• Tümünü Temizle

Müzik Temalı Hediyelik

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
159,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Müzik Temalı Myros Ahşap Rozet
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Müzik Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Müzik uzun yıllar boyunca tün dünyanın etkisi altında olduğu bir sana eseridir. Bu dünyaca kabul gören sanat eseri hem dünyada hem de tüm ülkemizde severek takip edilen ve sevilen bir kültür olmuştur. Müzikli hediye almak sevdiklerinize ve kendiniz için çok iç ısıtacak bir davranış olabilir. Dünya üzerinde bulunan müzik sayısını ve müzik temalarının net bir sayısı yoktur. Bu nedenle tam olarak kaç çeşit müzik temalı ürünlerin olduğunu net olarak söyleyemeyiz.  Müzik temalı hediyeli ürünlerin sevdiklerinizin içini ısıtacak bir ufak dokunuş olmasıyla birlikte sevdikleri müzik temalı ürünleri onlar için almanız onların kalbinde güzel bir yer edilebilecektir Müzik temalı hediyelik ürünlerin işletmeler için toptan satış seçenekleri de mevcuttur.. Müzik temalı hediyelik eşyalar ürünlerini satın almadan önce bilmeniz gerekenler aşağıdadır:

 • Hangi müzik temasından hoşlandığından emin olmalısınız.
 • Müzik temasını hangi ürün çeşidinde tercih edeceğinize dikkat etmelisiniz.Müzik Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Müzik temalı hediyelik eşya ürünlerinin yapısı bakımından ve ürün çeşitlerine göre farklılık gösterdiği bilinmelidir. Hangi müzik temasını ve hangi müzik türünü tercih edeceğiniz ve bu ürünlerin kullanım alanlarına göre renk, şekil, boyut gibi detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. İnsanların müzik zevklerinin yansıtılmasında büyük rol oynayan bu müzikle ilgili hediyeler sevdiklerinize hediye edildiğinde onların da müzik zevklerini bir nesne, bir araç yardımı ile yansıtmasına yardımcı olabilirsiniz. Müzik temalı ahşap rozet ürününün özellikleri tam olarak şu şekildedir:En: 50 mm, Boy: 50 mm, Yükseklik: 3 mm, Ağırlık: 4 gr, Koli-Paket: 1 Adet, Dekorlama: Dijital Baskı , Malzeme: Ahşap olarak üretilmektedir.Müzik Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Müzik temalı hediyeler her çeşit ürün ile beraber olabilir. Müzik temalı ahşap rozet ürünümüzün fiyatı 11,90 TL olmaktadır. Bu ürünlerin toptan bir şekilde alım fırsatları da bulunmaktadır. Ortalama olarak fiyatlar değişiklikte gösterebilir.
Müzik Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Müzik seven birine hediye almak istediğiniz de aklınıza gelecek olan ilk hediye türü müzik temalı hediyelik eşyalar olabilir. Bu ürünlerden olan müzik temalı ahşap rozet ürününün fiyatlandırılması yapılırken dikkat edilen noktalar kullanılacak ahşap malzemenin boyutunun belirlendikten sonra ortaya çıkan emek ve yapılan işçiliğin malzeme kalitesiyle birleşmesi sonucunda fiyatlandırmanın ilk aşaması tamamlanmaktadır. Daha sonrasında üzerine yapılacak olan müzik teması belirlenir ve bu tasarımda tasarlanan ürün üzerine baskı gerçekleştirildikten sonra ürün fiyatı belirlenmektedir. Müzik ile alakalı hediyeler için fiyat tasarlanması ve planlaması bu şekilde olmaktadır.

Müzik Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Müzik temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Müzik temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Müzik Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Müzikli hediyelik eşyalar çeşitleri aşağıdadır:
Müzik Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Müzik temalı hediyelik eşyaların kullanım alanları ve amaçları çok çeşitli olmaktadır. Bunların kullanım alanları ve amaçları tamamen kullanıcı odaklı olmaktadır. Bir kişi müzik temalı bir ürününü satın aldıktan sonra o elindeki ürününün çeşidine göre onu kullanacağı alanlar çeşitlenmektedir. Örneğin bir müzik temalı kupa bardağı bulunan kişi isterse o bardağını evinin her bir köşesinde gönül rahatlığı ile kullanabilir. Sıcak veya soğuk içecekleri için her şekilde kullanıma uygun olmuş olur. Müzik Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Müzik temalı hediyelik eşyalar kimlere satın alınabilir aşağıdadır:

 • Müzik hobisi olan kişilere
 • Müzik temalı hediyelik eşyaları sevebileceğini düşündüğünüz kişilere
 • Profesyonel olarak müzik ile ilgilenenlere
 • Yeni taşınmış arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza da alabilirsiniz.Müzik Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Müzik temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Müzik temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları  -   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Müzik Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Müzik temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Müzik Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Müzik temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
Müzik Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Müzik temalı hediyelik eşyaların üretim aşamaları ürün çeşitlerinin belirlenmesi ve üretim aşamaların ilk aşaması olan ana malzeme belirlenmesi ve bu malzemenin üretim için belirlenen boyutlarının hazırlanması ile başlanmaktadır. Daha sonrasında kullanıcılar için tüm ürünler sağlık ve kalite standartlarına göre üretim aşamalarından geçmektedir.  Bu aşamaların ardından belirlenen ürün çeşitlerinin boyutlarına göre üretimi tamamlanıp daha sonrasında üzerlerine hangi temaların ve hangi baskıların uygulanması gerekiyor ise tasarımlar hazırlanır. Bu hazırlanan tasarımlar daha sonrasında ürünlerin üzerlerine istenildiği gibi baskısı yapılır ve ürünler kişilerin tercihlerine göre hazır hale gelmektedir.
Müzik Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Müzik temalı ürünlere benzer diğer hediyelik temaları aşağıdadır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.