• Tümünü Temizle

Örümcek Temalı Hediyelik

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
39,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Örümcek Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyeler her yaş, cinsiyet ve kesimden insanın sevdiği bir şeydir. Konu çocuklar olduğunda ise hediye sevgisinin çok daha büyük olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü çocuklar hisleri daha yoğun yaşarlar. Hediye verdiğinizde ki mutluluğu da bu sebeple daha yoğundur. Bunun yanı sıra küçük yaştaki çocuklar her iyi bir şey yaptıklarında ödül olarak, doğum günlerinde, karne günlerinde ve akıllarına gelebilecek her günde büyüklerinden hediyeler beklerler. Bir hediye alacağınızda kime alırsanız alın, kişinin özelliklerinin yanında dikkat etmeniz gereken başka şeyler de vardır. Bunun en başında ürünün kalitesi gelir. Ürün ne kadar kaliteli olursa o kadar uzun süre saklanabilir. Konu bir çocuğa hediye almak olduğunda da işlevselliğin eğlenceli bir görsel zevkle buluştuğu bir hediye gereklidir. Eğer bir öğretmenseniz sınıfta çocuklara örümceklerin neden korkutucu olmadıklarını anlattıktan sonra herkese bir anı ve ödül olarak toptan örümcek rozet alıp verebilirsiniz. Böylece çocuklar eğer varsa ya da var olma eğilimindeyse örümcek korkusunu bırakacak ve verdiğiniz hediye için oldukça mutlu olacaktır. Ayrıca öğretmenlerin çocukların korkuları ve düşünceleri üzerindeki etkisi yadsınamaz boyuttadır. Bir aile ferdinden aynı sözleri duymaktansa öğretmenden duymak çoğu çocuk için daha ikna edici olmaktadır. Ödüllendirmek de verilmek istenen mesajın daha güçlü iletilmesine katkı sağlayacak bir hamledir.

Bir çocuğa hediye alınırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda verilmiştir.

 • Çocuğun gelişimini olumlu yönde desteklemeli 
 • Yaşına uygun olmalı 
 • Küçük parçalar içermemesine dikkat edilmeli
 • Sağlığa zararlı madde içermemeli 
 • Çocuğun zevklerine uygun bir seçim yapılmalı

Örümcek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Örümcekler halk arasında çok da sevilen bir figür değildir. Hediyeyi alacak büyüklerin aklına “neden fazla sevilmeyen örümcek motifli bir hediye alayım” sorusu gelecektir. Bunun iki farklı yanıtı var. Hediye alınacak olan çocuk çizgi film, hikâye, masal, oyun, kitap gibi yerlerden etkilendiği için veya sadece kendi isteği ile örümcekleri seviyor olabilir ya da tam tersi örümceklere karşı bir korku besliyor olabilir. Bu korkunun üzerine çocuk psikolojisi de göz önünde bulundurulup gidildiğinde ve çocuk korkusunu yenmeyi başardığında ona ödül olarak örümcek temalı hediyelik rozet verilebilir. Myros tarafından ahşap malzemeden üretilen dijital baskılı örümcek rozetin eni 50 mm, boyu 50 mm, yüksekliği 3 mm’dir. Ayrıca ürün sadece 4 gr ağırlığındadır. Bu ölçüler çocuğun rozeti yakasına, kıyafetine, kalem kutusuna ya da çantasına rahatlıkla iliştirebileceği ölçülerdir. Kullanılan malzemenin kaliteli olması sayesinde uzun süre kullanımlarda deformasyon en aza kadar indirilebilmektedir.  Böylece hediye edilen eşya uzun yıllar hediyeyi alan kişinin elinde ilk günkü gibi kalacak, güzel anılar taşıyacaktır. Bu hediyenin bir çocuğa verileceği düşünülürse, ürünün uzun süre hasar almaması oldukça önemlidir. Aksi halde çocuk zaten bir büyük kadar titiz davranmayacağından ürün 2 3 gün içerisinde kırılacak, dökülecek, rengi bozulacak ve baskısı soyulacaktır. Fakat Myros ürünlerini birinci sınıf kalite malzemelerden ürettiğinden böyle sorunlarla kolay kolay karşılaşmak mümkün değildir. Toptan rozet alımlarınızda büyük indirim fırsatları yakalayabilirsiniz.

Örümcek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Her üründe olduğu gibi örümcek temalı hediyelik eşyalarda da fiyat bazı etmenlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama bir fiyat belirtmek gerekirse bu ürünlerin yaklaşık 20 TL olduğu söylenebilir. Daha net bir fiyat söylenecek olursa Örümcek Temalı Ahşap Rozet 19,90 TL’den satışa sunulmaktadır. Söz konusu fiyatlar herhangi bir kırtasiye ya da hediyelik eşya dükkanında görülebilecek bir fiyata göre oldukça uygundur.

