myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Şirince

için 36 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
87,50 TL
(0)
148,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Şirince Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
22,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Şirince Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Şirince Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Şirince Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
34,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Şirince Temalı Myros Yazı Ahşap Magnet
27,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Şirince Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
34,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Şirince Temalı Myros Yuvarlak Magnet 67 mm
34,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Şirince Temalı Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
37,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Şirince Temalı Uv Baskılı Kare Anahtarlık 40x108 mm
37,50 TL
(0)
80,00 TL
(0)
30,00 TL
(0)
için 36 ürün görüntüleniyor.

Şirince Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Türkiye, coğrafi konumunun avantajıyla yüzyıllarca pek çok imparatorluğa ev sahipliği yapmış, bu sayede yelpaze gibi çok sayıda kültürün etkisinde kalmıştır. Bunun etkisi olarak da tarihi binalar, taş sokaklar, rengârenk evlerle dolu farklı farklı köyler bulunuyor. Günümüzde hala eski Rum köylerini gezdiğimiz zaman hem tarihi geçmişin, hem kültürlerin, hem de dinlerin etkisini yoğun bir şekilde görüyoruz.

Bu köylerden bir tanesi de şüphesiz Şirince Köyü. Adı gibi şirin bu bölge yıllardır yerli yabancı turisti ağırlıyor. Şaraplarıyla ünlü Şirince taş konak ve taş sokakları, eski evleri ve Meryem Ana Kilisesi gibi dini turizmin gelişmesi ile göz dolduran pek çok detaylara sahip. Şirince gezilecek yerler arasında muhakkak çarşısı, restoranları, Matematik Köyü, şarap dükkânları, Tiyatro Medresesi, St. John Baptist Kilisesi, Aziz Dimitrios Kilisesi ve tabi ki de civarındaki Efes Antik Kenti yer alıyor. Hal böyle olunca, gezmeye gelen turistlerin Şirince hediyelik eşya satın alabilecekleri Şirince hediyelik eşya dükkânları da bulunuyor.

Şirince evleri ve Şirince tarihi İzmir’in geçmişi ile ilgili bilgiler verse de gezip görmek her zaman en güzeli. Şirince anısı olan biriyseniz sevdiklerinize Şirince Köyü hediyelik eşya satın alabilirsiniz. Farklı modellerde üretilen Şirince hediyelik eşya temalı ürünleri toptan satın alarak kendi işletmenizde de satabilirsiniz. Toptan satış olduğu zaman hali hazırda uygun olan ürün fiyatları daha da indirimli gelecektir ve sizin için de avantajlı olacaktır. 

Şirince temalı hediyelik eşya satın alınırken dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekildedir;

 • Hediye alınacak kişinin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Şirince temalı hediyelik eşyaları kendiniz için de satın alabilirsiniz.
 • Hediye alacağınız kişinin beğenileri ve tarzı hediye seçimi sırasında dikkate alınmalıdır.
 • Eğer daha önce Şirince’ye birlikte seyahat ettiğiniz birisi varsa, bu ürünlerden hediye etmeniz son derece anlamlı olacaktır.
 • Eğer hediye alacağınız kişi Şirince’de doğduysa ve hala daha yaşamaya devam ediyorsa, Şirince hediyelik eşya o kişiyi şaşırtmayacağı için mutlu etmeyebilir.

Şirince Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Şirince Temalı Hediyelik kategorisinde yer alan Şirince hediyelik eşyalarına bakarsanız Myros üretimi çeşitli malzemelerden üretilen modelleri göreceksiniz. Bu malzemeler seramik, metal, polyester, plastik, cam, ahşap, çini, epoksi ve tekstil olmak üzere toplam 10 malzemedir. Yine Şirince hediyelik kategorisinde su bardağından magnete, kar küresinden duvar tabağına, bardakaltlığından anahtarlığa ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. 

Bu hediyeleri kendinize almak için de, başkasına hediye etmek için de gözünüz kapalı satın alabilir, kullanabilir, sevdiklerinize hayat boyu kullanabilecekleri kaliteli hediyeler olarak değerlendirebilirsiniz. Kategorideki ürünlerin en, boy, malzeme ve fiyat gibi özellikleriyle ilgili bilgileri ürün sayfalarından edinebilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürün tipine, tasarımda kullanılan malzemeye, ürün fiyatına ve boyutuna göre filtreleyerek doğru tercihte bulunabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ve bazı ürünlerin renk seçeneklerinin de olduğunu belirtmeden geçemeyiz.

