myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Çeşme

için 157 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Toptan İzmir Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İzmir Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan İzmir Bölgesi Temalı Yelpaze
105,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan İzmir Bölgesi Temalı Myros Büyük Ahşap Tabela 200x290 mm
87,50 TL
(0)
95,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan İzmir Bölgesi Temalı Cam Tabak 21 cm
185,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İzmir Bölgesi Temalı Dekorlu Cam Saat 25 cm
245,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İzmir Bölgesi Temalı 18 Cm Cam Tabak
148,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İzmir Bölgesi Temalı Alçı Yöresel Tabak 20 cm
165,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Çeşme Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Alaçatı Bölgesi Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
175,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Çeşme Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
175,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Alaçatı Bölgesi Temalı 3d Resi̇mli̇ Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çeşme Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
için 157 ürün görüntüleniyor.

Çeşme Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ege’nin incisi İzmir ise İzmir’in incisi de Çeşme’dir. Denizi ayrı, restoranları ayrı, sokakları ayrı, tarihi ayrı güzeldir. Genel olarak bakıldığında İzmir, coğrafi konumunun avantajıyla yüzyıllarca pek çok imparatorluğa ev sahipliği yapmış, bu sayede yelpaze gibi çok sayıda kültürün etkisinde kalmıştır. Bunun etkisi olarak da İzmir’in Çeşme dahil pek çok bölgesinde yaz kış gezilecek tarihi binalar, taş sokaklar, taş konaklar bulunuyor. 

Bu ilçelerden bir tanesi de şüphesiz Çeşme. Günümüzde genellikle bahar ve yaz aylarında seyahat edilen ve plajlarıyla meşhur olan Çeşme aslında çarşıları, şarap evleri, köyleri ve çok daha fazlasıyla biliniyor. Özellikle hediye alırken değerli ve kullanışlı bir hediye almak gerekir. Seyahat edebildiğiniz arkadaşlarınıza gittiğiniz yerleri ve anılarınızı hatırlatan hediyeler alabilirsiniz.

Farklı modellerde üretilen Çeşme hediyelik eşya temalı ürünleri toptan satın alarak kendi işletmenizde de satabilirsiniz. Toptan satış olduğu zaman hali hazırda uygun olan ürün fiyatları daha da indirimli gelecektir ve sizin için de avantajlı olacaktır. 

Çeşme temalı hediyelik eşya satın alınırken dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekildedir;

 • Eğer daha önce Çeşme’ye birlikte seyahat ettiğiniz birisi varsa, bu ürünlerden hediye etmeniz son derece anlamlı olacaktır.
 • Hediye alınacak kişinin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Hediye almadan önce hediyeyi vereceğiniz kişinin tarzını ve zevkini bilmeniz hediye seçimi sırasında önem kazanacaktır.
 • Çeşme temalı hediyelik eşyaları kendiniz için de satın alabilirsiniz.
 • Eğer hediye alacağınız kişi Çeşme’de doğduysa ve hala daha yaşamaya devam ediyorsa, Çeşme hediyelik eşyaları o kişiyi şaşırtmayacağı için mutlu etmeyebilir.

Çeşme Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bu kategoride yer alan Çeşme hediyelik eşyalarına bakarsanız Myros üretimi çeşitli malzemelerden üretilen modelleri göreceksiniz. Bu malzemeler seramik, metal, polyester, plastik, cam, ahşap, çini, epoksi, deniz kabuğu ve tekstil dâhil olmak üzere toplam 16 malzemedir. Yine Çeşme hediyelik eşya kategorisinde sigara tabakasından magnete, cüzdandan duvar tabağına, çantadan anahtarlığa ve açacağa kadar çok daha fazla ürüne ulaşabilirsiniz. 

Çeşmeden hediyelik ne alınır gibi bir soru varsa eğer aklınızda, Myros üzerinden göreceğiniz bu hediyeleri kendinize almak için de, başkasına hediye etmek için de gözünüz kapalı satın alabilir, kullanabilir, sevdiklerinize hayat boyu kullanabilecekleri kaliteli hediyeler olarak değerlendirebilirsiniz. Kategorideki ürünlerin en, boy, malzeme ve fiyat gibi özellikleriyle ilgili bilgileri ürün sayfalarından edinebilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürün tipine, tasarımda kullanılan malzemeye, ürün fiyatına ve boyutuna göre filtreleyerek doğru tercihte bulunabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ve bazı ürünlerin renk seçeneklerinin de olduğunu belirtmeden geçemeyiz.