Örümcek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bir ürünün fiyatını öncelikli olarak maliyeti belirler. Maliyeti ise ürünün malzemesi, kalitesi, boyutu ve üretim süreci belirler. Örümcek desenli rozet ahşaptan üretildiğinden sağlığa zararlı bir madde içermez. Bu da ürünü çocuklar için güvenli kılmakta. Ayrıca ürünün boyutları hem çocuk bakımından hem de fiyat bakımından ideal ölçülerdedir. Örümcek rozet dijital baskı ile işlendiği için deformasyonlara da uzun süre dayanıklıdır.

Örümcek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Örümcek temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Örümcek temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Örümcek Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Myros firması bünyesinde pek çok hediyelik eşya çeşidini görebilirsiniz. Bu hediyeliklerden örümcek temalı olanları aşağıda verilmiştir.

Örümcek Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Örümcek temalı hediyelik eşyalar içerisinde yer alan örümcek rozet; kıyafetlerin, kalemliklerin, çantaların ya da okul kıyafetinin üzerinde dekoratif bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Örümcek figürünü seven ya da tam tersi onlardan korkan, tiksinen zamanla alışan çocuğunuza alabileceğiniz bu ürün istenirse bir konferans sonrası toptan örümcek rozet şeklinde de dağıtılabilmektedir. Myros’un kendi sayfası üzerinden bayi üyeliği yapıp giriş yaparsanız toplu alımlarınızda büyük indirim fırsatlarından yararlanmanız mümkün olacaktır.

Ürünün kullanımından çok çocuğa hediye olarak verilme süreci önemlidir. Çünkü çocuklar her şeyden etkilenebilen bir doğaya sahip. Bir çocuğa söyleyeceğiniz yanlış bir şey, uzun süre yanlış bir algıya sebep olabilir. Çocuğun örümcek korkusu olduğunu var sayarsak bu hediyeyi siz ona vermeden önce çocuğa örümceklerden neden korkmaması gerektiği yaşına uygun bir dille anlatılmalı, masal ve oyun yolları ile bu anlatım ve anlatımla verilmeye çalışılan mesaj desteklenmelidir. Daha sonra birkaç gün arayla çocuğun mesajı hala alıp almadığı kontrol edilmelidir. Çocuk gerçek bir örümcekle karşılaştığında korkmaması gerektiğini anlayacak bilince geldiğinde bunun ödülü olarak örümcek temalı rozet verebilirsiniz. Çocuk hazır olmadan vermek çocuğun gözünde hoş bir algı yaratmayacaktır.

Örümcek Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Örümcek temalı hediyelik eşya ürünlerinin kimlere alınabileceği aşağıda listelenmiştir.

 • Örümcek figürünü seven çocuğunuza
 • Örümcek korkusunu yeni yenmiş kız kardeşinize
 • Örümcek Adam filmini hayranlıkla seyreden erkek kardeşinize
 • Bir espri olarak arkadaşınıza
 • Örümcek baskılı kıyafetleri giyen komşu çocuğuna
 • Örümceklerden korkulmaması gerektiğini anlatan bir masal sonrası yeğeninize örümcek temalı hediyeler alabilirsiniz.

Örümcek Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Örümcek temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Örümcek temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Örümcek Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Örümcek temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Örümcek Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Örümcek temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Örümcek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros üretimden kullanıcı eline ulaşana kadar tüm ürünlerinin her aşamasını titizlikle takip eden bir firmadır. Tamamen sağlığa uygun, herhangi bir zarar vermeyen malzemelerden üretilen ürünler şeffaf bir üretim sürecinden geçer. Bu nedenle her anı takip edilebilir durumdadır. Kargoya verildikten sonra da dikkatli bir takip sürecinden geçen ürünler kullanıcı eline güvenle ulaşır. Böylece sevdiklerinize vereceğiniz hediye tamamen güvenilir bir süreç içerisinden geçer. Bununla beraber ürünlerde her malzemeye en iyi şekilde uyacak baskılama teknikleri kullanılır. Çünkü uyumsuz bir baskılama renklerin hemen solmasına, dökülmesine, tutmamasına, baskı hatalarına ve istenmeyen başka sonuçlara yol açacaktır. Bu ürün için uygun baskı dijital baskı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Örümcek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Eğer örümcek hediyelik eşya çeşitleri ilginizi çektiyse aşağıda yer alan listedeki diğer ürünlere de göz atabilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.