• Tümünü Temizle

Çandarlı

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Çandarlı Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İzmir Dikili Çandarlı bölgesi, İzmir’e seyahate giden herkesin görmesi gereken yerler arasındadır. Eskiden belde olarak sayılsa da bugün mahalle olarak ele alınan Çandarlı; Denizköy, Kaleönü Plajı, Çandarlı Kalesi, Çandarlı Pitane Antik Kenti gibi yerleri içerisine alan ülkemizin nadide tatil beldeleri arasındadır. Hemen hemen her sokağının sonu denizde biten bu bölge, söz konusu özelliğini coğrafi olarak denize bir çıkıntı olmasından alır. Ayrıca bölge Atatürk Botanik Bahçesi, kiliseler, zeytinlikler, mavi bayraklı plajları, nehirleri, şelaleleri, mağaraları, Nebiler bölgesi ve Bademli Köyü gibi Çandarlı’da gezilecek yerler listesiyle ünlenmiştir.

Ülkemizin bu güzel yerine seyahat eden kişiler yanlarına mutlaka bir hatıra alıp öyle yaşadıkları yerlere dönmektedir. Buradan alınabilecek en güzel Çandarlı hediyelik eşya çeşitleri arasında “Çandarlı Temalı Ahşap Resimli Magnet” bulunur. Bu hediyeyi kendinize bir anı olarak saklayabilir, sevdiklerinize armağan edebilir ya da buzdolabınıza yapıştırıp bu beldede geçirdiğiniz güzel günleri anabilirsiniz. Günümüzde şehir, belde ve köy temalı hediyelik eşyalar oldukça popüler konumdadır. Bu popülerlikten en çok nasibini alanlar ise İzmir hediyelik eşya ürünleri olmaktadır. 

Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi, gelişen baskı teknikleri ve kullanılmakta olan ham maddelerin artması hediyelik ürünlerin çeşitlerini arttırmakla birlikte kalitesine de olumlu yönde yansımaktadır. Hem aileniz hem arkadaşlarınız için hediye olarak düşünebileceğiniz bu hediyelik eşyalar aynı zamanda düğün, nişan, kına, sünnet gibi toplu organizasyonlarda davetlilere bir anı olarak da dağıtılabilir. Bu tarz toplu hediye dağıtımlarında Myros’un kendi sayfası üzerinden bayi üyeliği yaparak toplu alışveriş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Toptan hediyelik Çandarlı alımlarında Myros birçok indirim fırsatı sunmaktadır.

Günümüzde her üründe olduğu gibi Çandarlı hediyelik eşya alımında da dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bu noktalar aşağıda verilmiştir.

 • Hediyeyi vereceğiniz kişinin kişisel zevkleri
 • Hediye alacak kişinin İzmir Çandarlı bölgesini sevmesi ve ilgi duyması
 • Ürünlerin üretiminde kullanılan malzemelerin tamamen sağlık dostu olması, toksit maddeler içermemesi
 • Çandarlı hediyelik eşya çeşitlerinin tümünün incelenip göz zevkine en uygun olanının seçilmesi
 • Uzun süre deformasyondan uzak kalması için malzemelerin kaliteli olduğundan emin olunması  
 • Piyasa araştırması sonucu doğru fiyat seçiminin yapılması

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşya modelleri Myros’ta arasından seçim yapabileceğiniz 4 farklı formda karşınıza çıkacaktır. Bu ürünlerin her biri ortalama eni 70 mm, boyu 90 mm ve yüksekliği 5 mm olmak üzere en ideal boylarındadır. 26 gr’lık ağırlığıyla ortalama bir ağırlığa sahip olan hediyelik eşya Çandarlı seçenekleri ahşap malzeme üzerine dijital baskıyla üretilip, lazer kesimle şekillendirilmiştir. Herkesin beğenebileceği bu şık ürünler doğru kesim, baskı ve malzemeler ile üretildiklerinden uzun süre saklanabilir formdadır.

