• Tümünü Temizle

Alaçatı

için 120 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
39,90 TL
(0)
159,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Çeşme Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Çeşme Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Çeşme Bölgesi Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
49,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
49,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Çeşme Bölgesi Temalı Myros Metal Resimli Tepsi 305x235 mm
109,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
179,00 TL
(0)
88,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
229,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
39,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Yelpaze
109,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Çini Myros Resim Tabak 25 cm
699,00 TL
(0)
için 120 ürün görüntüleniyor.

Alaçatı Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çeşme’ye bağlı Alaçatı hiç şüphesiz Ege’nin gözdesi tarihi yapıları es geçilmez tabi fakat doğal cennet olan Alaçatı misafirlerine kucak açıyor. Tatil planlarınızı deniz turizmi olarak gerçekleştirecek iseniz en başta kesinlikle Alaçatı yer almalı birbirinden güzel plajları tatlı tatlı esen rüzgarı salaş balık restaurantları dolu dolu geçireceğiniz bir tatilin habercisi. Kleopatra koyunun ismini duymayan yoktur saklı bir cennet arıyorsanız doğru yerdesiniz kayalıklarla kendini saklamış ulaşım açısından biraz zahmet isteyen bu koy bakir kalmış bir yerdir. Altın sarısı ince kum sığ deniz ve serin sular sizlere güzel bir deneyim sağlamak için keşfetmenizi beklemekte. Sörf tutkunlarının uğrak yeri olan bu belde yaz kış bu spor için olanak sağlamakta. Rengarenk sokakları taş evleri birbirinden güzel koyları ile görülmeyi hak eden bir yer Alaçatı. Kendine has mimarisi ile insanları büyüleyen bu yerin sokaklarını gezmek çok zamanınızı almayacaktır. Bitmesini hiç istemeyeceğiniz bir gezi olacak, dar sokakları sokaklarda sizlere hizmet vermeyi bekleyen eğlence mekanları enfes tatlara ev sahipliği yapan salaş restaurantları Alaçatı ruhunu yanınızda götürmenizi sağlayacak küçük hediyelik dükkanları ile dolu dolu bir sokak gezisi sizleri bekliyor olacak. Bu havayı bir kez yaşamak bile sizlere bir sonraki tatil planlarınızda yeniden alaçatıya yer vermenize olanak sağlayacaktır. Alaçatı yaz turizminde son zamanlarda adını altın harflerle yazdırmış durumda orası aşikar fakat ot festivali ile de yeni bir turizm dalına adım atıyor bu belde yetişen birbirinden farklı otları egenin tarifleri ile birleştirip masalarımıza yeni tatlar taşımakta. Alaçatı ziyaretlerinden alacağınız hediyelik eşyalar sizlere o anları tekrar tekrar yaşatacak her gördüğünüzde yüzünüzde tebessüm oluşmasını sağlayacak kendinize bıraktığınız anıların yanı sıra sevdiklerinize Alaçatı ruhunu taşımak onlara bu cennetin kapılarını açacaktır. Sevdiklerinizin tatil rotalarını Alaçatıya çevirmek onlara yapacağınız en büyük jest olacaktır. Dünya çapında isminden söz ettiren bu yer çoğunluğun ölmeden önce görülecek yerler listesinde yerini almış durumda. Büyük bir üne sahip olan bu beldenin Dünyanın birçok yerinde sonsuz çeşitlilikte hediyelik eşya modeline sahip olmasına şaşırmamak gerekir. Kalbi Ege'de kalanlar bu küçük hediyeliklerle kendilerini o anlara götürmekte.

Kendinize, sevdiklerinize ve tatil ruhunu taşımak istediğiniz dostlarınıza Alaçatı temalı hediyelik eşya seçerken göz önünde bulundurmanız gereken durumlar aşağıda listelenmiştir;

 • Kime hediye alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Hediye edeceğiniz kişinin zevklerini göz önünde bulundurmalısınız.
 • Dekor amaçlı seçim yapıyor iseniz ortam bütünlüğünü göz önünde bulundurmalısınız.
 • Ne amaçla hediye edeceğinize karar vermelisiniz.
 • Günlük kullanım için seçtiğiniz ürünün ihtiyaçlarınızı karşılıyor olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Alacağınız kişinin ihtiyaçlarını karşılıyor olmasına özen göstermelisiniz.
 • Restaurant vb işletmeniz için alım yapacak iseniz ürünün toptan alım seçeneklerine uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Hediyelik eşya dükkanınız var ise ya da bir işletmeye sahipseniz birbirinden güzel Alaçatı temalı hediyeliklerine toptan alım seçenekleriyle sahip olabilir ve firmanız için özelleştirmek sizler için doğru bir tercih olacaktır.

