myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Cadı Temalı Hediyelik

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
20,00 TL
(0)
24,50 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Cadı Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cadı temalı hediyelik eşyalar, kişiler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Bu ürünler özellikle cadı teması severlere hitap etmektedir. Her yaş kesimine uygun Cadı temalı hediyelik eşya ürünleri, özellikle küçük yaş kesimi tarafından oldukça ilgi görür. Hikâyelerde, dizi ve filmlerde yer alan cadı karakteri bazı insanlar tarafından fanatik şekilde sevilmektedir. Bu sebeple cadı temalı hediyelik eşyalar popüler hale gelmektedir. Fanatik olarak bu temayı seven yetişkinler, cadı temalı hediyelik eşyaları alarak odalarını bu ürünlerle dizayn ederler. Türkiye’ de oldukça farklı bir konsept olarak karşılanan bu tema, insanlar tarafından farklı karşılanmakta ve cadı temalı eşyalar sevimli bulunmaktadır. Odalarını bu tema üzerine dizayn etmenin yanı sıra, evlerinin diğer odalarında da cadı temalı hediyelik eşya kullanan kişiler bulunur. Toptan şekilde bu ürünleri alarak evlerine şıklık ve farklılık katmaktadırlar. 

Anaokullarında cadı teması küçük yaştaki öğrenciler tarafından oldukça ilgi çekici bulunur. Öğretmenler sınıflarında cadı temalı hediyelik eşyalar kullanmaktadırlar. Hatta cadı temalı bir gün bile planlamaktadırlar. Bu günün sonunda öğrencilerine oyunlar oynatarak ödül olarak sevimli cadı temalı hediyelik eşyalar vererek öğrencilerini mutlu etmekteler. Tüm bunların yanı sıra öğretmen tarafından bir de cadı temalı bir alan da hazırlanmaktadır. Cadı temalı hediyelik eşyalar alınarak bu alan dekore edilmektedir. Öğretmenler saydığımız tüm bu alanlarda cadı temalı hediyelik eşyalar kullanmak amacıyla, bu hediyelik eşyaları toptan satın almaktadırlar.  Cadılar; çizgi filmlerde, filmlerde, hikâyelerde, kitaplarda ve dizilerde yer alan en önemli karakterlerdendir. Çocuklar ve gençler tarafından oldukça sevilen bu karakter; çocuk odasında ve genç odasında kullanılmak üzere aileler, cadı temalı hediyelik eşyaları toptan satın alarak farklı tasarımlarla tasarımlamakta ve cadı karakterini seven çocuklarını mutlu etmektedirler. 

Cadı temalı hediyelik eşya ürünleri, ilkokullarda da öğretmenler tarafından öğrencilerine karne hediyesi olarak alınan ürünlerdendir. Çeşitli cadı temalı hediyelik eşyalar bulunmakta ve küçük yaş gruplarına hitap etmektedir. Cadı karakterini seven çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin doğum günlerinde onları mutlu etmek adına; cadı temalı hediyelik eşyaları oldukça tercih edilir.  Günümüzde Cadılar Bayramı adı verilen bir kutlama olduğunu biliyoruz. Eskiden sadece farklı ülkelerde yapılan bu bayram, son yıllarda popüler olarak Türkiye’de de kutlanmaya başladı. Özellikle gençler tarafından kutlanan Cadılar Bayramı konseptine uygun olarak, gençler birbirilerine hediye olarak cadı temalı hediyelik eşyalar almaktalar. Ayrıca Cadılar Bayramı konsepti için, dekor amaçlı kullanılmak üzere cadı temalı hediyelik eşyalar toptan şekilde satın alınmaktadır. 

Cadı teması severler, cadı temalı hediyelik eşyalarla koleksiyon oluşturmaktalar. Bu sebeple, birbirinden farklı toptan şekilde cadı temalı hediyelik eşya satın alarak koleksiyonlarını zevklerine uygun cadı tasarımlı ürünlerle göz alıcı hale getirmekteler. Dünyanın her yerinde bilinen cadı karakteri, çoğu insan açısından ilgi çekici bir karakter olarak hafızalarda yer alır. Bu karakter film, dizi, kitaplarla popülerleşerek tüm yaş grubu tarafından kabul görmüştür. Cadı karakteri adına dünyada çok fazla cadı temalı hediyelik eşya ürünleri bulunur. Bu ürünler geçmişten beri var olup, hala üretimi devam eden ürünlerdir. Birçok farklı tasarımda, farklı ürünler üretilmiş olup dünya insanları tarafından kullanılmaktadır. 

Cadı temalı hediyelik eşya ürünleri satın alınırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Cadı temalı hediyelik eşya türü belirlenmelidir
 • Belirlenen eşya türünün kullanım amacı ve kullanım alanına karar verilmelidir
 • Cadı temalı hediyelik eşyayı kişi kendisine alacaksa, kendi zevkine göre tasarıma karar vermelidir
 • Ürünü kişi başkasına hediye olarak alacaksa, hediye alınacak kişinin zevkine göre tasarım belirlenmelidir
 •  Alınacak ürünün kalitesine, dayanıklılığına dikkat edilmelidir

Cadı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Cadı temalı hediyelik eşya modelleri birden fazladır. Cadı temalı hediyelik eşyaların özellikleri birbirinden farklıdır. Genel olarak bakacak olursak ürünler; 100 mm en, 100 mm boy, 5 mm yükseklik ve 22 gram ağırlığa sahip özelliktedir.

Cadı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Cadı temalı hediyelik eşyalar 18,90 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ortalama fiyat ise 18,90 TL’dir.

Cadı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Cadı temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları, ürün üretilirken kullanılan malzemeye, malzeme sayısına ve malzeme kalitesine göre belirlenir.

Cadı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Cadı temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cadı temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cadı Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Cadı temalı hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

Cadı Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Cadı temalı hediyelik eşyaların kullanımı ürüne göre farklılık gösterir. Örneğin cadı temalı bardakaltlığı bardakların altına koyulmak için kullanılır. Cadı temalı anahtarlık, anahtar süsü olarak kullanılır.

Cadı Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Cadı temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir: 

 • Cadı teması seven anne, babaya
 • Özel günlerde kardeşe
 • Akrabaya
 • Arkadaşa, dosta  

Cadı Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Cadı temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Cadı temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Cadı Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Cadı temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Cadı Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Cadı temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Cadı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Cadı temalı hediyelik eşyalar, Myros özel atölyelerinde sağlığa uygun koşullarda ve sağlığa uygun malzemeler kullanılarak üretilmektedir.  Üretimde kullanılan malzemelerin kalitesine ayrıca önem verilir. Müşteri memnuniyeti gözetilerek, ürünler; uzun süre kullanılabilir olmasına dikkat edilerek üretilir. Çalışanlarımız için uygun çalışma koşulları sağlanarak, çalışan memnuniyetine de özen gösterilmektedir. Myros ekibi, cinsiyetçilik gözetmeden yarısı kadın yarısı erkek çalışan olacak şekilde bir araya getirilmiştir. Myros, kadınların iş hayatına teşvikini önemsemektedir.

Cadı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Cadı temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.