• Tümünü Temizle

Bisiklet Temalı Hediyelik

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
179,00 TL
(0)
229,00 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Bisiklet Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cam, metal ve ahşap malzeme kullanımı yıllar boyu kullandığımız eşyalar arasındadır. İnsanlık tarihi boyunca ihtiyaç duymuş olduğumuz bu ürünler teknolojik gelişmeler beraberinde daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Her yerde ve her hediyelik eşya çeşidinde kullanılan malzemeler diğer malzemeler ile uyumlu bir şekilde hazırlanmaktadır. Oldukça etkin bir kullanım alanı olan malzemelerin yapımında ve hediye üretiminde birçok işin öne çıktığı görülmektedir. 

Hediyelik eşya kapsamında öne çıkan ürünler başında ise bisiklet hediyelik türleri vardır. Bisiklet hediyelikler genel bakımdan hoş görünümlü ve her yaşa hitap edici özellik kapsamaktadır. Bu nedenle herkes için tercih edilebilecek alternatifi öne çıkarttığı görülür. Teknolojinin insanlığa sunmuş olduğu faydalar arasında bahsetmiş olduğumuz malzemelerin kullanım yaygınlığını geliştiren araçlar da önemli rol oynamaktadır. Çünkü aynı üretimden toplu alınmak istendiğinde belirli bir vakit gerekir. Bu vaktin istenen ürün çalışmasıyla özdeşleştirmek için üretim aracı çok önemli rol oynamaktadır. 

Bisiklet figürlü hediyelikler arasında tatil yörelerine ait olan iz bırakıcı temalar da bulunur. Özelleştirilen yapısı ile toplu davetlerde kişiye özel hatıra oluşturan ürünler şeklinde de belirtmek mümkün olur. Genel bakımdan bisiklet temalı hediyeler herkesin beğenisini toplayan özellikte olması nedeniyle el işçiliği, dijital baskı ve birçok malzeme ile farklı hale getirilebilmektedir. 

Sevdikleriniz için anlamlı ve son derece şık ürünler seçmek istediğiniz Myros firmasının sitesine girerek istediğiniz model ve tasarımda ürün siparişi verip almanız mümkündür. Ticari yönde işinizde büyük kar payı oluşturacak seçkin ürünleri toptan bisiklet temalı hediyeler şeklinde alabilirsiniz. Bisiklet temalı hediyelik eşya satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için aşağıdaki durumlara dikkat etmelisiniz. 

 • Hediye alınan kişinin hoşlandığı şeyler göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaşına uygun olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturmaması 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması 
 • Bisiklet hediyeliklerin ana temasında farklı figürler de incelenmesi ve tek tip tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilmiş olan bisiklet temalı hediyelik eşyaların tercih edilmesi Bisiklet Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bisiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinin özellikleri ürün yapısı ile eşleşmektedir. Bu yüzden değişken hammadde kullanımının hâkimiyet kazandığı hediye seçenekleri olarak bilinmektedir. Bisiklet temalı hediye türlerinde kullanılan hammadde ahşap ve metal olmak üzere iki ayrı kulvarda incelenir. Uzun süre formunu koruyan kullanışlı ürünlerdir. İnsan sağlığınız bozmayacak kaliteli malzemelerle üretiliyor olması bisiklet temalı ürünlerin daha da özelleşmiş ürünler olduğunu göstermektedir. Belirtmiş olduğumuz ahşap ve metal haricinde tabak yapılı ürünlerinde cam malzeme kullanıldığı görülmektedir. El işçiliğinin ön plana çıkarıldığı hediyelik eşya çeşitlerinde pek çok malzeme kullanılması nedeniyle kalite, özgünlük ve çeşitli baskı teknikleri de dikkat çekmektedir. 

Bisiklet Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Bisiklet temalı hediyelik eşya seçenekleri estetik ve şık bakış açısı oluşturan ürünler olup herkes tarafından beğenilmektedir. Bisiklet temalı hediyelik eşya fiyatları ortalama 14,90TL ile 129TL arasındadır.  Sevdikleriniz için anıları her zaman taze tutacak ve estetik dekor oluşturacak bisiklet temalı hediyelik eşya seçeneklerine yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda Kaş temalı Myros metal bisiklet açacak Magnet fiyatının 58,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Bisiklet Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bisiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatlarını belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. fiyat belirleme konusunda üretilen eşya tipi ve eşyaya yönelik kullanılacak malzeme farkı da olmaktadır. Ayrıca ürün yapısında kullanılacak hammadde fiyat belirleyici parametrelerden biridir. Üretim bünyesinde ve satış alanında fiyatı etkileyen en önemli konu ise ürünün boyutu ve ölçüleridir. Ürün ölçüleri büyüdükçe kullanılan malzeme sayısında da artış yaşanır. Bu doğrultuda da satış fiyatı doğrudan etkilenmektedir. 

Bisiklet Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Bisiklet temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bisiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bisiklet Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Bisiklet temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere ve ihtiyaca göre belirleniyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Bisiklet Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Bisiklet temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin birçok cevap belirtilebilmektedir. Öncelikle hediyelik ürünler olması nedeniyle sevdiklerinizin tüm özel günlerinde değerlendireceğiniz eşya seçenekleridir. Seyahat dönüşlerinde anı oluşturma amaçlı da satın alınacak eşyalardır. Bunun beraberinde ticari alandaki kar marjınızı yükseltme amaçlı da satın alacağınız eşyalardır. Çünkü küçük ve beğeni toplayan hediyelik ürünleri müşterilerinize ve çalıştığınız firmalara reklam amaçlı dağıtmak reel reklam şeklini de öne çıkarabilmektedir. 

Bisiklet Temalı Hediyelik Eşya Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Bisiklet temalı hediyelik eşya kime hediye olarak alınabilir sorgulamasına ilişkin olarak aşağıdaki listeleme ile cevap verilebilir.

 • Anneler günü için annenize bisiklet figürlü hediyelikler
 • Babalar günü için babanıza bisiklet temalı hediyeler 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde ya da özel zamanlarında bisiklet hediyelik eşya 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet ve ya doğum günü gibi özel günlerinde bisiklet hediye 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize hediyelik bisiklet temalı hediyelik eşya
 • Bisiklet temalı hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan bisiklet severlere hediye
 • İş yerindeki üstlerinize bisiklet hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza toptan hediyelik bisiklet temalı 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya


Bisiklet Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Bisiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bisiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 47 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Bisiklet Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Bisiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Bisiklet Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Bisiklet temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Bisiklet Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Bisiklet temalı hediyelik eşyalar Myros firması bünyesinde üretilmektedir. genel bakımdan çok geniş Pazar hacmine hitap eden Myros firması uzman kadrolu eleman kapasitesine sahiptir. Tüm hediyelik eşya üretimlerinde malzeme kalitesine, üretim kalitesine, hızlılığa, kullanışlı olmasına, formu bozulmayan üretimler olmasına dikkat etmektedir. Yöresel, kültürel ve modernize olmuş tasarımlar yaparak çağımıza en uygun eşya üretimleri yapmaktadır. 

Üretim ve imal kapsamında çalışan personeller erkek ve kadın elemanlar olup eşit oranda dağılım göstermektedir. Bu sayede her çalışmada her yaşa ve her cinsiyete uygun eşyaların üretilmesi sağlanmaktadır. Kaliteli çalışmaların özelliği ise olabildiğince özgün ve farklı olmasıdır. 

Bisiklet Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Bisiklet temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.