• Tümünü Temizle

Hoş Geldin Temalı Hediyelik

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Hoş Geldin Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
759,00 TL
(0)
609,00 TL
(0)
439,00 TL
(0)
309,00 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evimize, işimize ve ofisimize gelen ziyaretçilerimizi hoş karşılamak ve ağırlamak misafirperverliğimizi göstermek temel kültürlerimiz içinde yer almaktadır. Konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamak ve hoş bir şekilde yolcu etmek hepimizin isteğidir. Bu isteği yerine getirmek adına çeşitli materyal ve süs eşyalarından yardım alırız. Bunlardan bir tanesi de hoş geldin temalı hediyeliklerdir. Konuklarımızı gelir gelmez ilk karşılayan bu obje oldukça dikkat çekici ve hos görünüme sahiptir. Hoş geldin bebek kapı süsü, masa üstü veya duvar süsü olarak kullanabileceğimiz bu hediyelikler gelen mutluluğumuza ortak olan süsler arasında yer alır. Evinize dekoratif süs olarak düşüneceğiniz bu ürün kullandığınız her alana uyum sağlar. 

Küçük ve taşınabilir boyutta olması sebebi ile bir çok kişiye hediye edilebilir. Yine hoş geldin temalı hediyelik eşyaları sevdiklerinize alarak ev ve işyerlerine farklılık katabilir, yeni ev alan kişilere ev hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Farklı çeşit, boyut ve renklerden oluşan hoş geldin ev hediyelerini evinizin, işyerinizin veya ofisinizin her alanda kullanabilirsiniz. Hoş geldin temalı hediyelik eşyalarını toptan almayı tercih etmeniz halinde çok daha uygun fiyatlarla sahip olur ve aynı anda birçok kişiye hoş geldin temalı hediyelik eşya verme şansını elde edebilirsiniz. Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Hediye edeceğiniz kişiye,
 • Hediye edeceğiniz hoş geldin temalı hediye eşyanın boyutuna, ağırlığına, enine, rengine,
 • Hediyelik ürünün kullanılacağı yerin renklerine ve uyumuna,
 • Hediye edilecek yere uygun olan ürünler tercih edilmelidir.

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ev, işyeri veya ofis farketmeksizin misafir olarak gelen kişileri güzel şekilde karşılamak tüm kültürlerin ortak noktalarından bir tanesidir. Ziyaretçilerimizi çoğu zaman sözlü bir şekilde karşılaşıyor olsak da çeşitli obje ve aksesuarlarda karşılama yapabiliriz. Bu objeler hem yaşam alanlarımızın da aksesuarını oluşturur. Hoş geldin temalı eşyalarda yaşam alanımıza uyum sağlayarak hoş görünüme olanak sağlar. Hoş geldin temalı hediyelik eşya modelleri farklı boyutlarda üretilmektedir. Bu boyutları inceleyerek uygun olan boyutta ki hoş geldin temalı ürüne sahip olabilirsiniz. 

Hoş geldin temalı hediyelik ürünlerin malzemesi seramikten oluşmaktadır. Seramik duvar süsü; üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı boy gibi farklı ölçülerde uretilen bu ürünler el işleme ile yapılmaktadır. Hoş geldin temalı hediyelik eşyaların üçüncü boyutunun eni 170-200 mm, boyu 200-250 mm, yüksekliği 15 mm ve ağırlığı 450 gramdır. Dördüncü boyutu eni 170-250 mm, boyu 250-300 mm, yüksekliği 20 mm, Ağırlığı 750 gramdır. Beşinci boyutu eni 200-250 mm, boyu, 300-350 mm, yüksekliği 20 mm, Ağırlığı 1000 gramdır. Altıncı boyutu ise 250-300 mm, boyu 350-400 mm, yüksekliği 20 mm, ağırlığı ise 1450 gr olmaktadır.

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünleri içinde üçüncü boyut olarak verilen ürünün ücreti 106 TL, dördüncü 157 TL, beşinci 191 TL ve Altıncı boyutu ise 242 TL'dir. Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerini ortalama olarak 100 TL ile 240 TL arasında almak mümkündür. 

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları belirlenirken kullanılan malzeme, yapılan ürünün boyutu ve yapım aşamasındaki işçilik belirlemektedir. Ürüne eklenen işçilik,materyal, boyama ve baskı gibi eklenen her özellik fiyatta artış yaşatmaktadır. Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatını ise en çok el işçiliği etkilemektedir. Ürünlere eklenen ince işçilik ve özel tasarımların eklenmesi ile birlikte fiyatta artış gözlenmektedir. 

Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerini tek tek alma olasılığının yanında toptan alma seçeneği de mevcuttur. Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerini toptan alınması halinde çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilir ve daha fazla kişiye hediye etme seçeneğini elde edersiniz.

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Hoş geldin temalı hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Hoş geldin temalı hediyelik eşyalar genel olarak evinize, işyerinize veya ofisinize ziyaret eden kişileri karşılamak amacı ile kullanılmaktadır. Kapı süsü veya hoş geldin duvar süsü olarak kullanım yapacağınız bu ürünü masa üzerinde de kullanabilirsiniz. Evinizde, işinizde veya ofisinizde hoş geldin temalı hediyelik eşyaları dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz. Kullanım alanına hoş görünüm katarak uyumlu bir hale gelen bu ürünü severek kullanabilirsiniz.

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Hoş geldin temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Kendinize,
 • Ailenize,
 • Akrabalarınıza,
 • Arkadaşlarınıza,
 • Şef tanıdıklarınıza,
 • İş yeri sahibi olan dostlarınıza,
 • Yeni ev almış yakınlarınıza
 • Seyahat dönüşü sevdiklerinize 

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 35 TL - 81 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros tarafından hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünleri büyük bir titizlikle ve özenle üretmektedir. Yapım aşamasında kullanılacak olan ürünlerin tamamı dikkatle seçilir ve  kaliteli ürünlerden yapımı gerçekleştirilir. Yüksek kalitede üretilen ürünlerin tamamında aynı özen ve  itina gösterilir ve pürüzsüz, uzun süre dayanıklı ve renkte bozulmayan ürünler halinde satışa sunulur. Farklı boyutlarda üretilen hoş geldin temalı hediyelik eşyalar sayesinde kişiler özel isteklerini kolaylıkla karşılar. Renklendirme aşamasında kullanılan kaliteli boyalar sayesinde uzun süre bozulmadan kullanım yapılabilir ve boyama yapılan bölümlerde herhangi bir solma durumu yaşanmaz.

Hoş Geldin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Hoş geldin temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.