• Tümünü Temizle

Geometrik Desenli Hediyelik

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
229,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Geometrik Desenli Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İnsanlar her zaman farklı olanı tercih etmek ister. Çünkü farklı olan her şey beğeni toplar. Hediyelik eşya konusunda da klişeleşmiş hediye seçeneklerinden bıkan kişiler için kullanışlı hediye seçenekleri arasındaki geometrik desenli eşyaların çokça ilgi gördüğü gerçektir. 

Geometrik hediye anlamları kişiye özgü sayısal bir durumu yansıtabilmektedir. Fakat her kişinin farklı yorumu ve bakış açısıyla kullanılan bu eşyaların değişken anlamları da bulunur. Meslek dalı, sorumluluk gibi ifadeler içeren geometrik desenli eşya türleri aynı zamanda esprili bir şekilde anlam taşımaktadır. Geometrik hediye tarzı kişinin farklı bir ürün seçmiş olması ile bağdaşan ürünlerdir. Geometrik desenli hediyelik eşyalar kapsamında Myros firmasında satışı yapılan shot bardak modelleri set halinde satılmaktadır. 

Geometrik desenli bardak seti özellikle yetişkin bireyler için önemli bir hediye alternatifi olabilir. Çünkü bu bardak sadece alkollü içecek için değil aynı zamanda kahveli içecekler içinde kullanılan bir ürün olarak bilinmektedir. Genel bakımdan çift yönde kullanılabilen geometrik shot bardaklar hediye seçeneğinde çok önemli role sahiptir.  Geometrik desen ya da şekiller bildiğiniz üzere sayısal dünyanın göstergeleridir. Matematik konularıyla ilişkin olması nedeniyle özellikle erkeklerin çok ilgisini çekmektedir. Nasıl ki bir kadın için kalp, çiçek veya bu tarz bir figür desteklenip hoşa gidiyorsa; erkekler için şekiller, sayılar veya geometrik desenler de büyük beğeni toplamaktadır. Özellikle alkol tüketimi yapan kişiler için shot bardağı önemi oldukça fazladır. Bu yüzden kişiye özel hediye alternatifi ararken tercih edebileceğiniz seçkin eşyalardan biri olarak belirtmemiz doğru olacaktır. 

Geometrik desenli bardaklar Myros firmasında üretilen eşyalardan biri olup talebiniz doğrultusunda online sipariş ile toptan geometrik desenli shot bardağı şeklinde alabileceğiniz ürünlerdir. Detaylarını ve farklı hediye seçeneklerini incelemeniz beraberinde istediğiniz ürünü seçip almanız mümkündür. 

Geometrik desenli hediyelik eşyaları satın alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıda sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınan kişinin sevdiği şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap etmesi
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturmaması 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması 
 • Geometrik hediyelik eşyaların ana temasında farklı figürler de incelenmesi ve tek tip tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilen geometrik hediyeliklerin tercih edilmesi

Geometrik Desenli Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Her ev için gerekli olan eşya şeklinde de değerlendirilen geometrik desenli hediyelerin özelliği şık sunumları kontrollü hazırlamak amaçlıdır. Arkadaşınızda keyifli bir akşam geçirmek istediğinizde shot bardaklarla içeceğinizi yudumlarsınız. Bildiğiniz üzere shot bardak türleri alkollü içeceklerin hazırlanışında kullanılan bir eşyadır. Tamamen içki seviyesini ayarlamak amaçlı veya hazırlanan kokteyl tazındaki içeceğin içindeki alkolün seviye belirleyicisi olarak kullanılabilmektedir. Bu yüzden günümüzde çokça kullanılan ürün olduğunu belirtebiliriz. 

