myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Ev Temalı Hediyelik

için 34 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Ev Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
500,00 TL
(0)
365,00 TL
(0)
250,00 TL
(0)
247,50 TL
⬇️ %9
225,00 TL
(0)
Myros - Toptan Şehre Özel Myros Baski El Havlusu 300*500 Mm
82,50 TL
(0)
247,50 TL
⬇️ %9
225,00 TL
(0)
165,00 TL
⬇️ %9
150,00 TL
(0)
165,00 TL
⬇️ %9
150,00 TL
(0)
105,05 TL
⬇️ %8
96,50 TL
(0)
Myros - Toptan Manavgat Temalı Myros Di̇ji̇tal Baski Tutamaç 200*200 Mm 1 Adet
103,00 TL
(0)
Myros - Toptan Manavgat Temalı Myros Di̇ji̇tal Baski Eldi̇ven 300*150 Mm 1 Adet
188,00 TL
(0)
570,00 TL
(0)
434,50 TL
⬇️ %9
395,00 TL
(0)
722,70 TL
⬇️ %9
658,00 TL
(0)
için 34 ürün görüntüleniyor.

Ev Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir hediyelik eşya alımının en zor yanı her zaman o eşyanın seçimi olmaktadır. Çünkü bir hediye seçiminde hem sizin hem hediyeyi vereceğiniz kişinin zevki eleyici unsur olur. Tüm bunlara uygun hediyenin de bazı filtrelerden geçmesi gerekir. Bu filtreler de bir hediyeyi alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar olur. Fakat bazı hediyeler vardır ki bu hediyeler bazı spesifik durumlara özel olarak kullanılabilir. Örneğin uzun zaman sonra biriktirdiği parasıyla aldığı evi ve verdiği emeği kutlamak için bir arkadaşınıza ev şeklinde duvar süsü hediye edebilirsiniz. Seramik hem kaliteli hem de göz zevkine uyumlu olmasıyla iyi bir hediye malzemesidir. Ayrıca el işçiliğiyle üretiliyor olması hediyenin manevi değerini katlayarak arttıracak, hediye ve durumun uyumu arkadaşınızın hoşuna gidecektir. 

Bunların dışında duvar süsü modelleri ev dekoru için vazgeçilmez bir ögedir. Doğru malzemelerden yapılmış modernize görünüme sahip bir duvar süsü herkese hitap eden bir hediye seçimi olacaktır. Eğer bu hediyeleri klasik bulan kişilerdenseniz ve daha yaratıcı bir şeyler arayıp sonuca ulaşamıyorsanız seramik balkon duvar süsü ürünlerini de araştırabilirsiniz. Balkon dekorasyonu eskiden bu kadar gözde olmasa da günümüzde çok popüler ve önemli bir konumda. Ayrıca son dönemlerde emlakçıların yaygın olarak kullandığı tekniklerden biri ev alım satımları sırasında ev temalı hediyelik eşya verimidir. Bu tarz toptan ev temalı hediyelik eşya alımlarında Myros bayi üyeliği yapan kişiler için ekstra indirimler sunmaktadır.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin tüm ürünlerde olduğu gibi ev temalı hediyelik eşya alırken de dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bu unsurlar aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • Verilmesi planlanan hediyenin içinde bulunduğunuz duruma uygun olması  
 • Hediyeyi vereceğiniz kişinin göz zevkine hitap etmesi 
 • Ürünün kaliteli malzemelerden üretilmesi  
 • El işçiliğinin ön planda olması  
 • Ürünün yapım aşamasında herhangi bir zararlı maddenin kullanılmaması  
 • Fiyat ve kalite oranının korunması   
 • Ürünün yapıldığı malzemenin, kullanım amacına uygun olması  
 • Kolay deformasyona uğramayacak ürünlerin seçilmesi

Ev Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ev temalı hediyelik eşyaların en önemli ortak özelliği belli başlı durumlara uygun hediyeler olmasıdır. Örneğin bir kar küresi tüm durumların klişe hediyesiyken ev temalı hediyelik eşya ürünleri belli durumlara uyumlu, manevi değeri daha yüksek ve klişelikten daha uzak ürünlerdir. Myros tarafından üretilen ev temalı hediyelik eşya modelleri seramikten üretilmekte olup tamamen el işçiliğine dayanmaktadır. Farklı boy ve ağırlıktaki ürünlerden hem zevkinize hem de hediyenin yerleştirileceği bölgeye uygun olanını seçmeniz mümkündür. 

