• Tümünü Temizle

Gitar Temalı Hediyelik

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Gitar Temalı Şeffaf Polyester Magnet
39,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Gitar Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya kapsamında öne çıkabilecek birçok ürün vardır. Her ürünü sevdiğiniz veya değer verdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz. Çünkü hediyelik eşya kapsamında hiçbir zaman sınır yoktur. Bu anlamda örnek vereceğimiz seçeneklerden biri de gitar hediye seçenekleri şeklinde bilinmektedir.  Gitar temalı hediyeler bünyesinde çok seveceğiniz açacak veya magnet türünde hediyelik eşyaları tercih edebilirsiniz her rengin birbiriyle uyum yakaladığı modernize olmuş hediyelik eşyalar oldukça büyük önem taşımaktadır. Seyahat dönüşlerinde veya toplu katılım gerektiren durumlarda tercih edilmesi mümkün olan hediyelerdir. 

Gitar temalı hediyelik eşya açısından şehrin ayrıcalıklı özelliklerini barındıran magnetler el işçiliği ile yapılmış ürünlerdir. Üretimlerin tümünde orijinal ve birinci sınıf kalitedeki malzemeler kullanılmaktadır. Bu yüzden çok seçkin hediyelik eşya bazında değerlendirildiği görülmektedir.  Sevdiklerinize gitar temalı hediyelik aksesuar eşya seçerken dikkat etmeniz gereken başlıca durumlardan ilki kişinin yaşına hitap ediyor olmasıdır. Bu bakımdan her yaşa hitap edici özelliklerle yapıldığını söylemek mümkündür. Buzdolabı süsü, resim veya not tutturacağı şekilde kullanabileceğiniz magnetler en şık görünümüyle Myros firmasından başka yerde bulamayacağınız özelliktedir. 

En güzel hediyelik eşyalar Myros firmasında üretiliyor olup çeşitli farkları ile tercih edebileceğiniz eşyalar olduğunu unutmamalısınız. Bunun beraberinde ticari faaliyetlerinizde yüksek kar marjı sağlayabilmek için toptan gitar temalı hediyelik eşya olarak veya farklı hediye seçeneği şeklinde online satın alabileceğiniz eşyalardır. 

Gitar temalı hediyelik eşya satın alırken istenmeyen veya beklenmedik sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gereken durumlar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaşına uygun olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilen toksit maddeler içermemesi 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması ve seçici davranılması 
 • Gitar temalı hediyelik eşyaların temasındaki farklı figürlerin de incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan materyallerden üretilmiş Gitar temalı hediyelik eşyaların tercih edilmesi 

Gitar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Gitar temalı hediyelik eşya özellikleri genel bakımdan magnet şeklinde üretilmesi ve açacak yerine geçebilmesi ile öne çıkmaktadır. Farklı renklerle boyanmış ve desteklenmiş figürler her gitar temalı hediyelik eşya seçeneğinde görülen baskın bir özelliktir. Gitar temalı şeffaf polyester magnet türünde Kemer’e ait özelliklerin baskın kullanılmış olması önemli bir durumdur. Her birinde öne çıkan bu durum el işçiliğinin en yüksek seviyede uygulandığını göstermektedir. Bildiğiniz üzere müzik ruhun gıdasıdır. Bu anlamda gitar temalı hediye almak kişiye özel bir hediye alternatifi sayılmaktadır. Çoğu hediye seçeneğinde aradığınız fiyat uygunluğunu da kapsadığı ve insan sağlığına olumsuz yönde etki oluşturmadığı için rahatlıkla tercih edebileceğiniz seçenek olduğunu belirtmek gerekir. 

Gitar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Gitar temalı hediyelik eşyalar özel üretimler olup estetik bakış açısıyla oluşturulmuş el işçiliği ürünleridir. Gitar hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak 21,90TL ile 30,90TL arasında satışa sunulmaktadır.  Sevdikleriniz için ya da özel günlerde dağıtım amaçlı da değerlendireceğiniz Gitar temalı Magnet ve açacak türleri hediyelik eşya konusunda en iyi alternatif seçenektir. Bunun beraberinde sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz çeşitlerine yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda Gitar temalı şeffaf polyester magnet türünün 21,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Gitar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gitar temalı hediyelik eşyaların fiyatını belirleyen ve değiştiren özellikler üretim bünyesinde kullanılan malzemelerle ilişkili olmaktadır. Kullanılan malzemeler, bileşenler ve materyaller genel bakımdan gitar temalı hediyelik eşyalar arasında fiyat farklılığı oluşturmaktadır. Gitar temalı hediye alınacak eşyalar arasında en iyi alternatif sayılır. Fakat fiyatını belirleyen en önemli konu ise ürün boyutu olarak bilinmektedir. Çünkü ürün boyutu değiştikçe kullan malzemelerde de artış olacak ve fiyat artışı yaşanacaktır. 

Gitar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Gitar temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gitar temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gitar Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Gitar temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere, isteğe ve kişinin talebine göre tercih ediliyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Gitar Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Gitar temalı hediyelik eşya nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin olarak pek çok durumdan bahsetmek mümkündür. Sevdikleriniz için hediyelik eşya olarak tercih edilebilir. Davetlerde dağıtma amaçlı satın alınabilir. Seyahat dönüşlerinde topluca alıp aile fertlerine verilebilir. Bunlar haricinde gitar temalı hediyelik eşyaları ticari alanda değerlendirmek, satışa sunmak veya firma tanıtımı yapmak için promosyon ürün anlamında da değerlendirmeniz mümkündür. 

Gitar Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Gitar temalı hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki listedeki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize gitar temalı hediyeler
 • Babalar gününde babanız için gitar temalı hediyelik 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde hediyelik eşya 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde gitar temalı hediye arkadaşa veya sevdiğiniz kişilere 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize hediyelik gitar temalı eşyalar 
 • Gitar temalı hediyelik eşya çeşitlerine ilgi duyan kişilere gitar temalı hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize gitar temalı hediyelik aksesuar 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza toptan hediyelik gitar temalı eşyalar 

   Gitar Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Gitar temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Gitar temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  7 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Gitar Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Gitar temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Gitar Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Gitar temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Gitar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

   Gitar temalı hediyelik eşyalar çok geniş Pazar hacmine sahip olan Myros firması tarafından üretilmektedir. Genel bakımdan üst düzey kaliteli malzemeler kullanıp el işçiliği ile desteklenen üretimler yapılmasına özen gösterildiği görülmektedir. Seçkin ürün tedarik süreci planlı ve titiz bir şekilde ilerlemektedir. 

   Üretim kapsamında çalışan uzman kadronun eşitlikçi yapısı da çokça öne çıkan bir durumdur. Bu anlamda erkek ve kadın personellerin eşit orana sahip olduğu görülmektedir. Her türlü hediyelik eşya türünde baskın rol oynayan firma modernize olmuş konulara da yoğunlaşmaktadır. Üretimlerin tümünde kültürel özellikler yansıtılırken yöresel figürler de kullanılmaya özen gösterilir. Ayrıca her yaşa uygun hediyelik seçeneklerinin en uygun fiyatlarda satışa sunulduğu görülmektedir. 

   Gitar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Gitar temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.