• Tümünü Temizle

Balon Temalı Hediyelik

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
39,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Balon Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kişiye özgü hediye seçenekleri her zaman ilgi gören eşyalar sınıfında yer tutmuştur. Bu konuda öne çıkan ve insanın içten içe sevinmesini sağlayan eşyalar arasında balon hediye çeşitleri çok fazla rağbet görmektedir. Genel bakımdan ilgi çekici tarzı ile öne çıkan eşyalar ev eşyası veya dekor verme amaçlı da kullanılabilmektedir. Aynı zamanda şık bir sunum hazırlama ve belirli alana yönelik potansiyel mekân oluşturabilme açısından da kullanılmaktadır. 

Balon temalı hediye aksesuarları birçok şekilde de kullanılabilmektedir. Sevdiklerinize hediye seçeneği veya alternatifi olarak değerlendireceğiniz eşyalar çok çeşitli olarak tercih edilebilir. Balon temalı bardak altlığı buna örnek olup sıkça tercih edilenler arasındadır. Masada iz bırakmayan özellik taşıması ile evde, ofiste veya çalışma alanında kullanılmaktadır. Ayrıca her yaşa hitap etmesi nedeniyle seçkin ürünlerden biri olduğu söylenebilir. 

Teknolojik ilerlemeler beraberinde daha da genişleyen ürün çeşitliliği oldukça önemli rol oynamaktadır. El işçiliğinin ön plana çıktığı balon temalı hediye çeşitleri farklı baskılar ve tarihi figürlerle de desteklenebilir.  Balon temalı bardak bunlardan biri olup ürün farkındalığı oluşturmaktadır. 

Balon temalı baskı çeşitleri farklı ürünlerde de kullanılabilmektedir. Bu yüzden balon temasının farklı bir bakış açısı oluşturduğu belirtilebilir. Organizasyonlarda, etkinliklerde ve katılım gerektiren davetlerde toplu dağıtım yapılabilecek ürünler şeklinde de değerlendirilebilmektedir. Sevdikleriniz için satın alabileceğiniz balon temalı hediyelik eşyalar Myros firmasında satışa sunulmaktadır. Ticari faaliyetlerinizde yüksek kar marjı sağlamak için toptan balon temalı hediyelik eşyalar satın almanız tavsiye edilebilir. 

Balon temalı hediyelik eşyalar satın alırken istenmeyen ve beklenmedik sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gereken durumlar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınan kişinin beğenileri göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap edici olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturacak zararlı maddeler içermemesi 
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve araştırma yapılarak seçim yapılması 
 • Balon temalı hediyelik eşya çeşitliliğinde ana temasında yer alan farklı figürlerin de incelenmesi ve tek tip tasarıma odaklanılmaması 
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilen balon temalı eşya ve aksesuarlar tercih edilmesiBalon Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Balon temalı hediyelik eşya ürünlerinin genel özelliği şık, yeniliğe uygun, modernize ve kullanışlı olmasıdır. Uzun süre kullanılabilen ve formu bozulmayan ürün yapısına sahip olurken baskı çeşitliliğinin de öne çıktığı görülmektedir. Balon temalı aksesuarlar beğeni toplayan eşyalar sınıfında tutulmaktadır. Her yaşa hitap edebilmesi ürünün el işçiliğinde kullanılan sanatsal çalışmalara da bağlıdır. Bunun beraberinde farkındalığı öne çıkaran ürünlerin çok yönlü kullanılması da mümkün olmaktadır. Dijital baskılar farklı boya malzemeler ile öne çıkmaktadır. 

Balon Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Balon temalı hediyelik eşya ürünler genel olarak çok beğenilen yapıya sahip oluşu ile sevdikleriniz için alabileceğiniz alternatif ürünler arasında bulunmaktadır. Balon temalı hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak 14,90TL ile 60,90TL arasında satılmaktadır. 

Farklı yapısı ile dikkat çeken hediyelik eşyalar açacak, bardak altlığı veya baskılı farklı bir üründe dikkat çeken özelliktedir. Balon temalı eşyalara net bir fiyat örneği belirtecek olursak; 102x73mm ölçülerindeki Alanya temalı Myros metal balon açacak Magnet fiyatının 60,90TL fiyatında satışa sunulduğunu belirtebiliriz. 

Balon Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Balon temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyat belirteci genel olarak ürün yapısına bağlı kullanılan malzeme ile ilişkilidir. Ürünlerin fiyatını değiştiren etkenler arasında baskı tekniği, tema özelliği, kullanılan metal malzeme dikkat çekmektedir.  Fiyatını doğrudan etkileyen ve fiyat artışı sağlayan en önemli konu ise ürün yapısının boyutu ve ölçüleriyle ilgilidir. Çünkü ürün boyutu büyüdükçe kullanılan malzeme artışı da çoğalmaktadır. 

Balon Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Balon temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Balon temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Balon Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Balon temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere, ihtiyaca göre farklılaşıyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Balon Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Balon temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin olarak temanın kullanıldığı tüm eşyalara yönelik cevap verilebilir. Bardak altlığı seçilmesi halinde içeceğiniz için sunum amaçlı ve konfor amaçlı değerlendirebiliriz. Açacak veya Magnet tarzında değerlendireceğiniz zaman buzdolabına takılabilen mıknatıslı bir eşya olarak kullanabilirsiniz. Seyahat dönüşlerinde sevdikleriniz için toplu ürün alıp dağıtabilir veya ihtiyaçlarınıza göre alışverişlerinizde tercih edebilirsiniz. Baskı tekniği sayesinde ticari alanda kar marjınızı da yükseltme amaçlı satın alabilir ve özel kampanya süreçlerinde müşterilerinize dağıtabilirsiniz. Bu durum devamlılık sağlayacak etki oluşturduğu gibi farkındalık oluşturan promosyon tipi reklamları da öne çıkarmaktadır. 

Balon Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Balon temalı hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir sorgulamasına ilişkin olarak aşağıdaki liste ile cevap verilebilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize hediyelik balon temalı bardak altlığı 
 • Babalar günü için babanıza balon temalı bardak altlığı hediyelik eşya
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için kullanması için hediye balon temalı bardak altlığı
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet veya doğum günü gibi özel günlerinde balon temalı hediye baskı
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı yaratmak için kendinize balon temalı bardak hediye 
 • Balon temalı hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan kişilere balon temalı hediye aksesuarları 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik eşya 
 • Arkadaşlarınıza veya komşunuza balon temalı hediye 

  Balon Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Balon temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Balon temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Balon Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Balon temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Balon Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Balon temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Balon Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

  Balon temalı hediyelik eşyalar Myros firması tarafından üretilmektedir. Myros firması çok geniş Pazar hacmine sahip olan hediyelik eşya firması olarak birçok konuda potansiyel kazanmış bir firmadır. Genel olarak tüm çalışmalarında özgünlüğe, estetik bakış açısına ve farklılığa önem veren firma erkek ve kadın personellerinden eşit seviyede faydalanmaktadır. 

  Hediyelik eşya üretimlerinde özel ve kaliteli malzeme kullanımına dikkat eden firma seçkin ürün tedarik süreci de sunmaktadır. Kaliteli hediyelik eşyaları müşterilerle buluşturan Myros firması müşteri memnuniyetini de önemsemesiyle özel üretimler yapmaktadır.

  Balon Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Balon temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.