myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Retro Temalı Hediyelik

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 8
Myros - Toptan Retro Temalı Myros Ahşap Rozet
20,00 TL
(0)
+ 18
Myros - Toptan Retro Temalı Myros Büyük Ahşap Tabela 200x290 mm
87,50 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Retro Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Retro teması son zamanlarda özellikle son yıllarda oldukça popüler oldu. Bu popüler tema ürünlerini evinizde veya ofisinizde hatta sevdiklerinize hediye ederek onların da eski zamanlara doğru yolculuk yapmasına olanak sağlayabilirsiniz. Retro hediyeler kişilerin eski temaları tekrardan yaşamalarını ve bu sayede eskitilmiş temalara sahip olmalarını sağlıyor. Retro temasının hediyelik eşyalar dışında çok fazla seçenek ile bulabilir ve dünya üzerinde çok fazla tercih edilen bir tema olduğunun da altını çizmek gerekir. Retro temalı hediyelik eşyaların işletmeler için toptan satış seçenekleri de mevcuttur. Retro temalı hediyelik eşyalar satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Retro temasını hangi ürün ile tercih edeceğinize dikkat etmelisiniz
 • Hediyenin alınacağı kişinin Retro temasından hoşlandığından emin olmalısınız.
 • Hediye türüne ve çeşidine göre temayı doğru belirlemeniz gerekmektedirRetro Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Retro teması günümüzde moda olmuş bir eskitme tarz modasıdır. Retro temalı ürünler ise kişilere bu eski zamanları yeniden yaşatmak ve bulundukları alanları nostalji hediyeler ile o havayı yakalamak için kullanmaktadırlar. Retro temalı hediyelik eşyalar nostaljik bir tema ile kişileri o zamanların güzelliklerine ve sıcaklığına kavuşturuyor. Bu nostaljik havayı da bir rozet le veya bir Retro temalı ahşap tabela ile yakalayabilirsiniz. Retro temalı büyük ahşap tabela ürününün özellikleri tam olarak şu şekildedir:  En: 200 mm, Boy: 290 mm, Yükseklik: 7 mm, Ağırlık: 177 gr, Koli-Paket: 1 Adet, Dekorlama: Dijital Baskı , Malzeme: Ahşap olarak üretilmektedir. Bir diğer retro temalı ürün olan retro temalı ahşap rozet ürününün özellikleri tam olarak şu şekildedir:  En: 50 mm, Boy: 50 mm, Yükseklik: 3 mm, Ağırlık: 4 gr, Koli-Paket: 1 Adet, Dekorlama: Dijital Baskı , Malzeme: Ahşap olarak üretilmektedir.Retro Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Retro temalı hediyelik eşyaların fiyatları ürün çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Retro temalı büyük ahşap temalı ürününün fiyatı 33 TL olmaktadır. Retro temalı ahşap rozet ürününün fiyatı ise 11,90 TL olmaktadır. Bu fiyatların ortalama bir değerde olduğunu ve ürünlerin fiyatlarının Retro hediyeler toptan seçenekleri ile toptan alım yapabilir ve fiyat farklılıklarını görebilirsiniz. Bu şekilde ürünlerin tek alım fiyatları ile toptan siparişlerinizde alım fiyatlarınız farklı olacaktır ve size uygun bir fiyatlandırmaya maruz kalabilirsiniz.Retro Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Retro temalı ürünlerin fiyatları tam olarak ürünlerin çeşitlerine ve ürünlerin üretimi esnasında yaşanılan zorlukları ve tasarımsal detayları değiştirmektedir. Bu sebeple vintage hediye olarak kabul edilen Retro temalı hediyelerin nostaljik hediyeler gurubunda olan büyük ahşap tabelanın fiyatı tam olarak belirlenmesi ilk önce kullanılan ahşap malzemenin boyutu daha sonrasında ise ürün üzerine basılacak olan Retro temalı tasarımın boyutu ve detayları belirtmektedir. Bir diğer ürün olan Retro temalı ahşap rozet ürünün fiyatı da ilk olarak ahşap malzemenin boyutuna göre kullanılacak malzeme ve daha sonrasında üzerinde olacak baskının maliyetine göre net olarak belirlenmektedir. Baskı işlemleri ve tasarımların hazırlanması ile ürünlerin maliyetleri tam olarak belirlenir ve sonrasında üretime geçilen ürünün en sonunda üzerindeki baskının ve eskitme çalışmalarından ardından en son ürünün hazır haliyle fiyat belirlenmesi yapılır.Retro Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Retro temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Retro temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödemeRetro Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Retro temalı hediyelik çeşitleri şunlardır:
Retro Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Retro temalı hediyelik eşyaların kullanım amaçları ve kullanım yerleri tamamen kişiye özle olup kişiler aldıkları ürünleri nasıl ve nerede kullanmak isterlerse amaçlarına uygun bir şekilde ürünlerini kullanabilirler. Genel olarak kullanım yerleri olan Retro temalı ahşap tabela ürünleri evlerinizde oturma odalarında veya evinizi salonunda duvarlarınızı süsleyerek evinize bir Retro teması katabilir. Bunun dışında ise Retro temalı ahşap rozet ürünü ile evinizin bir köşesini bu rozetler ile Retro teması oluşturup süsleyebilir veya buzdolabı gibi eşyalarınızın üstünü bu şekilde süsleyebilirsiniz.
Retro Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Retro Temalı hediyelik Eşya ürünlerini kime hediye alabilirsiniz aşağıdadır:

 • Retro temasından hoşlanan kişilere
 • Nostaljik havaları ve temalardan hoşlanan kişilere
 • Retro hobisi olan kişilere
 • Yeni taşınmış arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize alabilirsiniz.Retro Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Retro temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Retro temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3,66 TL - 11 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Retro Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Retro temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Retro Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Retro temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Retro Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Retro Temalı Ürünlerin üretim aşamaları ilk olarak ürün çeşidine göre planlanıp projelendirilip daha sonrasında sorunsuz bir şekilde kalite standartlarına göre üretim aşamasına geçmektedir. Retro temalı ürünlerin özellikle Retro havasında ve bu temayı yansıtması için üretim aşamalarında o nostaljik havayı da kullanıcılara yansıtması için bir eskitme çalışmaları da yapılmaktadır.Retro Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Retro Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları aşağıdadır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.