 

Çeşme Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Çeşme hediyelik eşyaları söz konusu olduğunda bu kategoride hazırlanan ürünlerin 9 ile 345 TL arasında fiyatlandırıldığını görüyoruz. Hediyenin tasarımı için kullanılan malzeme, resim baskıları ve ürünle ilgili tüm detaylara göre fiyatların değişiklik gösterdiğini görüyoruz. Farklı fiyatlara sahip bu ürün türlerini ve ürün sayfalarını Myros sitesi üzerinden görebilir, beğendiğiniz ürünün renk seçeneğiyle birlikte toptan ve daha uygun fiyata gelecek şekilde Çeşme alışveriş gibi satın alabilirsiniz. Her ürün tipinin fiyatı da haliyle ayrı olmaktadır. 



Çeşme Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?


Çeşme kategorisindeki İzmir Çeşme hediyelik eşya temasında tüm hediye modelleri özel aşamalara sahip süreçlerden geçer. Farklı farklı malzemeler kullanılarak hem kaliteli, hem kullanışlı, hem de zevke hitap eden hediyelik eşyalar üretilmektedir. Bu farklı ürün tiplerini tek tek sayfalarını inceleyerek görebilir; sayfalarda ürünün tasarımında ve üretiminde kullanılan malzemenin türü, kullanım alanı ve ürünün işlevi gibi detaylar ile ürünlerin fiyatlarını belirleyen unsurları inceleyebilirsiniz.

Çeşme Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çeşme temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çeşme temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme

Banka havalesiyle ödeme

Çeşme Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Çeşme hediyelik kategorisinde üretilen hediye çeşitleri şu şekildedir;

 

Çeşme Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Bu kategorideki ürünler, İzmir ve yoğunlukla Çeşme baskılı resimlerin yer aldığı hediyelerdir. Kullanım alanlarına baktığımızda çokça ayrıştığını gördüğümüz hediyelerle ilgili örneklerle ilerleyelim. İzmir genel olarak sıcak olur, yaz aylarını sıcak beldelerde geçiren tanıdıklarınız için İzmir Bölgesi Temalı Yelpaze hediyesini alabilirsiniz. 

Sıcak içecekleri sıklıkla içen sevdiklerinizi evlerinde veya ofislerinde kullanabilmeleri için İzmir Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa hediyesiyle mutlu edebilirsiniz. Sadece sevdiklerinize değil, kendinize de hediye alabilirsiniz. Mesela İzmir Bölgesi Temalı 3D Ahşap Magnet ile İzmir anılarınızı yad edebilirsiniz.

 

Çeşme Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Çeşme hediyelik eşya modelleri şu kişilere alınabilir;

 • Çeşme ve İzmir bölgesini sevenlere,
 • Seyahat etmeyi seven kişilere,
 • Hediyelik eşyalar ile arası iyi tanıdıklarınıza,
 • Daha önce Çeşme’ye birlikte gittiğiniz tanıdıklarınıza,
 • Seyahat ettiği şehirlerden hediyelik eşyalar satın almayı tercih eden kişilere,
 • Hediye edeceğiniz ürünü kullanmayı seven kişilere alabilirsiniz.

 

Çeşme Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çeşme temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çeşme temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 115 TL   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

 

Çeşme Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çeşme temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

 

Çeşme Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çeşme temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

 

Çeşme Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Çeşme hediyelik eşya kategorisinde tasarlanan hediye modelleri titizlik ve incelikle üretilmesi gereken ürünler içerisinde yer almaktadır. Envai çeşit malzeme ile gerçekleştirilen bu işlemler sonucunda elde edilen ve resim baskıları içeren Çeşme temalı hediyelik eşyalar renkleriyle göz doldurur. Myros tarafından sevdikleriniz için hazırlanan ve üretilen hediyeler gereken titizlik ve incelikle üretilmektedir. Özellikle resim baskılarına sahip olan hediyeler, resme en uygun olacak şekilde canlı renkerde özel baskı makinaları ile basılmaktadır.

Çeşme Temalı Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Çeşme hediyelik ürünlerine benzer diğer hediyelik temaları şunlardır:


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.