myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Gümüldür

için 5 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
34,00 TL
(0)
37,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Gümüldür Temalı Dekorlu Cam Küllük 100X100 mm
66,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Gümüldür Temalı Myros Dekorati̇f Cam Çerezli̇k 12x14 Cm
71,50 TL
(0)
için 5 ürün görüntüleniyor.

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İzmir ülkemizin en güzel yerlerinden biridir. Eğer İzmir Gümüldür bölgesine gittiyseniz buranın büyüleyici havasını bir daha unutamazsınız. Böyle unutulmaz bir yerden insan hem kendisi hem de sevdikleri için anı saklamak istemektedir. Bu bazen sahilden alınan bir deniz kabuğu bazense bir hediyelik eşya olabilir. Eğer hediyelik eşya almayı seçtiyseniz, bu noktada dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan ilki turistik yerlerin yakınından hediyelik eşya alırken dikkat etmektir. Buradaki işletmeniz veya hediyelik eşya dükkanınız için Gümüldür temalı hediyelik eşyaları Myros internet sitesinden ücretsiz bayi olarak toptan fiyata çok daha uyguna satın alabilirsiniz.

Gümüldür temalı hediyelik eşya ürünleri alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda listelenebilir:

 • Güvenilir bir yerden çevirim içi olarak hediyeyi almak
 • Ürünün kaliteli bir malzeme kullanılarak üretildiğinden emin olmak
 • Aldığınız ürünün Gümüldür hediye temasına uygun olduğuna emin olmak
 • Karşınızdaki kişinin estetik zevklerine uygun bir hediye almış olmak

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Gümüldür temalı hediyelik eşya modelleri hem işlevsel hem de dekoratif olabilmeleriyle ortak birer nokta taşır. Bu hediyelerden aldığınızda hem sevdiğiniz kişileri şıklığı ile etkileyecek hem de güzel bir anı bırakacaksınız. Ayrıca içerisinden seçebileceğiniz pek çok seçenek olduğundan karşınızdaki kişinin beğenileri ile uyumlu bir hediye bulmanız diğer hediye seçeneklerine göre çok daha olası olacaktır. Bu hediye çeşitleri arasında açacak görevi görebilen dekoratif magnet, anahtarlıklar ve küllükler vardır. Bazıları sadece aksesuar olarak kullanılsa da çoğusu için hem işlevsel yönü güçlü hem de şık diyebiliriz.

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Gümüldür temalı hediyelik eşyaların fiyatları oldukça değişkendir. Yine de ortalama bir fiyat belirtmek gerekirse hediye İzmir Gümüldür eşyalarının 40 TL olduğu söylenebilir. Bu fiyatlar üründen ürüne değişebilmektedir. Fakat aynı kategorisi içerisindeki farklı desenler aynı fiyat üzerinden piyasaya sürülmektedir. Ayrıca toplu hediyelik eşya alımı düşünürseniz Myros büyük indirim seçenekleri sunacaktır. 

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Her hediye çeşidinde ve her türlü üründe olduğu gibi Gümüldür hediyelik eşya temasını taşıyan hediyelerde de fiyatı etkileyen birden çok etmen bulunur. Bunlardan ilk olanı ürünün malzemesidir. Ahşap bir malzeme ile seramik bir malzemenin aynı fiyatta olması mümkün değildir. Aynı şekilde ürünün yapılana kadar geçtiği işlemler de önemlidir. Buna örnek olarak baskıları verebiliriz. Lazer işlemeler, UV baskılar ve dijital baskılar aynı maliyette değildir. Son olarak ürünün boyutunun da fiyatta belirleyici olduğunu eklemek gerekir. Çünkü ürün ne kadar büyükse kullanılan malzeme daha çok olacak ve bundan dolayı maliyette artışlar olacaktır. Fakat bir İzmir Gümüldür çarşısı içerisinden alacağınız hediyeye göre çevirim içi olarak aldığınız Myros ürünlerinin hem daha kaliteli hem de daha uygun fiyatlı olduğu çok rahat bir şekilde söylenebilir. 

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Gümüldür temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gümüldür temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Gümüldür hediye ürünlerin bazısı aşağıda listelenmiştir.

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Gümüldür temalı hediyelik eşyalar arasından Gümüldür Temalı Açacak Magnet aksesuar amaçlı buz dolaplarının üzerine takılarak kullanılır. Hediye edilme amacı çeşitlilik gösterebilir. Ayrıca açacak özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Anahtarlık hediyesi ise, sürekli görünebilecek bir hediye olduğundan yeni hizmet açılışlarınızda tanıtım amaçlı verilerek ticari bir araca dönüştürülebilir. Bunun dışında düğün gibi organizasyonlarınızda Gümüldür toptan hediyelik eşya seçeneği olarak anahtarlıklardan yararlanabilirsiniz. Özel günlerde, doğum gününde, yıl dönümünde ya da ev hediyesi olarak küllük de alabilirsiniz. Ayrıca bu küllükleri sadece sigara kullanan birine değil, tütsü kullanan birine de verebilirsiniz.

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Gümüldür temalı hediyelikler aşağıda listenen kişilere hediye edilebilir:

 • Siz Gümüldür’deyken sizi özleyen sevdiklerinize
 • Gümüldür’de yaşayan bir arkadaşınıza
 • Gümüldür’de tanıştığınız birine
 • Gümüldür’e gitmek üzere olan bir tanıdığınıza
 • Ev hediyesi olarak
 • Seyahat dönüşü evinizde bir hatıra olması için kendinize
 • Mağazanızda müşterilerinizin beğenisine sunmak için işletmenize

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros tüm ürünlerinde olduğu gibi Gümüldür temalı hediyelik eşyalarında da müşteriyi merkezine alan yaklaşımını korumaktadır. Bu yaklaşımın bir gereği olarak hediyelerin üretiminde kullanılan tüm malzemeler son kalitededir. Ayrıca Myros toptan alımlarda çok büyük indirim fırsatları sunar. Kişiselleştirebilen ürünler de satan Myros 80’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Hiçbir ürünün üretim sürecinde ve malzemesinde sağlığa kötü etkisi bulunacak malzemeler kullanılmaz. Tüm bunların yanında tüm ürünler en şık olabilecekleri kesim ve basım teknikleri ile hazırlanır, bazı ürünler ise tamamen el işçiliği ile satışa sunulur. Malzemelerin kolay deforme olmayacak şekilde ayarlanmasına da özellikle dikkat edilir.

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Gümüldür temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Gümüldür temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 13 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Gümüldür temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Gümüldür temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Gümüldür Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Gümüldür temalı hediyelik eşyaları beğendiyseniz aşağıda yer alan diğer bölge temalı hediyelik eşyaları da inceleyebilirsiniz. Ayrıca bunları incelerken farklı renk ve seçeneklerde bu ürünleri Myros’un kendi sayfasından bulabileceğinizi, toplu alımlarda büyük indirim fırsatları yakalayabileceğinizi unutmamalısınız.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.