myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Mutfak Temalı Hediyelik

için 78 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
633,00 TL
(0)
76,50 TL
(0)
182,40 TL
⬇️ %10
165,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ölüdeniz Temalı Mi̇ni̇ Metal Tepsi̇ (25*16 Cm)
55,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Sığacık Temalı Mi̇ni̇ Metal Tepsi̇ (25*16 Cm)
55,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Türkiye Temalı Mi̇ni̇ Metal Tepsi̇ (25*16 Cm)
55,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Fatımanın Eli Temalı Mi̇ni̇ Metal Tepsi̇ (25*16 Cm) Çi̇ft Yön Baskili
55,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Mandala Temalı Mi̇ni̇ Metal Tepsi̇ (25*16 Cm) Çi̇ft Yön Baskili
55,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Nazar Temalı Mi̇ni̇ Metal Tepsi̇ (25*16 Cm) Çi̇ft Yön Baskili
55,00 TL
(0)
637,20 TL
⬇️ %9
580,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Nazar Temalı Mi̇ni̇ Metal Tepsi̇ (25*16 Cm)
55,00 TL
(0)
157,20 TL
⬇️ %9
143,00 TL
(0)
Myros - Toptan Otel Temalı Taş Bardak Altliği 100*100 Mm
50,00 TL
(0)
55,20 TL
⬇️ %9
50,00 TL
(0)
77,40 TL
⬇️ %8
71,50 TL
(0)
için 78 ürün görüntüleniyor.

Mutfak Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfak gün içinde bolca zaman geçirdiğimiz bir alan. Günün stresini birbirinden güzel yemekler yaparak atmak mümkün. Yeni tarifler deneyebilir veya en favori yemeklerinizi kendinize ve sevdiklerinize hazırlarlayabilir övgüleri toplayabilirsiniz. Çoğunluğumuz için mutfakta zaman geçirmek ayrı bir tutkudur temizlik noktası kişiden kişiye değişiklik göstersede mutfağa girip tatlılar yemekler yapmak oldukça rahatlatıcı ve tatmin edici bir aktivitedir. Mutfak temalı hediyelikler geçirdiğimiz zamanları daha eğlenceli kılmaya yönelik tasarlanmıştır. Mutfağa girdiğiniz de gözünüze çarpan bir tabela sizleri motive ederken çocuklarınıza alacağınız mutfak temalı  hediyelik küçük bir şef yetiştirmek mutfak kültürünü ona aktarmak için çok doğru bir hediye seçimi olacaktır. 7’den 70'e mutfakta zaman geçirmeyen yoktur. Dünyanın en iyi şefleri evlerinin mutfaklarında başlayan serüven sonucu ortaya çıkmakta. Çocukluktan bu yana her zaman ilgimizi çeken bir yer hiç şüphesiz mutfaktır, annelerin keklerini karıştırmakla başlayan bu serüven hamurlarla oynamakla devam eder müthiş yemeklerin altyapısı bu şekilde oluşmaktadır. Dünya mutfağı inanılmaz çeşitliliğe sahiptir her ülkenin, şehrin, kasabanın hatta köyün bile kendine özgü mutfak kültürü ve mutfak eşyaları vardır. Mutfak kültürü bölgenin iklimsel yapısından kıyı şehri olmasından hayvancılığa elverişli olmasından bile etkilenebilir. Dünya genelinde bölgeye özgü dokunuşlarla yüzlerce mutfak temalı hediyeliğe rastlamak mümkün. Mutfak temalı hediyelikler her kesime hitap etmektedir her evin mutfağını süsleyen ufak ayrıntılar vardır. Kadınlar için mutfak kendilerine ait farklı bir dünyadır dolap düzenleri pişirilecek yemekler ufak mutfak süsleri baharatlık bile muntazam bir şekilde kendilerine göre tasarlanmıştır. Erkekler bu konuda genelde ustalıklarını konuşturmak açısından devreye girer en beğenilen yemeklerini yapmak için kollarını sıvarlar. Kadın, erkek ve çocuk hiç farketmeden herkesin uğrak noktasıdır mutfak herkesin zanaatını konuşturma yeridir. Mutfak temalı hediyelik eşyalar herkesin yüzünü güldürecek ve mutfakta geçirilen zamanı neşeli kılacak.

