• Tümünü Temizle

Ağaç Temalı Hediyelik

için 7 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Ağaç Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
759,00 TL
(0)
439,00 TL
(0)
309,00 TL
(0)
219,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 14
Myros - Özelleştirilebilir Ağaç Temalı Myros Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Ağaç Temalı Myros Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
için 7 ürün görüntüleniyor.

Ağaç Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ağaç teması dünya üzerinde bulunan en bilindik ve en çok tercih edilen hediyelik eşya grubu olmaktadır. Bununla birlikte insanlar ağaçları hoş bir canlı ve dünya üzerinde bulunan en kıymetli varlık gibi görebiliyor. Bunun yanı sıra ağaç teması hediyelik eşya gruplarından en çok satın alınan ve tercih edilmesi ile dikkat çekiyor. Satın alınma amacı oldukça geniş ve her yaşta insan grubuna ve her türlü zevk sahiplerine satın alınabilen nadir hediye gruplarındandır. Sevdiklerinize bu hediye grubunda bulunan ürünlerden tercih ederek onlara hediyelik ağaç alabileceğiniz gibi toptan da satın alabilirsiniz. Ağaç Temalı Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Satın almadan önce ağaç şekillerine ve temaya dikkat etmelisiniz.
 • Ağaç temasından hoşlanan kişilere satın almaya özen göstermelisiniz.
 • Renk ve şekil ayrımlarına dikkat etmelisiniz

Ağaç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ağaç temalı hediyelik eşya ürünleri bir takım farklı kategorilerden ve ürün çeşitliliğinden oluşmaktadır. Ağaç temalı hediyelik eşyalar arasından ilk olarak ağaç desenli hediyeler almak isterseniz karşınıza ağaç desenli ahşap magnet ürünü gelmektedir. Bu ürün tamamen ahşaptan oluşmuş olup üzerindeki desen el işçiliği ile oluşturulan nadir ürünlerdendir. Bir diğer ürün olan ahşap ağaç desenli anahtarlık ürün çeşidi ise tamamen el işçiliği ile oluşturulan ve insanların her an yanından ayırmayacağı nadir bir hediye çeşidi olmaktadır. Bir diğer ürün çeşidi olan ve işçiliği ve üretim işlemleri daha zor olarak yapılan seramik ahşap temalı marin seramik duvar süsü 4 farklı çeşitte ve her duvara uygun olunacak şekilde kullanıma hazırdır. Ayrıca ağaç temalı hediyelik eşya ürünlerinin bazı çeşitleri tasarım hediyelik ağaç olarak belirtilebilir. 

Ağaç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ahşap desenli hediyelik eşya ürünlerinin farklı çeşitlerine göre bu ürünlerin üretim aşamaları ve kullanılan malzeme kalitesi ve farklılıkları nedeniyle fiyatlandırılmaları farklı olmaktadır. Bu yüzden seramik yapılı bir ürün çeşidi olan marin seramik ağaç temalı duvar süsü ürün çeşidinin fiyatı boyutlarına göre farklılık göstererek 105 ile 330 TL arasında değişmektedir. Bir diğer ürün çeşidi olan ağaç desenli ahşap anahtarlık ürününün fiyatı 9,90 TL olmaktadır. Diğer ahşap magnet ürünlerinin fiyatı ise 9,90 TL olmaktadır.Ağaç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hediyelik ağaç eşyalar almak için ağaç temalı hediyelik eşyalar kategorisinden ürün almadan önce hangi tür hediye ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Dekoratif hediyelik ağaç temalı seramik duvar süsü ürünün fiyatı tam olarak üstünde kullanılan seramik miktarına ve bu ürünün boyutunun ne kadar olduğuna göre değişmektedir. Bu ürün çeşidinden 4 ila 5 adet farklı boyutta üretilen ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünlerin fiyat değişiklerinin önemli kısmı seramik miktarının farklı olmasıdır. Ahşap anahtarlık ve ahşap ağaç temalı magnet ürünlerinin üretim süreçlerinde kullanılan ahşap malzemelerin kalitesi ve miktarı da bu ürünlerin fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli nokta olmaktadır.

Ağaç Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ağaç temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ağaç temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ağaç Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Ağaç temalı hediyelik eşya çeşitleri içerisinde farklı temalardan ve farklı kullanım alanlarına göre ürünler bulunmaktadır ve bu ürün çeşitleri aşağıdadır:

Ağaç Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Ağaç temalı hediyelik eşyaların kullanım alanları çok farklı ve çeşitli kullanım alanlarına göre değişebilmektedir. Kişiler aldıkları ürünleri evlerinde veya iş yerlerinde istedikleri alanlarda kullanabilirler. Ağaç temalı ahşap anahtarlık ve ahşap temalı rozet ürünlerini isteyen kişiler her an yanında bile taşıyarak sürekli bir kullanım içerisinde bulunabiliriler. Ahşap temalı marin seramik duvar süslerini kişiler hediyelik nazar boncuğu olarak sevdiklerine alabilir ve sevdiklerinin duvarlarını süslemelerine yardımcı olabilir. 

Ağaç Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Ağaç temalı hediyelik eşyaların kimlere alınabileceği aşağıdadır:

 • Sevdiklerinize 
 • Yakın arkadaşlarınıza 
 • Aile büyüklerinize
 • Akrabalarınıza 
 • Kardeşlerinize 
 • İş arkadaşlarınıza

Ağaç Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ağaç temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ağaç temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 110 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ağaç Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ağaç temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ağaç Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ağaç temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ağaç Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Ağaç temalı hediyelik eşyaların üretimi tam olarak planlama ve bu planlamaların sorunsuz bir şekilde uygulamaya dökülmesi ile oluşmaktadır. Ürünler arasında bulunan ahşap temalı marin seramik duvar süsü ürünlerinin üretimi zorlu ve meşakkatli olmakla beraber tüm bu süreçleri geçerek sizlerin evlerinizde ve sizlere karşı hediye edilmiş bir hediyelik dilek ağacı olarak sizlerin evinizde bulunabilir. Bunun dışında diğer ürünlerden olan ahşap malzemelerden yapılan rozet ve anahtarlık ürünleri ise tamamen ahşap malzemelerinin el işliği ile tasarlatılıp el ile hazırlanan ürünler olarak zorlu bir üretim süreci bulunmaktadır.

Ağaç Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Ağaç Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları aşağıdadır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.