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Hediyelik Çandarlı ürünlerinin fiyatları bazı unsurlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat ortalama ürün fiyatının 14,90 TL civarında olduğunu söylemek mümkündür. Tatil dönüşünde güzel bir anı olarak ya da sevdiklerinize hediye etmek için yararlanabileceğiniz eşsiz tasarımlı bu ürünler farklı yerlerde farklı fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Toptan hediyelik eşya alımlarında Myros tarafından yapılan indirimler dışarıda tutulduğunda tekli alımlar için “Çandarlı Temalı Ahşap Resimli Magnet” 14,90 TL’dir. 

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tüm ürünlerde olduğu gibi Çandarlı temalı hediyelik eşya ürünlerinin de fiyatının değişmesine ve belirlenmesinde rol oynayan birden fazla unsur vardır. Bunlar kısaca baskı tekniği, kesim tekniği, ürünün cm bazında boyutu, ağırlığı ve renkleri olarak sıralanabilir. Ayrıca burada yine en önemli unsur kullanılan ana malzeme olmaktadır. Ürünün boyu ve ağırlığı arttıkça ana malzeme kullanımı da normal olarak artar. Bu da ürünün üretim maliyetini arttırır. Bunların dışında da baskı tekniği oldukça önemli bir noktadır. Söz konusu ürün için kullanılan basım tekniği dijital baskıdır. 

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çandarlı temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çandarlı temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Çamdarlı temalı hediyelik eşya çeşitler aşağıda listelenmektedir:

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

“Çandarlı Temalı Ahşap Resimli Magnet” sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz ya da kendiniz için hatıra olarak bir kenara ayırabileceğiniz güzel ve eğlenceli bir üründür. Farklı estetik bakış açılarına hitap edebilecek 4 farklı seçeneğiyle Çandarlı hediye ürünleri genel olarak magnet özelliği sayesinde buzdolabı, fırın ya da farklı dolaplara yapıştırılarak dekoratif bir hareket katmak için kullanılır. Tüm bunların dışında toplu bir seminer, düğün ya da farklı bir organizasyon sonrasında hem bölge tanıtımı hem de o günün sonradan hatırlanması için de dağıtılabilir. Bu tarz dağıtımlarda Çandarlı toptan hediyelik eşya indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Çandarlı temalı hediyelik eşyalar her kesimden insana hitap edebilen hediyelerdir. Aşağıda buna bazı örnekler verilmiştir.

 • Çandarlı bölgesinde yaşayan bir arkadaşınızı ziyaret ettiğinizde ev hediyesi olarak hediyelik Çandarlı ürünleri
 • Söz konusu bölgede büyük bir organizasyon düzenlendiğinde katılımcılara Çandarlı toptan hediyelik eşya
 • Sevdiğiniz birinin doğum gününde hediye Çandarlı magnet

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çandarlı temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çandarlı temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL cvarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çandarlı temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çandarlı temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros tüm ürünlerini titiz bir çalışma planı içerisinde üretmesiyle tanınan, Avrupa’nın en seçkin hediyelik eşya üreticilerinden biridir. Bu başarısını tamamen birinci sınıf kalitede hazırladığı ürünler ve güzel tasarımlarına borçlu olan firma ürünün elinize geçene kadarki tüm süreçlerini de şeffaf bir şekilde yürütmektedir. Ayrıca toplu bir alım söz konusu olduğunda ürünleri çok daha ucuza almanız da mümkün. Hiçbir toksit madde içermeyen ürünler estetik bir bakış açısıyla tasarlanıp kusursuz bir dijital kesimle şekillendirilmiştir. Ayrıca el işçiliğine de önem veren ürünler her türlü doğal deformasyona dayanıklıdır.

Çandarlı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çandarlı temalı hediyelik eşya ürünlerini beğendiyseniz Myros tarafından hazırlanmış aşağıdaki diğer hediyelik eşya çeşitlerini de beğenebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.