myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Foça

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 1
Myros - Toptan Foça Temalı Dijital Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm
125,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Foça Temalı Mi̇ni̇ Metal Tepsi̇ (25*16 Cm)
55,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Foça Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İzmir’in kuzeyinde yer alan ve deniz kıyısında bulunan Foça, Ege Bölgesi’nin en güzel ve özel kasabalarından biridir. Foça, tarih, doğa ve deniz kültürünün bir arada yaşadığı bir yer olmakla birlikte, İzmir'i ziyaret edenleri kendisine çeken küçük ve sakin sokakları, deniz kenarındaki restoranları ve Foça plajı, bu bölgeyi özel kılan yerlerin başında gelir. Ayrıca, birçok tarihi ve arkeolojik yerleşimden oluşan bir yer olması, Foça'da gezilecek yerler noktasında detaylı bir yapıya sahip olduğu gerçeğini gösterir.

Kentin kalbi lakabı ile ünlenen, hem Türkiye’den hemde dünyadan turist çeken bu kasabanın, çok sayıda tarihi mekanı, eski şehir duvarları, çeşmesi ve ahşap evleri bulunmaktadır. Foça Kalesi, Foça denizi kenarındaki tüm mekanların önünde her zaman kalıcı bir iz bırakır. Tatilcilerin deniz, güneş ve doğa arasındaki mükemmel dengeyi yaşayabilecekleri naçizane yer burasıdır. Bu küçük kasaba, deniz kültürünün, plajların ve tarihi mekanlarının güzelliği ile her ziyaretçiye muhteşem bir tatil deneyimi sunuyor ve ayrıca unutulmaz anılar bırakıyor. Bu bölgenin ünlü ticaret merkezlerinden biri olan Foça Caddesi, hediyelik eşya dükkanlarının, otellerin, restoran ve kafelerin bulunduğu alandır. Genel olarak, küçük dükkan yapısına sahip olan kentte, turistlerin ilgisini çekecek pek çok hediyelik eşya bulunmaktadır. Tatil dönüşü, sevdiklerine Foça hediyesi almak isteyen bireyler bu dükkanlara uğrayabilir ya da tatilinden vakit kaybetmeden online alışveriş seçeneğini değerlendirebilir. Bu noktada gündeme Foçadan ne alınır sorusu gelmektedir. Foça hediyelik eşya bakımından oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Burada, lokal sanatçılar tarafından üretilen ahşap kutular, kokulu mumlar, mutfak servis takımları, kupa bardaklar, çeşitli çeyizlikler, porselen ve cam ürünleri, hediye kutuları, dekoratif panolar, fotoğraf çerçevesi, aksesuarlar, kıyafetler, el yapımı çantalar, cüzdanlar ve diğer hediyelik eşyalar bulunmaktadır.

Her ürün kişisel kullanıma uyum sağladığı gibi hediyelik eşya olarak da değerlendirilebilir. Bir hediye almak, o kişinin, ona duyduğunuz sevgiyi ve saygıyı gösteren bir mesaj olarak algılayacaktır. İki taraf arasındaki bağ güçlenirken aynı zamanda hediyeyi alan kişiler, kendilerini önemli ve sevilmiş hissedeceklerdir. Aynı zamanda markalar bilinirlik artırmak ve ön planda olmak için çalışanlarına, sürdürülebilir ilişki içinde oldukları müşterilerine ya da işbirlikleri için halka hediye verebilir. Bunun için Myros, bayilere ve kurumlara toptan Foça hediyelik eşya alışveriş alternatifi sunmaktadır. Toptan alışveriş sayesinde bayiler, daha ekonomik fiyatlara ve daha fazla ürüne sahip olabilir. 

Foça Temalı Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır, 

 • Foça için özel olarak tasarlanmış hediyelik eşya ürünleri farklı renklerde, farklı boyutlarda ve farklı malzemelerden yapılmış olabileceği gibi, özel olarak tasarlanmış hediyelik eşya ürünleri de bulunabilir.
 • Şehir temalı hediyelik ürünler genel olarak seramik, deri, cam, metal, porselen, ahşap ve kumaş malzemelerinden üretilir.
 • Hediyelik eşyalar yüksek kalite standartlarına sahip, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma uyum sağlar. 
 • Ürünler kullanım kolaylığına ve pratik temizliğe sahip olmalıdır. 
 • Foça ürünleri hediyelik eşya olarak alınacak ise, hediye alınacak kişinin kişisel zevki, beğenisi, yaşam stili, kullanım alanları ve ilgi alanları iyi analiz edilmelidir.
 • Toptan satış mevcuttur. 

Foça Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Foça hatırası genellikle, Foça'nın güzel doğal güzellikleri ile ilgili özelliklere sahiptir. Foça'nın doğal güzellikleri tüm dünyaya meydan okuyan deniz kenarındaki sahil şeridi, ışıltılı masmavi suları, atmosferik gün batımları, zengin bitki örtüsü, tarihi mekanları, doğa yürüyüşleri ve kültürel özellikleri ile bir araya gelir. Tematik bir yapıya sahip olan hediyelik eşyalar, çok çeşitli, kaliteli malzemelerden üretilmiş olmaları, renkli, özel desenler ve motifleri içermesi, dayanıklı olmaları ve uzun ömürlü olmaları ile Foça'ya özel özel baskılar içerebilecek şekilde tasarlanır. Foça baskılı hediye, bu noktada, alıcıya özel bir hediye anlamı verir. 

