• Tümünü Temizle

Harf Temalı Hediyelik

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 27
Myros - Harf Temalı Şişe Anahtarlık
39,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Harf Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Harf temalı hediyelik eşyaların tercih edilmesi uzun zaman önce ortaya çıkmış bir hediye fikri olarak günümüzde de devam etmektedir. Kişiler sevdiklerine karşı özel günlerde veya doğum gibi diğer özel günlerde kişiye özel hediye olarak tercih etmektedir. Hediye alınacak olan kişinin isminin baş harfi olarak veya hediye alacağınız kişi için önemli bir bireyin isminin baş harfi olarak alınabilmektedir. Bunun dışında tamamen kişiye özel olarak bir seçenek olarak kullanım alanları vardır. Bu ürünlerin işletmeler için toptan satış işlemleri de mevcuttur.

Harf Temalı Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Hediye alacağınız kişiye göre seçim yapmalısınız.
 • Hediye alınmadan önce kim için seçtiğinize çok dikkat edin
 • Seçmiş olduğunuz harfin sizin için önemli olduğuna ve ürün kalitesine mutlaka dikkat edin.

Harf Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Harf temalı hediyelik eşyaların kullanım alanları ve kullanım amaçlarına göre anlam bütünlüğü değişmektedir. Anlam bütünlüğünün yanında ürünlerin amacı ve özellikleri de farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden satın alınan harf temalı hediyelik eşyaların ilk olarak özelliklerini incelemeli ve ona göre bu özel hediyelikler sahiplerine teslim edilmelidir. Harf temalı şişe anahtarlık ürününün özellikleri tam olarak şu şekildedir: Koli-Paket: 5 Adet, Dekorlama: El İşi, Malzeme: Cam olarak üretilmektedir.

Harf Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Harf temalı hediyelik eşyaların fiyat aralıkları ürünlerin kalitesine ve üretim şekillerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu kişisel hediyeler harf seçimlerine göre boyut farklılıkları yaşayabilir. Harf temalı cam şişe anahtarlık ürünün fiyatı 12 TL olmaktadır. Bu fiyatlandırmalar ortalama olarak 12 ile 15 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. 

Harf Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Harf temalı hediyelik eşyaların kullanım alanları ve kullanım amaçlarına göre bir üretim şekli ve üretim süreci olmaktadır. Bu süreç içerisinde ürün çeşidinin malzeme yapısı, türü gibi değişkenler ile ürünlerin üretim aşamalarında kullanılan işçilik maliyetlerini de göz önüne alarak tüm kullanıcıların kullanıma uygun bir bütçede karar kılınarak ürünlerin fiyatları belirlenmektedir. Harfli hediyeler içerdiği harflerin detaylarına göre fiyat değişiklikleri gösterebilmektedir. 

Harf Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Harf temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Harf temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Harf Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Harf temalı hediyelik çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Harf Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Harf temalı hediyelik eşyalar tüm sevdiklerinize karşı alınabilecek en nadide hediyelik ürünlerdendir. Bu ürünlerin kullanım alanları tamamen kullanıcı odaklı olup istenildiği şekilde ve istenildiği alanlarda kullanıma açıktır. Bir anahtarlık ürünü olarak kullanarak sevdiklerinizin isminin baş harfini tüm gün yanınızda taşımak isteyebilirsiniz. Ayrıca süs eşyası olarak istediğiniz yerlerde hediyelerinizi barındırarak her zaman gözünüzün önünde olmasını sağlayabilirsiniz. Bu kullanım alanlarının dışında küçük çocuklarınıza karşı alarak bu ürünleri hediyelik olarak değil aynı zamanda da alfabenin harflerini öğretmek içinde kullanabilir çocuklarınıza karşı eğlenceli bir öğretme aracı olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz anda çocuklarınız ile harfleri kullanarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Harf Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Harf temalı hediyelik eşyaları kimlere alabilirsiniz aşağıdadır:

 • Aile üyelerinize karşı alabilirsiniz
 • Sevdiğinize karşı alabilirsiniz
 • İş veya okul arkadaşlarınıza alabilirsiniz.

Harf Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Harf temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Harf temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  4 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Harf Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Harf temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Harf Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Harf temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Harf Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Tüm ürünlerin üretim süreçleri kendi içerisinde ayrılmış olup hem ürüne göre hem de ürünün çeşidine ve kullanılan malzemenin cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden üretim aşamaları her ürün ve ürün çeşidi için ayrı birer süreç ile oluşmaktadır. Bu sayede üretim aşamasındaki tüm ürünlerin kendi içerisinde üretilirken kullanıcı odaklı olarak kalite standartlarına ve sağlık kurallarına dikkat edilerek üretilmektedir.


Harf Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Harf Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları aşağıdakiler gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.