myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Kaktüs Temalı Hediyelik

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Toptan Kaktüs Temalı Seramik Renkli Kupa
175,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Myros Büyük Kaktüs Mum
92,40 TL
⬇️ %8
85,00 TL
(0)
148,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Kaktüs Temalı Mi̇ni̇ Metal Tepsi̇ (25*16 Cm)
55,00 TL
(0)
145,00 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Kaktüs Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediye vereceğiniz kişiyi ne kadar çok tanıyorsanız, alacağınız hediyenin de o kadar önemli ve değerli olması gerekmektedir. Hediye almak ve vermek sadece özel günlerle sınırlı kalmaz ve hediye alışverişi iki kişi arasındaki samimiyeti güçlendirmektedir. Bu açıdan hediye alacağınız kişiyi tanımak oldukça önemlidir. Kişinin yaşına, mesleğine, hobilerine, aldığı eğitimlere, zevklerine ve ihtiyaçlarına göre farklı tercihlerde bulunabilirsiniz. 

Söz konusu hediye olduğunda özellikle bitki figürleri sıklıkla seçimi yapılan ürünler arasındadır. Eğer hediye alacağınız kişinin evinde veya ofisinde yetiştirdiği bir bitki varsa, kaktüslü kupa gibi evdeki bitki temalı sevilen hediyeler arasından seçim yapabilirsiniz. 

Kaktüs sevenler arasında hediye alışverişi yapılan kaktüslü eşya modelleri samimi hediyelerdir. Kaktüs hediyelik eşya modelleri farklılık göstermekte olduğu için bu kategorideki ürünleri toptan satın alarak çok daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Eğer kaktüs seven, botanikle arası olan ve kaktüsle ilgili iş yapan tanıdıklarınız çoksa, toptan aldığınız bu ürünleri hediye vermek istediğiniz herkese peyderpey hediye edebilirsiniz. 

Kaktüs temalı ürünler gibi hediyelik eşyaları satın alırken bilinmesi gerekenler şu şekildedir;

 • Kişinin yaşı bu noktada önem taşımaktadır.
 • Kaktüslü kupa dışında kaktüslü anahtarlık gibi ürünler de tasarlandığı için hediye alacağınız kişinin kullandığı ürünleri iyi biliyor olmalısınız.
 • Hediye alacağınız kişinin bu ürünleri nerede ve nasıl kullanabileceğini önceden düşünmeniz hediye alma sürecinizi kolaylaştıracaktır.

Kaktüs Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kaktüs Temalı Hediyelik kategorisinde yer alan hediyeler trend tasarım ürünler olmakla birlikte seramik malzemesinden üretilmektedir. Bu kategoride tasarlanan ürünlerin en, boy, malzeme, fiyat gibi özelliklerini ürün sayfalarında görebilirsiniz. Bu özelliklere göre farklı filtreler ile aratarak beğendiğiniz ürünü seçebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

Kaktüs Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kaktüslere ve sukulent bitkilere özel ilgisi olan, genel olarak bu bitkileri seven herkes için satın alabileceğiniz ürünler cüzdan dostu, kullanışlı ve kaliteli tasarımlardır. Bununla birlikte fiyatları ortalama olarak 69 - 70 TL civarında değişiklik göstermektedir. Fiyat performans açısından son derece kaliteli olmaları sebebiyle bu kategorideki ürünleri gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

Kaktüs Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kaktüs temalı hediyeler üretimi söz konusu olduğu zaman ürün tasarımlarında kullanılan materyallere, tasarım aşamalarına, esanslarına, boyutlarına ve çok daha fazlasına göre satış fiyatları da değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda tasarımın büyüklüğü, malzemesi ile üretimde sarf edilen ekstra efor da ürünlerin fiyatlandırılmasında belirleyici olan etkenler arasındadır. 

Kaktüs Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kaktüs temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kaktüs temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kaktüs Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Kaktüs hediyelik eşyaları aradığınız zaman satın alabileceğiniz farklı konseptlerden ürün çeşitleri şu şekildedir;Kaktüs Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

 

Kaktüslü anahtarlık gibi kaktüs sevenler için alabileceğiniz ürünlere bakarken kararsız kalabilirsiniz. Kahve gibi sıcak içecekleri kupada içmeyi çok seven, kaktüs modelini beğenen birine Kaktüs Temalı Seramik Renkli Kupa satın alabilirsiniz. Seramik sıcak tutan ve dayanıklı bir malzeme olduğu için, bu kupa da hediye ettiğiniz insanın severek kullanacağı uzun süreli bir hediye olacaktır. Ve uzun vadede kullanılabileceği için de sizi sık sık hatırlatacaktır.

 

Kaktüs modeli popüler kültürle birlikte daha çok beğenilmeye başladığı için şu an kaktüs bitkisini yetiştiren ve yetiştirmeyen pek çok kişinin severek kullandığı eşyalar üzerinde görünüyor. Bu yüzden sadece kaktüse özel ilgisi olan biri olmasına gerek olmadan bu ürünü sevebileceğine inandığınız herkese alabilirsiniz.

Kaktüs Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kaktüs hediyelik eşya aradığınız zaman bulacağınız ürünleri hediye edebileceğiniz kişiler şu şekildedir;

 • Kaktüslere karşı özel bir ilgisi olan tanıdığınıza
 • Botanik bahçesi olan kişilere
 • Kendi kardeşiniz veya yaşıtı olan gençlere
 • Evinde kaktüs bitkisi yetiştiren kişilere
 • Ofis ortamında kupa barındırmayı seven tanıdıklarınıza
 • Kaktüsler ve botanikle ilgili özel bir muhabbetinizin olduğu kişilere
 • Botanik bilimi okuyan tanıdıklarınıza

Kaktüs Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kaktüs temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kaktüs temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  -   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kaktüs Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kaktüs temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kaktüs Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kaktüs temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kaktüs Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Farklı malzemelerden üretilerek hazırlanan kaktüslü hediye modelleri Myros tarafından titizlik ve incelikle üretilmektedir. Resim baskılarına sahip olan hediyeler özel baskı makinaları tarafından resme en uygun olan canlı renklerde ürünlere basılmaktadır. Kupadan anahtarlıklara ve magnetlere kadar değişen ürünlerin üretim süreçleri farklılık gösterebilmektedir.

Kaktüs Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Kaktüs hediyelik eşyaları dışında diğer bitki temalı hediyelik eşyaları incelemek isterseniz eğer farklı temalara özel hediyelik eşyalar şu şekildedir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.