myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Gezegen Temalı Hediyelik

için 5 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Myros Güneş Ay Mum
92,40 TL
⬇️ %8
85,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Myros Dünya Mum
242,40 TL
⬇️ %9
220,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Myros Venüs Mum
77,40 TL
⬇️ %8
71,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Myros Mi̇los Venüsü Mum
337,20 TL
⬇️ %9
308,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Gezegen Temalı Myros Ahşap Rozet
20,00 TL
(0)
için 5 ürün görüntüleniyor.

Gezegen Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gezegenler ve evren tek başına bakıldığında sıradan soyut kavramlar gibi durabilir ancak bir çok kişi için çok derin anlamlar içermektedir. Gezegenlerin özellikleriyle kendi duygusal bağlamlarını ifade etmek daha kolaydır. Evrenin sonsuzluğu karşısında kendini ifade etmek, evrenin bir parçası olduğunu kabul etmek tüm insanlar için bir gerçektir. Evrenin sadece üzerinde yaşadığımız dünyadan ibaret olmadığının bilincinde olarak evrenle bir bütün halinde yaşamaktayız. Ancak gerçek hayatın koşuşturmacası içerisinde koca evrende didinip duran bir karıncadan farksız olduğumuz gerçeğini göz ardı edemeyiz. İnsanoğlu geniş ufuklarıyla gezegenleri, gökyüzünü ve evreni inceleyerek insanlığa büyük katkılarda bulunmuş, yeri gelmiş kendini gezegenler ve evrenin soyutluğuyla irdelemiştir. Kimine göre kozmik kimine göre yüce oluşumlar olan gezegenler ve gezegen temalı hediyelik eşyalar sevdiklerinize onları sevdiğinizi ifade etmenin de bir aracı olabilir. Ancak bu sevimli oluşumları kime nasıl hediye edeceğinize karar vermek size kalmış. Onları mutlu etmek için alacağınız gezegen temalı hediyelik eşyalarda hatta sevdiklerinize alacağınız tüm hediyelik eşyalarda dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var;

 • Hediyenizin temasının hediye alacağınız kişiye uyup uymadığına dikkat etmelisiniz.
 • Hediyenizin dayanıklılığından ve kalitesinden emin olmalısınız.
 • Hediye alacağınız kişinin hediyede estetiğe mi yoksa kullanışlılığa mı önem verdiği hakkında bilgi sahibi olmalısınız.
 • Hediyede kullanılan hiçbir malzemede sağlığa zararlı katkı maddelerinin bulunmadığından emin olmalısınız.
 • Hediye alma sürecinde hediyenin performansı ve kalitesiyle doğru orantılı ödemeler yapmaya gayret etmelisiniz.
 • Hediyenizin boyutlarının beklenenden büyük yada küçük olmamasına dikkat etmelisiniz.

Eğer çevrenizde uzaya, evrene, gezegenlere merakı olan büyük kitleler varsa Myros’un toptan hediyelik eşya alışverişlerinde sunduğu avantajlı indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Gezegen Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Gezegen temalı hediyelik eşyalar sevimli, marjinal duruşlarıyla bilinse de aslında hediyenin bu özelliklerini belirleyen unsur hediye edilecek kişidir. Özellikle gezegen figürlü ahşap rozet kıyafetlerin ve çantaların en hoş kısımlarında şık bir şekilde yerini alabilir. Ahşaptan üretilen Myros gezegen temalı rozet 50 mm eni, 3 mm yüksekliği, 50 mm boyu ve 4 gramlık ağırlığıyla hediye sahibine minimalist ve şık bir dokunuşta bulunacaktır. Ahşap olması ve ürünün malzemesine uygun kaliteli baskı tekniği kullanılması sebebiyle hediyeniz hediye ettiğiniz kişiye uzun zamanlar boyunca sizi hatırlatacaktır. Dayanıklılığını uzun süre korumaya yönelik tasarlanmıştır. Geniş yaş kesimlerine hitap ettiği için de acil hediye durumlarında, özel anlarda her yaştan kişiye uygun olarak tüketilmektedir. 

Okullarda öğrencilere hediye ederek onların uzay ve evren merakını uyandırmak isterseniz ya da bu tarz toplu bir etkinlikte yer alırsanız toptan hediyelik eşya siparişi verebilir ve Myros’un sunduğu özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Gezegen Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Gezegen temalı ürünler genellikle genç sevdiklerinizin dikkatini çekebilir. İşte bu gibi durumlarda 19,90TL’den başlayan fiyatlarla Myros’un ahşap malzeme üzerine kaliteli dijital baskı tekniği ile işlediği gezegen temalı hediyelik eşyalara başvurabilirsiniz. Genç sevdiklerinizi hem mutlu edebilir hem de uzay ve evren merakını uyandırabilirsiniz. 

