• Tümünü Temizle

Ünlü Temalı Hediyelik

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Ünlü Temalı Myros Büyük Ahşap Tabela 200x290 mm
91,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Ünlü Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Geçmişten günümüze insanlık var olduğundan beri hediye her türlü kültürün önemli bir parçası olmuştur. İnsanlar birbirlerine olan sevgileri bu yolla göstermekle kalmayıp özel günleri kutlamak, kötü günlerin yasını silmek için hediyelere başvurmuştur. Günümüzde popüler hediyeler arasında en çok tercih edilenler arasında ünlü temalı hediye ürünleri bulunur. Ünlü temalı hediye içerisinde yer alacak ünlüler genelde sevilen sanatçılar, idol olarak benimsenen bilim insanları, hayranı olunan kişiler ya da siyasi figürlerden oluşur. Ünlü temalı hediyelik eşyalar teknolojinin gelişmesi ve farklı baskılama tekniklerinin yaygın kullanımı sonucunda farklı malzemelerden yapılabilir hale gelmiş ve dolayısıyla yüzlerce seçenek ortaya çıkmıştır. Okul ya da sosyal bir alana gidileceğinde oradaki kişilere hediye olarak Ünlü Temalı Myros Büyük Ahşap Tabela hediye edilmek istenirse toplu hediyelik eşya alımlarda Myros bayi girişi yapılarak indirimlerden yararlanılması mümkün olacaktır. 

Alınacak her üründe olduğu gibi ünlü temalı hediyelik eşya alırken de dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır. Bunlar aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • Hediyenin teması olan ünlünün hem kişiye hitap etmesi hem de idol olarak alınabilecek biri olması
 • Hediye verilecek kişinin, kullanılan figüre sempati duyması
 • Ürünün üretim sürecinde kullanılan malzemelerin kaliteli olması
 • Ürünün hatıra olarak uzun zaman saklanabilmesi için deformasyonlara dayanıklı olması 
 • Ürünün yapımında kullanılan baskı tekniği ve ürünün ana medde uyumu
 • Ürünün boyutlarının ideal şekilde olması 
 • Fiyatın ürünle orantılı olması
 • Ürünün tasarımında kullanılan renk ve figürlerin göze hitap etmesi
 • Alınacak hediyenin verilmek istenen mesajla uyumlu olması

Ünlü Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Myros tarafından üretilen “Ünlü Temalı Myros Büyük Ahşap Tabela” dijital baskı teknolojisinden yararlanılarak geliştirilmiştir. 200 mm’lik bir en ve 290 mm’lik bir yükseklikle beraber 7 mm’lik bir kalınlığa sahip olan bu tabela yaklaşık olarak 177 gr’lık bir ağırlığa sahiptir. Doğal ve sağlığa zararsız maddelerden yapılan bu ürün tamamen ahşap malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ünlü temalı hediyelik eşya modelleri arasında insanların en çok idol olarak benimsediği bilim insanlarından olan Genius Einstein güzel bir alternatif olacaktır. Kullanılan malzemenin kaliteli olması sayesinde uzun süre kullanımlarda deformasyon en aza kadar indirilebilmektedir.  Böylece hediye edilen eşya uzun yıllar hediyeyi alan kişinin elinde ilk günkü gibi kalacak, güzel anılar taşıyacaktır.

Ünlü Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ünlü temalı hediyelik eşya fiyatları birçok etmene göre değişiklik gösterebilmekte olup, Avrupa’nın en ünlü hediyelik eşya tedarikçilerinden biri olan Myros’un ürettiği 200’e 290 mm boyutlarında “Ünlü Temalı Myros Büyük Ahşap Tabela” için ortalama fiyat 48,90 TL olmaktadır.