Geometrik Desenli Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Geometrik desenli hediyelik eşyalar oldukça ilgi çekici ve farklı ürünler şeklinde nitelendirilmektedir. Geometrik desenli hediyelik eşya fiyatı 130 TL civarındadır.  Genel bakımdan sunum hazırlayacağınız zaman kendi evinizde kullanabileceğiniz shot bardakları sevdikleriniz için de satın almanız seçkin hediyelik eşya özelliğinden faydalanmalarını sağlamaktadır. Geometrik desenli eşyalar için net bir fiyat belirtecek olduğumuzda geometrik desenli üçlü shot bardak fiyatının 126TL olduğunu belirtebiliriz.  

Geometrik Desenli Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Geometrik desenli hediyelik eşya ürünlerinin fiyat belirteci ürün yapısı, modeli, kullanılan malzeme oranıyla kesişmektedir. Genel bakımdan ürün yapısında kullanılan teknik detaylar da fiyatını etkileyen konulardır. Ayrıca ürün boyutu fiyat belirleyici parametreler arasındaki en önemli konu olarak bilinmektedir. Çünkü ürün boyutu büyüdükçe kullanılan malzeme de artış göstermektedir. 

Geometrik Desenli Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Geometrik desenli hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Geometrik desenli hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Geometrik Desenli Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Geometrik desenli hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere göre belirleniyor olup ihtiyacınıza göre aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Geometrik Desenli Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Geometrik desenli hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin olarak birçok cevap belirtmek mümkündür. Değişik hediyelik eşyalar arasında geometrik desenli hediyelik ürünler sevdikleriniz için alternatif seçenek olarak tercih edilebilir. Seyahat dönüşlerinde ailenize, komşunuza veya akrabalarınıza vereceğiniz hediye olarak ta değerlendirilmesi mümkündür. 

Toplu davetlerde katılımcılara anı bırakmak için verilecek ürün şeklinde de tercih edilebilmektedir. Son olarak ticari alanda yüksek kar payı oluşturan durumlar için kullanılabildiği görülmektedir. Özellikle reklam amacında kullanılması mümkün olabilecek ürünlerdendir. 

Geometrik Desenli Hediyelik Eşya Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Bisiklet temalı hediyelik eşya kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki gibi cevaplandırılabilir. 

 • Anneler günü için annenize geometrik bardak 
 • Babalar günü için babanıza geometrik desenli bardak 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde ya da özel zamanlarında geometrik desenli hediyelik 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet ve ya doğum günü gibi özel günlerinde shot bardağı 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize shot bardağı seti 
 • Geometrik desenli hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan kişilere geometrik hediyelik 
 • İş yerindeki üstlerinize toptan hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza toptan geometrik desenli shot bardağı veya geometrik desenli shot bardağı hediyelik eşya
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik geometrik desenli shot bardağı 

   Geometrik Desenli Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Geometrik desenli hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Geometrik desenli hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 42 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Geometrik Desenli Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Geometrik desenli hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Geometrik Desenli Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Geometrik desenli hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Geometrik Desenli Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

   Geometrik desenli hediyelik eşyalar Myros firma bünyesinde üretilmektedir. Geniş Pazar hacmi olan firmada uzman çalışan kadrosu oldukça dikkat çekmektedir. Özgün ve başarılı tasarımların tümünde firma kapsamındaki çalışmaktadır.  Toplu üretimlerde başarılı çalışma düzenine sahip olan firmada kadın ve erkek personel sayısı eşit oranda olmaktadır. Üretimden satış anına kadar titiz çalışma planına dikkat eden Myros firması toplu satış alanında da çokça başarılıdır. Birçok hediyelik ürün üretimi yapan firmanın kapsamlı çalışma ortamı öne çıkarken bu ürünlerin doğru şekilde paketlenmesine ve kargo sürecine de dikkat edildiği bilinmektedir.  Kaliteli malzeme kullanımına özen gösterilmesi ve her yaşa yönelik düşünülerek ürün tasarımı ve üretimi yapılması ile müşteri memnuniyetine dikkat ettikleri de görülmektedir. 

   Geometrik Desenli Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Geometrik desenli hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.