Sevdiklerinize ve kendinize mutfak temalı hediyelik eşya seçerken dikkat etmeniz gerekenler aşağıda listelenmiştir;

 • Kime hediye edeceğinize karar vermelisiniz.
 • Hediye edeceğiniz kişinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalısınız.
 • Kişinin zevklerine uygun seçimler yapmalısınız.
 • Dekorasyon amaçlı seçeceğiniz ürünün ortam bütünlüğüne uyması gerekir.
 • Ne amaçla hediye edeceğinize karar verilmesi gerekir.

Restaurant, kafe gib işletmeniz için mutfak temalı hediyelik tercihi yapacaksanız ürünleri toptan şekilde Myros’dan alabilirsiniz.

Mutfak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Mutfak temalı hediyelik eşyalar oldukça geniş bir skalaya sahip. Seçeceğiniz hediyelik özelliği gereği mutfak kültürünü yansıtıyor olacak çay, kahve, şeker, çatal ve kaşık gibi simgelerle süslenmiş olan bu hediyelikler mutfağın dekorasyonuna dokunuşlar katmak için tasarlanmışlardır.

Mutfak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Seçeceğiniz mutfak temalı hediyelik eşya ürünü fiyatları geniş bir aralığa sahiptir tercih edeceğiniz ürünün fiyatı 33 tl den başlayıp 330 tl ye kadar çıkabilir. Mutfak dekoruna dokunuşlar katabileceğiniz hediyeliğin ortalama fiyatı 70 ila 150 tl arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Mutfak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Mutfak temalı hediyelik eşya ürünleri fiyatlarını belirlemede üretimin her aşaması göz önünde bulundurulur. Kullanılan materyaller ve bu materyallerin kalitesi en önemli unsurlardan bir tanesidir. El İşçiliği kullanılması veya baskı yapılması ürünlerde fiyat belirlemede en önemli etkenlerden biridir.

Mutfak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Mutfak temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Mutfak temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Mutfak Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Mutfak temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelenmiştir;

Mutfak Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Mutfak temalı hediyelik eşyaları mutfak dekorasyonu için tercih edebilirsiniz. Mutfağınızda bir kahve köşesi yaparsanız kahve baskılı bir tabela kesinlikle köşenin tamamlayıcısı olacaktır. Mutfak temalı hediyelikleri ev ziyaretlerinde hediye olarak tercih etmek en kolay seçim olacak herkesin mutfağına ufak dokunuşlar yapıp iz bırakmanızı sağlayacak. Gözünüze eksik gelen bir raf bir duvar sizlerin hayal gücüne ve renk zevkinize göre mutfak temalı hediyeliklerle doldurulmayı bekliyor.

Mutfak Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Mutfak temalı hediyelik eşya ürünleri tercih edebileceğiniz kişiler ve durumlar aşağıda listelenmiştir;

 • Kendinize
 • Annenize
 • Kız kardeşinize
 • Teyzenize
 • Halanıza
 • Anneannenize
 • Şef tanıdıklarınıza.
 • Restaurant sahibi dostlarınıza.
 • Yeni ev almış yakınlarınıza.
 • Yakın zamanda mutfağını değiştirmiş arkadaşlarınıza.

Mutfak Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Mutfak temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Mutfak temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  11 TL - 110 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Mutfak Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Mutfak temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Mutfak Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Mutfak temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Mutfak Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros her zevke uygun hediyelikler üretmekte, adından oldukça söz ettiren bir firma. Üretim aşaması oldukça meşakkatli olsada her kesime hitap etmek en önemli noktalardan biri. Myros mutfak temalı hediyelik eşya üretiminde öncelikle tasarımlar arasından seçimler yapıp bu tasarımlara somut bir boyut kazandırıyor. Ahşap baskılı bir tabela öncelikle hammaddenin işlenmesi ardından şekillendirilip baskı ve boyamaya elverişli hale getiriliyor kalite kontrolün ardından sizlere kavuşmaya hazır hale gelen ahşap tabelalar mutfağınızın gözdesi olmaya hazır.

Mutfak Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Mutfak temalı hediyelik benzeri ürünler aşağıda listelenmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.