Özel koleksiyon niteliğinde olan şehir teması, kategori içindeki her ürünün farklı özelliklere ve ebatlara sahip olmasını sağlar. Bu farklılık doğrultusunda değişkenlik gösteren ebatlarda ortalama en 35 mm - 600 mm, boy 40 mm - 800 mm, yükseklik 3 mm - 50 mm ve ağırlık 2 gr - 1500 gr aralığındadır. 

Foça Temalı Hediyelik Eşyalarının Fiyat Aralığı Nedir?

Yeni foça hediyelik eşyalarının fiyatları değişkendir. Bu nedenle ürünlerin ortalama fiyatları 95 TL civarındadır. 

Foça Temalı Hediyelik Eşyalarının Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Foça temalı hediyelik eşyalarının fiyatları, üretim maliyetleri, pazar koşulları, ürün kalitesi, tasarımı ve işçiliği gibi pek çok değişkene göre belirlenir. Üretim maliyetleri ürünün hammadde yapısı ve kalitesi, işçilik ve üretim işlemleri gibi maliyetlerin toplamıdır. Ürünlerin konforlu yapısı, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı gibi özellikleri, fiyatları etkileyen unsurlardan olmaktadır. Ayrıca toptan satış unsuru da fiyat politikasını ciddi oranda etkiler. 

Foça Temalı Hediyelik Eşyalarının Ödeme Seçenekleri Nedir?

Foça temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Foça temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Foça Temalı Hediyelik Eşyaları Nelerdir?

Foça temalı hediyelik eşyalara aşağıda yer verilmiştir;

Foça Temalı Hediyelik Eşyaları Nasıl Kullanılır?

Foça temalı hediyelik eşyalar, evde, işyerinde, sokakta, alışverişte, sahip olunan işletmelerde kısacası yaşamın her alanında rahatlıkla kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Çok çeşitliliğe sahip olan hediyelik eşyalar arasında süslemeler, duvar panoları, fotoğraf çerçevesi, anahtarlıklar, fincanlar, seramik ve porselen ürünler, aksesuarlar, kupalar, el yapımı çantalar, mutfak aksesuarları ve çok daha fazlası sayılabilir. Foça temalı hediyelik eşyaların kullanımı kişiden kişiye değişebilir. Örneğin, seramik ve porselen ürünler vitrinde ya da konsolda süsleme olarak kullanılabileceği gibi, masa üzerine konumlanan fotoğraf çerçevesi içinde en güzel anılar saklanabilir. Anahtarlıklar, hatıra olarak kullanılabilir veya yakın çevreye hediye edilebilir. Foça temalı hediyelik eşyalar, aynı zamanda dekorasyon amacıyla da kullanılabilir. Örneğin, duvar panoları evin duvarlarına asılabilir veya mutfak aksesuarlar kullanılarak Foça temalı bir tarzda mutfak dekorasyonu yaratılabilir.

Foça Temalı Hediyelik Eşyaları Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Foça temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Seyahat ya da tatil dönüşü aile üyelerine, 
 • Birlikte Foça’ya tatile çıktığınız, sizin için özel anlam ifade eden bir yapının hediyelik eşyasını sevgilinize ya da eşinize,
 • Ege Bölgesini çok sevenlere,
 • Yurtdışında yaşayan akrabalarınıza,
 • El yapımı otantik ürünlere ilgisi olanlara,
 • Doğum günü ya da diğer özel günlerde sevdiklerinize,
 • İşyerinden arkadaşlarınıza,
 • Tatil dönüşü ev arkadaşınıza, 
 • Promosyon hediye olarak firmaların müşterilerine

Foça Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Foça temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Foça temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 32 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Foça Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Foça temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Foça Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Foça temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Foça Temalı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Foça temalı hediyelik eşya üreticisi Myros, Foça temalı hediyelik eşyaları üretmek için modern teknolojiler ile birlikte usta ellerin özel yeteneğini kullanıyor. Üretim sürecinde, ürünlerin özelliklerinin değerlendirilmesi ve üretimin optimize edilmesi için bilgisayar destekli tasarım ve üretim teknolojilerinden faydalanmaktadır. Renkler, desenler ve dokuların kontrol edilmesi için, ürünlerin tamamı ciddi bir kalite kontrol sürecinden geçer. Böylece, ürünlerin kalitesi üst seviyede tutulur. Myros, ayrıca, ürünlerin üretim sürecinde çevre dostu materyaller kullanarak çevre kirliliğiyle mücadele eden Türkiye’nin ve Avrupa’nın lider konumuna yükselmiş firmasıdır. 

Foça Temalı Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Foça temalı hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşyalara aşağıda yer verilmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.