Gezegen Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Myros’ta üretilen tüm hediyelik eşyaların fiyatlarını belirleyen bir çok unsur vardır. Myros’ta seçili ürünlerde özel tasarımlarda ürünlerin boyutlarını, şeklini, malzemesini müşteriler belirlerken ortaya çıkan ürünün maliyetini ise üründe kullanılan malzeme, kaliteli dijital baskı seçimi, ürünün boyutları belirlemektedir. Hediyelik eşyalara yapılan değişiklikler ürünlerin fiyatlarını doğrudan etkileyen konulardır. Çünkü bu değişimler ürünün işlenme süresini, üründe kullanılması istenen malzeme üzerine işlenme aşamalarını, ürünün kalitesini arttırmaya yönelik tüm çalışmaları etkiler. Ürün fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur da üründe kullanılması istenen malzemedir. Üründe kullanılan malzeme, malzemeye uygun baskı tekniğinin seçilmesi ve uygulanmasıdır. Malzemeye uygun olmayan bir baskıyla üretilmiş bir ürün hem 

Gezegen Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Gezegen temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gezegen temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gezegen Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Gezegen temalı hediyelik eşya ürünleri aşağıda listelenmiştir:

Gezegen Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Gezegen temalı hediyelik eşyalar alırken amacımız sevdiklerimizi mutlu etmek, onların özel anlarında, hediyelerine her dokunduklarında onları sevdiğimizi hissettirmektir. Küçük görünen ama büyük bir amaca hizmet eden Myros gezegen temalı hediyelik eşya olan ahşap rozeti sevdiklerinize hediye ettiğinizde, kıyafetlerinde ya da çantalarında kullanabilirler. Hem sevdikleri bir alan olan uzaya karşı ilgilerini hem de size karşı olan sevgilerini her daim yanlarında taşırlar. Bu sayede sevdiklerinizin her an yanlarında olabilirsiniz. Bir diğer önemli olan husus da yanlarında olmasanız bile sevdiklerinize “seni düşünüyor ve seviyorum” mesajını iletebilir aynı zamanda ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Myros Gezegen temalı ahşap rozetleri kendinize ya da sevdiklerinize hediye ederek ister çantanızda ister kıyafetlerinizde isterseniz de günlük hayatınızda şık bir dekor olarak kullanabilirsiniz. Gezegen temalı ahşap rozet; 50 mm eni, 3 mm yüksekliği, 50 mm boyu ve 4 gramlık ağırlığıyla kıyafetlerinizde veya çantalarınızda minimal bir dekor oluşturmanızı sağlayabilir. İsterseniz arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize hediye ederken özel avantajlı fiyatlardan faydalanmak için toptan gezegen temalı ahşap rozet sipariş edebilir ve Myros’un sunduğu toptan hediyelik eşya indiriminden faydalanabilirsiniz.

Gezegen Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Myros gezegen temalı hediyelik eşyaları sevdiklerinize, yakınlarınıza, dostlarınıza veya aile üyelerine alırken denk getirmek isteyeceğiniz özel anlar olabilir, söz konusu bu durumlar aşağıda size fikir olması amacıyla listelenmiştir;

 • Özel uzay ve bilim etkinliklerinde diğer katılımcılarla ortak anınıza değer kılmak, o günü unutulmaz kılmak için
 • Uzay ve bilimle ilgilenen arkadaşlarınıza doğum günlerinde
 • Okullarda öğrencilerinizin uzay merakını arttırmak ve neşeli bir günden imza bırakmak için
 • Sevdiklerinizin özel günlerinde onlara “s eni seviyorum ve değer veriyorum” mesajını iletmek için
 • Genç ve küçük aile üyelerinizi mutlu etmek için Myros gezegen figürlü ahşap rozetlerden ya da gezegen temalı hediyelik eşyalardan alabilirsiniz.

Dilerseniz gezegen temalı ahşap rozetleri toptan ya da özel sipariş oluşturarak temin edebilirsiniz.

Gezegen Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Gezegen temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Gezegen temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  6 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Gezegen Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Gezegen temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Gezegen Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Gezegen temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Gezegen Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros birden fazla ülkeye hediyelik eşya ticareti gerçekleştiren köklü firmalardan biridir ve tüm ürünlerini saygıyla üretir. Gezegen temalı ahşap rozetleri de diğer ürünlerde olduğu gibi işçilik özeni ve çalışma prensipleri doğrultusunda üretmektedir. Ürünlerde kullanılacak malzemeler, ürünlere uygulanacak işlemler belirli prosedürler ve çalışma prensipleri ile tertip edilir. Myros’un ürettiği hiçbir üründe sağlığa zararlı katkı maddesi bulunmaz ve Myros tüm ürünlerinin arkasındadır.

Gezegen Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Sevdiklerinizi mutlu etmek için gezegen temalı hediyelik eşyalar size yeterli gelmiyorsa işte size gezegen temalı hediyelik eşya ürünlerine benzeyen diğer hediyelik eşyaların bir listesi;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.