Şirince Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Şirince hediyelik eşyaları söz konusu olduğunda bu kategoride hazırlanan ürünlerin 9 ile 195 TL arasında fiyatlandırıldığını görüyoruz. Farklı fiyatlara sahip bu ürün türlerini Myros sitesi üzerinden toptan ve daha uygun fiyata gelecek şekilde satın alabilirsiniz. Her ürün tipinin fiyatı da ayrı olmaktadır. Hediyenin tasarımında kullanılan malzemeler, üzerindeki işlemeler ve sahip olduğu detaylara göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Şirince Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Şirince kategorisindeki Şirince hediye temasında hediyelik eşyalar özel aşamalara sahip olan süreçlerden geçer. Farklı farklı malzemeler kullanılarak hem kullanışlı, hem kaliteli, hem de zevke hitap eden hediyelik eşyalar üretilmektedir. Bu farklı tiplerden olan ürün tiplerini tek tek sayfalarını inceleyerek görebilirsiniz. Sayfalarda ürünün tasarımında ve üretiminde kullanılan malzemenin türü, ürünün işlevi, kullanım alanı gibi detaylar ürünlerin fiyatının belirleyici unsurlarını inceleyebilirsiniz.

Şirince Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Şirince temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şirince temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şirince Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Şirince hediyelik kategorisinde üretilen hediye çeşitleri şu şekildedir;Şirince Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Bu kategorideki ürünler, Şirince baskılı resimlerin yer aldığı hediyelerdir. Kullanım alanlarına baktığımızda çokça ayrıştığını gördüğümüz hediyelerle ilgili örneklerle devam edelim. Eğer pratik ürünleri kullanmayı seven, seyahat ettiği yerlerden magnetler alan ve aynı zamanda açacak kullanan tanıdıklarınız varsa Şirince Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet kullanışlı ve anlamlı bir hediye olacaktır. Bu ürünün diğer renk çeşitlerini de seçebilirsiniz, bu sayede hediye alacağınız kişinin hoşuna gidecek doğru rengi de seçebilirsiniz.

Başka bir örnek olarak da küllük kullanan veya dekoratif olarak küllük seven kişiler için Şirince Temalı Çini Turkuaz Küçük Kare Küllük hediyesini alabilirsiniz. Evinde veya ofisinde şık ve dekoratif ürünler bulunduran tanıdıklarınız için de Şirince Temalı Çini Myros Resim Tabak ürününü hediye edebilir, oldukları atmosfere katkıda bulunabilirsiniz.

Şirince Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Şirince İzmir temalı hediyeler gibi hediyelik eşyalar şu kişilere alınabilir;

 • Hediyelik eşyalar ile arası iyi tanıdıklarınıza,
 • Seyahat etmeyi seven kişilere,
 • Seyahat ettiği şehirlerden hediyelik eşyalar satın almayı tercih eden kişilere,
 • Şirince İzmir bölgesini sevenlere,
 • Daha önce Şirince’ye birlikte gittiğiniz tanıdıklarınıza,
 • Hediye edeceğiniz ürünü kullanmayı seven kişilere alabilirsiniz.

Şirince Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Şirince temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Şirince temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 65 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Şirince Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Şirince temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Şirince Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Şirince temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Şirince Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Şirince hediyelik kategorisinde hazırlanan hediyeler titizlik ve incelikle üretilmesi gereken ürünler içerisinde yer almaktadır. Envai çeşit malzeme ile gerçekleştirilen bu işlemler sonucunda elde edilen ve resim baskıları içeren Şirince temalı hediyelik eşyalar renkleriyle göz doldurur. Myros sevdikleriniz için hazırlanan hediyeleri gereken titizlik ve incelikle üretmektedir. Resim baskılarına sahip olan hediyeler özel baskı makinaları tarafından resme en uygun olan canlı renklerde ürünlere basılmaktadır.

Şirince Temalı Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Şirince hediyelik ürünlerine benzer diğer hediyelik temaları şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.