myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Fatımanın Eli Temalı Hediyelik

için 9 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
69,00 TL
(0)
96,50 TL
(0)
76,50 TL
(0)
183,00 TL
(0)
250,00 TL
(0)
500,00 TL
(0)
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Fatımanın Eli Temalı Myros Ahşap Magnet
17,50 TL
(0)
475,00 TL
(0)
için 9 ürün görüntüleniyor.

Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kültürümüz ve inançlarımızla doğrudan eşleşen ürünler hediyelik eşya seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. Nazara iyi geldiği ve koruduğu düşünülen ürünler arasında nazar boncuğu ilk sırada gelmesine rağmen fatmanın eli hediyelik eşya kapsamında son derece ilgi görmektedir. Fatmanın eli hediye anlamı nedir sorgulaması yaptığımızda yüzyıllar öncesinde çıkarılmış olan şans, sabır, sadakat ve bolluk tılsımı olduğu görülmektedir. 

Fatmanın eli hediye anlamında her kişiye verilebilecek ürünlerdir. Bu yüzden çok önemli özellikleri var diyebileceğimiz ürünlerden biri olarak yorumlanır. Fatmanın eli hediye anlamı genel bakımdan kişiye şans getirmesidir. Tılsım şeklinde yorumlanan bu işaret özellikle bayanlar arasında çokça popüler olmuştur. Bileklik halinde veya farklı bir takıda kullanılması mümkün olan şeklin üretim ve imal bünyesinde de özelleştirileceği görülmektedir.  Fatmanın eli hediye anahtarlık türü çok talep gören bir üründür. Genel anlamının şans açma, bereket, sadakat olması nedeniyle herkesin ev anahtarlığı şeklinde kullanmak istemesi doğal sonuçlardan biridir. Yıldız düşüklüğü yaşayan kişiler için birebir etkileşim gösterecek bu ürün hediyelik eşya kapsamında çok fazla ilgi görmektedir. 

Üretim bünyesinde doğal taşlardan ve kaliteli malzemelerden yararlanıldığı görülen hediyelikler arasında özelleştirilen en önemli alternatif olarak fatmanın eli ürün seçeneklerini görmek mümkündür. Myros firması tarafından üretilen fatmanın eli hediyelik eşyalar çok çeşitli ürün farkı ile satın alınabilecek eşyalardır. Bileklik, anahtarlık veya farklı bir eşya şeklinde de öne çıkmaktadır.  Sevdikleriniz için veya kendiniz için satın alabileceğiniz hediyelik eşyaları ticari amaçla da değerlendirmeniz mümkündür. Myros firmasına giriş yapıp toptan fatmanın eli hediyelik eşya şeklinde sipariş vermeniz ticari hayatınızda yüksek kar marjı sağlamanızı kolaylaştıracaktır. 

Fatmanın eli satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

 • Hediye alınan kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap ediyor olması 
 • Üretimde kullanılan araç gereçlerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturacak maddeler içermemesi 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması ve seçici olunması 
 • Fatmanın eli ana temasındaki farklı figürlerinde incelenmesi
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden üretilmiş fatmanın eli tercih edilmesi 

Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Fatmanın eli temalı hediyelik eşya ürünlerinin özellikleri formunu koruyan, kullanılabilen, zararlı veya toksit madde içermeyen yapıya sahip olmasıyla ilişkilidir. Ürün yapımında el işçiliği çok baskın olup şık, kültürel, yöresel ve anlamlı olmasına dikkat edilmektedir. Kişiye özel ürün özelliği taşıması nedeniyle standart ölçülerde tasarlanmış olmasına rağmen herkesin kullanabileceği ayarlama şekline sahiptir. her yaşa hitap edici, kaliteli malzemeden imal edilmiş hediyelik eşyalar arasında seçkin yapısını ve ürün içeriğini özdeşleştiren hakimiyeti baskındır. 

Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Fatmanın eli temalı hediyelik ürünler genel bakımdan sevilen özelliği nedeniyle her evde bulunması gereken eşyalar şeklinde bilinir. Anlamı ve özelliği bakımından oldukça şık fatmanın eli temalı hediyelik eşya fiyatları 52,90TL olarak bilinmektedir.  Sevdikleriniz için şık, anlamlı ve son derece güzel bir ürün olması nedeniyle büyük beğeni oluşturan hediyelik eşyalarına net bir fiyat belirtecek olduğumuzda taşlı fatmanın eli bileklik çeşitlerinin 52,90TL olduğunu söyleyebiliriz. 

Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fatmanın eli temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatlarını belirleyen birçok unsur vardır. ürün fiyatını belirleyen önemli parametrelerden ilki kullanılan hammaddedir. Malzeme yapısına uygun kalıp oluşturma, boyama, el işçiliği gibi durumlar genel bakımdan fiyatı etkilemektedir.  Ürün fiyatını etkileyen en önemli durum ise ürün boyutu ile ilişkilendirilmektedir. Ürün boyutu ve ölçüleri büyüdükçe fiyat artışı olmaktadır. 

Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Fatmanın eli temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Fatmanın eli temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Fatmanın eli temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere ve ihtiyacınıza göre belirleniyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Fatmanın eli temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin olarak birden fazla cevap verilebilmektedir. Hediyelik ürünler olması nedeniyle sevdikleriniz için tüm özel günlerinde değerlendireceğiniz eşya seçeneği olarak değerlendirebilmeniz mümkün olacaktır.  Bunun haricinde seyahat dönüşlerinde anı oluşturma amaçlı da satın alabileceğiniz eşyalardır. Ticari alandaki kar marjınızı yükseltme amaçlı şekilde de kullanacağınız bu eşyalar çok satılması nedeniyle firmanıza ve işinize kapsamlı şekilde faydası dokunacak ürünlerdir. 

Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşya Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Fatmanın eli temalı hediyelik eşya kime hediye alınabilir sorgulamasını aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize Fatmanın eli hediye 
 • Babalar günü için babanıza hediye fatmanın eli eşya 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde ya da özel zamanlarında fatmanın eli hediye
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet ve ya doğum günü gibi özel günlerinde fatmanın eli hediye anahtarlık 
 • Fatmanın eli hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan kişilere fatmanın eli hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza toptan hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

  Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Fatmanın eli temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Fatmanın eli temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Fatmanın eli temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Fatmanın eli temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

  Fatmanın eli temalı hediyelik eşyalar Myros firmasında üretilmektedir. Myros firması çok geniş Pazar hacmine sahip olan bir firmadır. En seçkin ve ihtişamlı ürünlerin imal edilmesini sağlarken bir yandan çalışma ortamını iyileştiren konulara da dikkat etmektedir. Firma bünyesinde çalışan elemanlar erkek ve kadınlardan oluşup eşit seviyede çalışma planına sahiptir. Genel bakımdan Fatmanın eli gibi nazara karşı etkili ve yoğun enerji taşıyan ürünlerde seçkin ürün tedarik sürecine de özen gösterildiği bilinmektedir. 

  Üretim bünyesinde yapılan tüm çalışmalar uzman karo ile en özgün şekilde tasarlanmaktadır. El işçiliği konusunda önemli atılımlar yapan firmanın kişileştirilebilir ürün yapısıyla ilgili olarak ta farklılıklar dikkat çekmektedir. Davetlerde dağıtma amaçlı tercih edebileceğiniz fatmanın eli ürünler en beğenilen hediyelik eşyalar olup Myros firmasının güncel gelişmeleri takip etmesi ile öne çıkmaktadır. 

  Fatmanın Eli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Fatmanın eli temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.