Ünlü Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hediyelik eşya alımında ünlü temalı tasarımları seçenek olarak belirleyen kişilerin ne yazık ki bir kısmı ünlünün kim olduğuna göre değiştiğini sanmaktadır. Fakat bu fiyatta kesinlikle belirleyici değildir. Burada fiyat için belirleyici unsurlar tüm ürünlerde olanla aynıdır. Kullanılan malzeme ve malzemenin kalitesi, ürünün boyutu, baskı ve baskı için kullanılacak malzemeler ile ürünün üretim zorluğu fiyat için belirleyici noktalardandır. Özellikle de ürünün boyutu fiyatı en çok değiştiren şeydir. Çünkü ürün büyüdükçe kullanılacak hammadde ve işçilik yapılacak yüzey artacaktır. Ayrıca baskıda ve renklendirmede kullanılacak boyanın oranı da aynı şekilde artmaktadır.

Ünlü Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ünlü temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ünlü temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ünlü Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Ünlü temalı hediyelik eşya çeşitleri kişilerin zevkine göre Einstein Biblo, Einstein tabla ve Einstein Tabela gibi farklı şekillerde olabilir. Burada seçim tamamen kişilerin zevkine bağlı olup Myros’tan aşağıdaki şekilde listelenebilir.

Ünlü Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Ünlü temalı hediyelik eşyaların kullanımı tamamen hediyenin alım sebebine bağlı olarak değişir. Eğer dekorasyon amaçlı bir alım söz konusuysa odanın renk ve desene en uyumlu ve göze en güzel gelecek yerine koyulabilir. Eğer bir anı olarak alındıysa masada bir süs ya da anı kutusunda bir parça olarak saklanabilir. Bir başka alternatif olan motivasyon amaçlı alım konusundaysa tamamen kişinin gözü önünde duracak bir yerde, örneğin çalışma masasının üzerinde kullanılabilir. Ayrıca insanların arasında espri olarak kullanılan ya da özel anlamlar içeren figürler olarak da kullanılabilir. Toptan Einstein hediyelik alımlarında Myros büyük indirim fırsatları sunmaktadır. Bu indirimlerden yararlanmak için siteye bayi girişi yapılmalı ve toptan bir satın alım işlemi uygulanmalıdır.

Ünlü Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Ünlü temalı hediyelik eşyaların kimlere hediye olarak verilebileceği konusunda kesin bir sınır yoktur. Bu tamamen hediye verilecek kişiye ve sizin göz zevkinize bağlıdır. Aşağıda hediye verilebilecek durumlara bazı örnekler listelenmiştir.

 • Kardeşiniz ya da arkadaşınız için doğum günü hediyesi olarak Einstein biblo
 • Bir okul gezisi sonrası toptan trend hediyelik eşyalar
 • Ev hediyesi olarak ünlü temalı hediyelik eşyalar
 • Söz konusu figürü seven bir arkadaşınız için ünlü temalı hediyeler
 • Anne ve babanız için özel günlerinde vermek amacıyla hediyelik eşya 
 • Sevgilinize esprisi için Einstein tabla
 • Seminer sonrası hatırlanma hediyesi olarak toptan trend hediyelik eşyalar
 • İdol olarak Einstein’ benimseyen bir arkadaşınıza odasında yer vermesi için Einstein tabela

Ünlü Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ünlü temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ünlü temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 16 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ünlü Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ünlü temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ünlü Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ünlü temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ünlü Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros üretimden kullanıcı eline ulaşana kadar tüm ürünlerinin her aşamasını titizlikle takip eden bir firmadır. Tamamen sağlığa duyarlı malzemelerden üretilen ürünler şeffaf bir üretim sürecinden geçer ve her anı takip edilebilir durumdadır. Kargoya verildikten sonra da dikkatli bir takip sürecinden geçen ürünler kullanıcı eline güvenle ulaşır. Böylece sevdiklerinize vereceğiniz hediye tamamen güvenilir ellerden geçer. Ayrıca ürünlerde her malzemeye en iyi şekilde uyacak baskılama teknikleri kullanılır. Çünkü uyumsuz bir baskılama renklerin hemen solmasına, dökülmesine, tutmamasına, baskı hatalarına ve istenmeyen başka sonuçlara yol açacaktır. 

Ünlü Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ünlü temalı hediyelik eşyaları beğendiyseniz aşağıda yer alan diğer alternatif hediyelik eşya çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.