myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Astronot Temalı Hediyelik

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
175,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Astronot Temalı Myros Ahşap Rozet
20,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Astronot Temalı Myros Ahşap Yuvarlak Bardak Altlığı 100 mm
24,50 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Astronot Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Astronot teması dünya üzerinde en çok bilinen temalardandır. Bu tema ile üretilen çok sayıda ürün bulunmaktadır. Bu temayı çok sayıda ürün üzerinde görebilmek mümkündür. Örneğin; bir ahşap rozet üzerinde veya bir tişört üzerinde görmemiz mümkündür. Kullanıcılar uzay ile ilgili olarak bu astronot temalı hediyelik eşya ürünlerini çok sayıda talep etmektedir. Astronot temalı hediyelik eşya ürünlerinin işletmeler için toptan satışı bulunmaktadır. Bu sayede daha çok kullanıcıya ve bu ürünlere ilgisi olan kişilere daha fazla ulaşabilirsiniz. Astronot hediyelik denilince akıllara ilk başta tişört ve kupa bardak tasarımları gelmektedir. Bu ürünleri almadan önce dikkat etmeniz gerekenler aşağıdadır:

 • Hediyenin alınacağı kişinin astronot temasından hoşlandığından emin olmanız gerekmektedir. 
 • Ürün seçimini karşınızdaki kişinin düşünce şekline göre belirlemeniz gerekmektedir.
 • Ürünlerin üzerindeki tasarımlara ve baskılara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Astronot Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Astronot temalı hediyelik eşyaların ürün çeşitlerine göre farklı özellikleri ve bu özelliklere bağlı olarak kullanıcı portföyü değişkenlik göstermektedir. Astronotlu hediyeler alınmadan önce ürünlerin özelliklerine dikkat edilmelidir. Baskı kalitesi ve renk skalası gibi dikkat edilmesi gereken detaylar kullanıcılar çok önemlidir. Astronot temalı seramik renkli kupa bardak ürününün özellikleri şu şekildedir: En: 85mm, Boy: 85 mm, Yükseklik: 150 mm, Ağırlık: 254 gr, Koli-Paket: 24 Adet, Dekorlama: Serigrafi, Malzeme: Seramik olarak üretilmektedir.  Bir diğer ürün olan astronot temalı ahşap bardak altlığı ürününün özellikleri şu şekildedir: En: 100 mm, Boy: 100 mm, Yükseklik: 5 mm, Ağırlık: 22 gr, Koli-Paket: 6 Adet, Dekorlama: Dijital Baskı, Malzeme: Ahşap olarak üretilmektedir. Astronot temalı ahşap rozet ürününün özellikleri ise şu şekildedir: En: 50 mm, Boy: 50 mm, Yükseklik: 3 mm, Ağırlık: 4 gr, Koli-Paket: 1 Adet, Dekorlama: Dijital Baskı, Malzeme: Ahşap olarak üretimi tamamlanmaktadır.

Astronot Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Astronot temalı hediyelerin ürün çeşitliliğine göre ve bu ürünlerin üretim aşamasındaki kullanılan malzemenin de farklılıkları ile fiyat aralıkları değişkenlik göstermektedir. Astronot temalı hediye olarak alabileceğiniz astronot temalı seramik baskılı kupa bardağın fiyatı 69 TL olmaktadır. Bir başka astronot temalı ürün olan ahşap yuvarlak bardak altlığı ürününün fiyatı 15 TL olmaktadır. Son olarak ahşap astronot temalı rozet ürününün fiyatı ise 11,90 TL olmaktadır. Bu fiyatlar tabi alım adedine ve üretim maliyetlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Astronot Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Astronot temalı çok sayıda ürün çeşidi ve bu ürünlerin de çok fazla talebi olmaktadır. Astronot temasını kişiler robot ve astronot temalı ürünler olarak bilinmektedir. Bu ürünler içerisinden astronot temalı seramik kupa ürününün üretim süreci bardakların üretilmesi ile başlanarak bardak boyutlarının belirlenmesi gibi aşamalar ile ilerleyerek sonunda da ürünün son aşaması olarak baskısının yapılması ve hangi tarz astronot temasının üzerinde olmasını belirleyerek ürünün son hali ortaya çıkmaktadır. Bir diğer ürün olarak astronot temalı ahşap bardak altlığı ürününün üretim süreci ilk olarak ahşap malzemenin boyutunu belirleyip kesimlerinin yapılması ardından da baskı kalitesini belirleyip baskısının yapılması ile üretim süreçleri bitmektedir. 

Astronot Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Astronot temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Astronot temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Astronot Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Astronot temalı hediyelik eşyalar aşağıdaki ürün çeşitleri gibidir:

Astronot Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Astronot temalı ürünlerin kullanım alanları ürünleri yapısı ve çeşitleri ile ilgilidir. Bir astronot temalı seramik kupa bardağın kullanım yerleri sıcak içeceklerinizde yanınızda olması ve gün içinde size eşlik etmesidir. Astronot temalı ahşap bardak altlığı ise içeceklerinizi içerken sizlerin yanı başınızda bulunmaktadır. Masalarınızı veya sehpalarınızı korumakla görevlidir. Bu ve bunun gibi görevleri bulunmaktadır. Aldığınız ürünlere göre kullanım amaçları ve kullanım şekilleri değişmektedir.

Astronot Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Astronot temalı hediyelik eşyaları kimlere hediye olarak alabilirsiniz aşağıdadır:

 • Tüm sevdiklerinize karşı alabilirsiniz
 • Astronot temasından hoşlanan kişilere alabilirsiniz
 • Uzay bilimlerine ve bu alanlara ilgisi olanlara karşı alabilirsiniz

Astronot Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Astronot temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Astronot temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3,66 TL - 23,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Astronot Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Astronot temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Astronot Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Astronot temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Astronot Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Astronot temalı hediyelik eşyalar tamamen kullanıcı odaklı olarak ve daha fazla insanlara ulaşabilmesi adına bu düşünce yapısı ile tasarlanan düşünülen bir proje alt yapısı ile üretim sürecine girmektedir. Bu sayede her bir aşaması planlanarak kullanıcıların istekleri ön plana alınarak üretilmektedir.

Astronot Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Astronot Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları aşağıdadır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.