Alaçatı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Alaçatı temalı hediyelik eşyaların şüphesiz en büyük özelliği beldenin yapılarını doğal güzelliklerini ve geleneksel renklerini yansıtmasıdır. Beldenin güzelliklerini yanınızda götürebileceğiniz eşyalarını, kendine has tasarımlarıyla harmanlayıp günlük kullanımlarınızdan dekorasyonunuza kadar taşıyabilmektedir. Alaçatı temalı bir kupa sizlere hem kahvenizde eşlik edecek hem de beldeyi sizler için unutulmaz bir hale getirecektir.

Alaçatı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Alaçatı temalı alacağınız ürünün fiyatı boyutuna üzerinde kullanılan işçiliğe göre farklılık gösterir alacağınız ürünün fiyatı 9.90 tl den başlayıp 345 tl ye kadar çıkabilmektedir. Alacağınız Alaçatı temalı hediyelik ürünün fiyatı ortalama 50 ila 150 tl arasında değişiklik gösterecektir. 

Alaçatı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Alaçatı temalı hediyelik eşya ürünleri fiyatları belirlenirken üretim aşaması üretimin süresi gibi faktörler göz önünde bulundurulur. Kullanılan materyaller ve materyallerin üzerinde kullanılan işçilikte önemli faktörler arasındadır. Meşakkatli bir süreçten geçen Alaçatı temalı hediyelik eşyalar her bütçeye hitap edecek şekilde fiyatlandırılır. Fiyat belirlemede kişiye özel tasarım seri üretim toptan alım seçenekleri de göz önünde bulundurulan faktörler arasında.

Alaçatı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Alaçatı temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Alaçatı temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Alaçatı Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Alaçatı ruhunu sonuna kadar hissettirecek Alaçatı temalı hediyelik modelleri aşağıda listelenmiştir;

Alaçatı Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Alaçatı temalı hediyelik eşya kullanım alanı sınırsızdır. Seyahat etme fırsatı bulduğunuz ya da seyahat rotanız da ilk sırada olan bu yerin izlerini taşıyan eşyalar, bir anahtarlık ise gün boyu yanınızda olacak ve anahtarlarınızı bir arada tutmanızı sağlayacak, bir magnet koleksiyonunuzda nadide bir parça olacak, rakı bardağı çilingir sofrasında meşhur Alaçatı balıkçıları havasını yakalayacaktır. 

Alaçatı Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Alaçatı temalı hediyelik eşyaları alabileceğiniz kişiler ve durumlar aşağıda listelenmiştir;

 • Kendinize
 • Eşinize
 • Sevgilinize
 • Annenize 
 • Babanıza
 • Kardeşinize
 • Akrabalarınıza
 • İş arkadaşlarınıza
 • Konsept işletmesi olan işyeri sahiplerine.
 • Alaçatı ziyaretinde bulunmuş tanıdıklarınıza
 • Seyahat listesinde Alaçatı bulunan dostlarınıza
 • Seyahat dönüşünüzde mutlaka sizden hediye bekleyen çevrenize.

Alaçatı Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Alaçatı temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Alaçatı temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 115 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Alaçatı Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Alaçatı temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Alaçatı Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Alaçatı temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Alaçatı Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros hediyelik sektöründe önde gelen isimlerinden biri her temaya uygun sonsuz çeşitlilikte hediyelik üreten Myros sizler için ince eleyip sık dokuyarak birbirinden güzel hediyelikler üretmekte. Alaçatı temalı bir kupa üretim aşamaları sırasıyla hamurun hazırlanması, şekillendirilmesi, pişirilmesi, boyanması ve kalite kontrol gibi aşamalardan geçip sizlerin beğenisine sunulmakta. Her talebe uygun birbirinden farklı Alaçatı temalı hediyeliklerin üretim aşamaları her üründe farklılık göstermekte.

Alaçatı Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Alaçatı temalı hediyelik modellerine benzer ürünler aşağıda belirtilmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.