myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Esprili Temalı Hediyelik

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 31
Myros - Toptan Esprili Temalı Myros Büyük Ahşap Tabela 200x290 mm
87,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Esprili Temalı Taş Gider Kapağı 100x100 mm
50,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Esprili Temalı Baskılı Shot Bardak 45x70 mm
69,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Esprili ve komik hediyelik eşya ürünlerini sevdikleriniz için veya kendinizi mutlu etmek için tercih edebilirsiniz. Genel anlamda hediyelik ürünler arasında kişileri mutlu edebilecek ve üzerlerindeki yazılar sayesinde insanların yüzlerinde sıcak bir gülümseme bırakması için komik hediyelik eşyalar tercih edilmektedir. Bunun yanısıra toptan da satın alım yapabilirsiniz. 

Dünya üzerinde komik hediyelik eşyalar çok fazla sayıda bulunabilmektedir. Esprili ve Komik Temalı hediyelik eşyalar grubunda tercih edebileceğiniz ürünlere göre farklı hediye çeşitleri bulunmaktadır. Bazı hediyelik ürünler kişiye özel tasarlanabildiği için tam olarak bu hediyelik eşyaların sayısını bilememekteyiz. Esprili ve Komik temalı Hediyelik ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gerekenler aşağıdadır:

 • Esprili ve komik hediye ürünlerini kime alacağınıza çok dikkat etmeniz gerekir
 • Karşınızdakinin espri seviyesine öze göstermeniz gerekmektedir.
 • Ürünün esprili ve komik olmasının yanında hediye çeşidine önem vermeniz gerekmektedir.

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Esprili ve Komik Temalı hediyelik eşyalarının temasının önemi çok büyüktür. Alacağınız veya almak istediğiniz kişilerin bu şaka hediyeleri ile ilgili düşünceleri ne olabilir bu detaylara da önem vermek gerekir. Esprili ve komik temalı hediyelik ürünlerin birçok farklı türü ve farklı espri kategorisine göre içerikleri olmaktadır. Bunlar bir dizi veya bir çizgi romandan uyarlanmış hediyeler de olabilir. Hatta sizin belirlemiş olduğunuz belirli bazı kelimeler ile de ürünlerinizi neşeli hale getirebilirsiniz. 

Ürünleri renk ve yapılarının seçeneklerini tamamen size bağlı olacak şekilde tasarlayabilir veya size uygun olan ürünleri direkt satın alarak esprili hediyeleriniz ile güzel vakit geçirebilirsiniz. 

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Esprili ve Komik Temalı hediyelik eşyaların fiyatlandırılması ürün kategorisine göre değişiklik göstermektedir. Bu ürünlerden Esprili temalı baskılı shot bardağının fiyatı 30 TL olmaktadır. Bunun dışında Esprili temalı büyük ahşap tabela fiyatı ise 33 TL olmaktadır. Esprili hediye grubundaki bir diğer ürünümüz olan Esprili sigara tabakası fiyatı ise 142 TL olmaktadır. Son olarak esprili temalı ürünlerimizden olan Esprili temalı taş gider kapağı ürünün fiyatı 24.90 TL olmaktadır.

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Esprili ve Komik temalı hediyelik eşyalarının ürün çeşitlerine ve ürünlerin yapısı bakımından farklı fiyatlandırılmaları söz konusudur. Bu ürünlerin çeşitlerine göre fiyatlandırılmalar ayarlanmaktadır. Ürünlerden ilki olan Esprili Temalı Shot bardağı ürününün üretim kısmında ürünün cam olması ilk olarak ürünün boyutlarına göre bir maliyet miktarı vermektedir. Bu sebeple üretim aşamasından sonra ürünün üzerine basılacak esprili tema belirlenip bu basım işlemlerinin de hesaplanıp son olarak ürünün fiyatı belirlenmektedir. 

Esprili ve Komik temalı büyük ahşap tabela ürünün fiyatını belirleme aşamasına ilk olarak ürünün boyutu ve kullanılan malzemenin cinsi ve miktarı önemli olmaktadır. Bunun dışında belirlenen boyutlarda yapılan baskı işlemlerinin maliyetleri ile birleştirilip ürünün son fiyatı belirlenmektedir. Esprili ve Komik temalı hediyelik ürünlerden ilginç hediyeler alanına girebilecek olan bir diğer ürün ise esprili temalı gider kapağı ürünüdür.

Bu ürünün ise malzeme yapısı ve şekline göre üretilmesi ile üzerine yapılan baskının maliyeti hesaplanıp ürünün fiyatı belirlenmektedir. Son olarak Esprili ve Komik temalı sigara tabakası ürünün fiyatı tam olarak malzeme cinsi ve malzeme kalitesi ve baskı malzemesinin kalitesi ile belirlenip ortaya çıkmaktadır.

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Esprili ve komik temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Esprili ve komik temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Çeşitleri aşağıdadır:

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Esprili hediye çeşitlerini tamamen kullanıcılar kullanacakları alanlara ve yöntemlere göre belirlemektedir. Esprili ürün çeşitlerinden olan esprili shot bardağı ürününü kullanıcılar tarafından istedikleri alanlarda ve istedikleri şekilde içeceklerinde kullanabilir ve aynı zamanda üzerindeki esprili askılar ile eğlenebilir. Esprili gider kapağı ürünü ise ev veya iş yerlerinde gider bölgelerine yerleştirilip hem amacına göre kullanılıp hem de esprili olmasıyla eğlenceli olabilir. 

Ahşap tabela ürününü ise kişiler istedikleri baskı ile ürünü istedikleri gibi eğlenceli hale getirebilir ve istedikleri alanlarda kullanabilir. Son olarak esprili sigara tabakası ürününü kullanıcılar hep yanında taşıdıklarından dolayı üzerine sevdiği bir temayı veya bir esprili baskı ile gün içinde her an yüzlerinde bir gülümseme oluşturabilir. Komik hediyeler erkek grubunda sayılabilecek olan esprili gider kapağı ürününü erkek arkadaşlarınızda aranızda hoş sohbetler döndürmek için tercih edebilirsiniz. Bu eğlenceli hediye çeşitleri arasından herhangi bir ürünü satın alıp esprili hediye fikirleri için kullanabilirsiniz.

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Eşyalar kimlere alınabilir aşağıdadır:

 • Sevdiklerinize
 • Yeni taşınan arkadaşlarına 
 • Komşularınıza
 • Doğum günü hediyesi olarak arkadaşlarınıza

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Esprili ve komik temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Esprili ve komik temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 8 TL - 47,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Esprili ve komik temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Esprili ve komik temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Esprili ve Komik Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Esprili ve Komik temalı hediyelik eşyaların üretim aşamaları ve üretim süreçleri tam olarak ürünlerin çeşitlerine göre farklılık ve zorluk göstermektedir. Bir shot bardağı ürünün üretim aşaması ilk olarak cam boyutunun belirlenip ve sonrasında bu ürünlerin üretilme aşamasına geçilerek en sonunda da kullanıcılar için kalite kontrol standartlarında test edilip hazırlanmaktadır. Diğer tüm ürünlerin hazırlanması ve tasarlanması bütün kullanıcılar için en iyi şekilde olması sağlanarak tüm kalite standartlarına göre kullanıcı odaklı hazırlanmaktadır.

Esprili ve Komik Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Esprili ve komik temalı hediyelik ürünlerine benzer ürünler aşağıdadır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.