myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Maske Temalı Hediyelik

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Maske Temalı Myros Ahşap Rozet
20,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Maske Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Maskeler yüzyıllardır gizemini koruyan ilgi çekici nesnelerdir. Maskeler tarihten bugüne kötü ruhlardan korunma inancı ile önem kazanmıştır. Tiyatral boyutu yanı sıra birçok din ve kültürde farklı anlamlar ifade etmektedir. Günümüzde süper kahraman maskeleri çok popüler evet ama bu kültür asırlar öncesinden beri popülerliğini koruyor. Mükemmel dekorasyon parçası olan maskeler eve ofise çok farklı bir hava katar herkesin gözüne bir kez çarpar. Dünyada farklı tasarımlarla yüzlerce çeşitlilikte maske bulabilirsiniz. Her bölgenin her dinin her toplumun maske tasarımı farklılık gösterir. Kullanım amacı ne olursa olsun, maskelerin ön yüzü çoğunlukla çeşitli biçimlerde işlenir veya süslenir. Modern hayatta maske, popüler kültürün etkisiyle karnavallarda, balolarda ya da çocuklar için üretilen çizgi film karakterlerinin görünümünde, daha çok eğlence sektöründe kullanılmaya başlandı. Tiyatro bağlılığınız varsa evinizin bir köşesinde mutlaka maske figürü bulundurmalısınız. Sanatı ruhunuzun derinliklerine kadar hissetmenizi sağlayacak bu tasarımlar kendine özgü bir havaya sahiptir. Günümüzde doğum günü.konsept parti,kına,düğün organizasyonlarında maskelere oldukça yer verilmektedir.

Kendinize sevdiklerinize maske temalı hediyelik eşya alırken dikkat edilmesi gereken durumlar aşağıda listelenmiştir;

 • Alacağınız kişinin ilgi alanını göz önünde bulundurmalısınız.
 • Günlük kullanım için alıyorsanız kişinin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmek gerekir.
 • Dekor amaçlı alacağınız maske temalı eşya kullanılacağı ortama uygun seçilmelidir.
 • Eğer firma için alacaksanız toptan alım seçenekleri olması gerekmektedir.
 • Ne amaçla hediye edileceğine karar verilmelidir.
 • Kime hediye edeceğinizi göz önünde bulundurmalısınız.

Eğer organizasyon firmanız veyahutta hediyelik eşya dükkanınız var ise toptan alım seçeneklerini değerlendirmek sizler için nokta atışı olacaktır.

Maske Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Maske temalı hediyelik eşyalar onlarca yüzlerce hatta binlerce tasarıma sahiptir. Kültürlerin ülkelerin şehirlerin hatta kasabaların bile kendine özgü bir maske konsepti olabilir. Geleneksel dokuyu her zaman bünyesinde barındıran maskeler renkleri dokularıyla dikkat çekmektedir. Maske temalı hediyelik eşyaları kendinizi sevdiklerinizi korumak için tercih edebileceğiniz gibi günlük hayatlarına farklı bakış açıları katmak ve sanatı herzaman içlerinde taşımaları için bile hediye edebilirsiniz. 

Maske Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Tasarıma göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Sevdiklerinize yada kendinize alacağınız maske temalı hediyelik fiyatı 11.90 TL'den başlayıp 170 TL'ye kadar çıkabilecektir. Alacağınız maske temalı hediyelik eşya fiyatı ortalama olarak 30 ila 100 TL arasında değişkenlik gösterecektir.

Maske Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Maske temalı hediyelik eşyaların fiyatı kullanılan materyaller ve el işçiliği gibi unsurlar baz alınacak belirlenmektedir. Kullanılan ahşap, seramik, boya, kil vb. malzemelerin değişkenliği malzeme kalitesi üretim süresi gibi faktörler fiyatın belirlenmesinde ciddi rol oynamaktadır. Kişiye özel tasarım ürünlerinin fiyatları artarken toplu alım seçenekleri fiyat üzerinde düşmeye yol açacaktır.

Maske Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Maske temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Maske temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Maske Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Maske temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelenmiştir;

 • Maske Temalı Ahşap Rozet
 • Maske Temalı Anahtarlık 
 • Maske Temalı Kupa 
 • Maske Temalı Duvar Süsü
 • Maske Temalı Açacak
 • Maske Temalı Bez Çanta

Maske Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Maske temalı hediyelik eşyaları kendinize ve sevdiklerinize hediye etmek yüzünüzde bir gülümsemeye sebep olduğu kadar günlük hayatta oldukça geniş kullanım alanına  sahip olacaktır. Ev ve işyerinizde dekorasyona oldukça farklı bir hava katabiliceksiniz. Maske temalı bir kupa sabah kahvenizi içmek için favoriniz olacak maske temalı bir duvar süsü sizleri kötü ruhlardan korumaya yardımcı olacaktır. 

Maske Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kendinize ya da sevdiklerinize hatıra bırakmak için maske temalı hediyelik eşya alabileceğiniz kişiler ve durumlar aşağıda listelenmiştir;

 • Kendinize 
 • Eşinize
 • Sevgilinize
 • Annenize
 • Babanıza
 • Kardeşinize
 • Akrabalarınıza 
 • İş arkadaşlarınıza
 • Tiyatroya ilgisi olan dostlarınıza
 • Yeni ev almış tanıdıklarınıza 
 • İşyeri açmış tanıdıklarınıza

Maske Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Maske temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Maske temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları  4 TL civarında bulunmaktadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Maske Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Maske temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Maske Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Maske temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Maske Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros maske temalı hediyelik eşyaları özel tasarımlar arasından seçip uzun ve meşakkatli bir üretim sürecinden geçirip  sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Üretim sürecinde tasarıma göre materyaller belirlenir hangi alanda üretim yapılacağı belirlenir kullanacak boya seramik kil vb malzemeler göz önünde bulundurulur. El işçiliğiyle buluşan bu materyaller evinizi ofisinizi süslemek için sizlerin görüşüne sunulur.

Maske Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Maske temalı ürünlere eşdeğer diğer hediyelik temaları aşağıda belirtilmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.