyseniz bu ürünlere de göz atmak isteyebilirsiniz; 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.