Ev Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ev temalı hediyelik eşya ürünlerinin tamamı boyuta ve ağırlığa göre farklı fiyatlara sahiptir. Fakat ortalama olarak 177 TL ile 417 TL arasında değişken bir fiyat skalasına sahip olduklarını söylemek mümkündür. Daha net ifade etmek gerekirse; Ev Temalı Marin Üçüncü Boy Duvar Süsü 177 TL, dördüncü boy 267 TL, beşinci boy 327 TL altıncı boy 417 TL’dir. Bununla birlikte üçüncü boy seramik duvar süsü 450 gr iken altıncı boy ev duvar süsü 750 gr’dır. Diğer boyların ağırlıkları ise bu aralıkta değişiklik göstermektedir. Ev temalı hediyelik eşya toptan alımları indirim fırsatları ile daha hesaplı hale gelmektedir.

Ev Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tüm ürünlerde olduğu gibi seramik duvar süsleri modelleri için de en belirleyici faktör kullanılan malzemenin miktarı ve kalitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Az önce verilen fiyatlarda da görülebileceği gibi 450 gr ve bununla orantılı bir boya sahip olan üçüncü numara 177 TL’lik bir fiyatla satışa sunulmakta iken 750 gr ve buna uygun bir boyuta sahip altı numaralı ürünün fiyatı 417 TL’ye kadar çıkmaktadır. 

Ev Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ev temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ev temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ev Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Ev temalı hediyelik eşya çeşitlerine Myros firmasından örnekler aşağıdaki listede verilmiştir. Buradan hangisinin seçileceği tamamen hediyeyi alan ve hediye sahibinin göz zevkine bağlıdır.

Ev Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Ev temalı hediyelik eşyalar dilerseniz kendinize alarak evinizin güzel bir köşesinde süs niyetine kullanılabilir dilerseniz de sevdiğiniz birine herhangi bir sebepten hediye edilebilir. Bu tamamen sizin nasıl kullanmak istediğinize bağlıdır. Fakat genel olarak ev temalı hediyelik eşya yeni ev almış kişilere duvar süsü olarak armağan edilir. Bu kullanım hem hediyeyi alan kişinin sürekli hatırlanmasını hem de evin alımı esnasında verilen emeğin simgesinin somut hali olmasını sağlayacaktır. Ayrıca seramik duvar süsleri son zamanların en modern ve popüler dekorasyon unsurları arasında yer aldığından böyle bir hediye estetik açıdan da tam puan alacaktır.

Ev Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Ev temalı hediyeler genel bir hediye olmaktan çok belli durumlara özel olarak verilen hediyeler arasında değerlendirilir. Bu belli durumlara örnek olarak aşağıdaki listeyi verebiliriz.

 • Yeni ev almış bir arkadaşınıza ev hediyesi olarak ev temalı hediyelik eşya
 • Uzun bir seyahatten ya da başka bölgedeki işten dönen arkadaşınıza hoş geldin hediyesi olarak ev şeklinde duvar süsü  
 • Uzun süre evinden uzak kalacak bir tanıdığınıza şans dilemek için ev temalı hediyelik
 • Toplu organizasyonlardan anı kalması için toptan ev temalı hediyelik eşya

Ev Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ev temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ev temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 59 TL - 139 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ev Temalı Hediyelik Eşyalar  için Ücretsiz Kargo var mı?

Ev temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ev Temalı Hediyelik Eşyalar ın Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ev temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ev Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros kalitesi ve tasarımlarıyla ünlü bir firmadır. Üretilen her ürün belli bir plana göre, kullanıcı memnuniyeti esas alınarak üretilir. Son derece güvenilir adımlar izleyen firma Avrupa’nın da seçkin merkezleri arasına girmeyi başarmıştır. Ürünün her aşamasında kullanıcı desteği sunmasının yanında malzemelerin kaliteli olmasıyla da uzun zaman dayanabilecek ürünler üretmektedirler. El işçiliğine dayanan ürünlerin tümü estetik bakış açısına dikkat edilerek hazırlanır.

Ev Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ev temalı hediyelik eşya çeşitlerini beğendiyseniz göz atabileceğiniz diğer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.