• Tümünü Temizle

Efes

için 272 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - İzmir Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 6
Myros - İzmir Bölgesi Temalı Yelpaze
SKU: MRS1701-IZMAMIXED İzmir Bölgesi Temalı Yelpaze
109,00 TL
(0)
+ 3
Myros - İzmir Bölgesi Temalı Myros Büyük Ahşap Tabela 200x290 mm
91,90 TL
(0)
109,00 TL
(0)
+ 6
Myros - İzmir Bölgesi Temalı Cam Tabak 21 cm
179,00 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Bölgesi Temalı Dekorlu Cam Saat 25 cm
229,00 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Bölgesi Temalı Cam Tabak 18 cm
139,00 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Bölgesi Temalı Alçı Yöresel Tabak 20 cm
159,00 TL
(0)
91,90 TL
(0)
139,00 TL
(0)
+ 16
Myros - Efes Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
39,90 TL
(0)
+ 12
Myros - Efes Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 17
Myros - Efes Temalı Şeffaf Polyester Magnet
39,90 TL
(0)
için 272 ürün görüntüleniyor.

Efes Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

             “...ve göreceksiniz ki binlerce yıl öteden parmaklarımız değecek birbirine…”. Yüzyıllar boyunca insanoğlunun, hayatı anlamlandırma ve geleceğe bir şeyler bırakma içgüdüsünün en güzel örneklerinden biri de kuşkusuz Efes Antik Kentidir.

             İzmir ili Selçuk ilçesi sınırları içinde yer alan Efes Antik Kenti sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda tüm dünyanın da en önemli tarihi merkezlerinden biridir. Tarih boyunca pek çok medeniyetin kontrolüne girmiş olan bu antik kentte pek çok kadim medeniyete dair izler bulunuyor. Şehirde biriken zenginliğin mimariye yansımalarını; dünyanın yedi harikası arasında yer alan Tanrıça Artemis’e ithafen Lidya kralı tarafından yaptırılan Artemis Tapınağı, hem kütüphane hem de mezar anıtı olarak kullanılan Celsus Kütüphanesi, İsa’nın annesi Meryem’in son yıllarını geçirdiğine inanılan Meryem Ana Evi, kiliseler, tiyatrolar, tapınaklar, çeşmeler ve daha bir sürü zengin yapılar sergiliyor.

              Gidip görenlerin ya da tarihe meraklı herkesi tüm ihtişamıyla büyüleyen Efes Antik Kenti’ne dair orayı anımsatan hediyeler sizin ve çevrenizdekiler için alınabilecek ürünlerdir. Efes hediyelik eşyalar, şehre dair görsel güzelliklerini ve şehrin ruhunu yansıtan Efes Antik Kentini hatırlatacak pek çok ürün çeşitliliğinden oluşmaktadır. Efes müzesi hediyelik eşyalar gidip görülen yerlerde çevrede bulunan hediyelik eşya dükkanlarından alınabileceği gibi  bu ürünlere her yerden ulaşılabilir. Efes Antik Kentinde bulunan tarihi yapıları simgeleyen biblolar ve hediyelik eşyaları kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Efes Antik Kenti temalı hediyelik eşyaları alırken ve seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar aşağıda belirtilmiştir:

 • Hediyelik alınacak eşyanın nerede kullanılacağını belirlemek.
 • Hediye alacağınız kişiyle yakınlık derecenizi, kişinin ilgi ve zevk alanlarını göz önünde bulundurmak.
 • Seçilecek hediyenin malzeme olarak kalitesine, kullanılacağı ortama göre boyutuna ve rengine dikkat etmek.
 • Hediye alacağınız kişinin yaşını, cinsiyetini, mesleğini göz önünde bulundurmaktır.Aynı zamanda Efes Antik Kenti hediyelik eşyaları mağazalarınızda satışa sunabilmek için toptan satın alabilirsiniz
Efes Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Efes Antik Şehir temalı hediyelik eşyalar, ürünün üretim malzemelerine ve tasarımlarına bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir. Kullanılan materyaller ahşap, alçı, cam, çini, seramik, epoksi, kağıt, metal, plastik, suni deri, kumaş, taş, polyester, plastik olarak farklılık göstermektedir. Üretim aşamasında kullanım amaçlarına göre gördüğümüz bu farklılıklar; açacak, anahtarlık, magnet gibi ürünler de daha çok metal, epoksi, plastik olarak görülürken dekoratif ürünlerde cam, seramik, çini, ahşap; cüzdan, çanta, havlu gibi ürünlerde suni deri ve kumaş olarak mutfakta kullanılabilecek ürünlerde cam ve seramik olarak karşımıza çıkmaktadır. Dekorlama aşamasında en çok metal döküm, dijital baskı yöntemleri kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak kullanılan malzemenin cinsi ve kalitesi ürün çeşidi, boyutu ve kullanım amacına göre  değişiklik göstermektedir. 

Efes Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Efes Antik Kenti temalı hediyelik eşyaların fiyatlarında değişiklik görülse de ortalama 9 TL ile 570 TL arasındadır. Ürün fiyatlarını kullanılan malzeme, ürünün boyutu ve tasarımı etkileyen faktörlerdendir. Efes Antik Kenti  temalı hediyelik eşya toptan alımlarında fiyatlar daha uygun hale gelmektedir.

Efes Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Efes Antik Kenti temalı hediyelik eşyaların fiyatları belirlenirken, ürün çeşitliliği, dekorlama yöntemi, üretimde kullanılan malzeme, kalite ve işçilik göz önünde bulundurulur. ürünlerin fiyatı belirlenirken her ürün için farklı teknikler ve özgün tasarımların kullanılması dikkate alınır. Ayrıca Efes Antik Kenti temalı hediyelik eşyaların toptan alımı da fiyat üzerinde değişiklik olmasına sebep olan başka bir faktördür.

Efes Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Efes temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Efes temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Efes Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Efes Antik Kenti temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Efes Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Efes Antik Kenti temalı hediyelik eşyalar birçok farklı alanda ve amaçla kullanılabilir. evinizde ve işyerinizde hem işlevsel hem görsel olarak kullanabileceğiniz bu ürünler, aynı zamanda sevdiklerinizle paylaşabilme, onları mutlu etme ya da onlarla bir anınızı ölümsüzleştirme seçeneğini sizlere sunmaktadır.

Efes Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Efes temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediyelik olarak alınabilir;

 • Kendinize
 • İş arkadaşlarınıza
 • Yakın arkadaşınıza 
 • Sevgilinize
 • Eşinize  
 • Annenize
 • Babanıza
 • Çocuğunuza
 • Efes Antik Kentini görmek isteyen yakınlarınıza

Efes Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Efes temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Efes temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 190 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Efes Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Efes temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Efes Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Efes temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Efes Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

                 MYROS'un organizasyonu içerisinde üretim, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış faaliyetleri vardır. Odaklanılan ana hizmet alanı dünyanın seyahat edilen bütün seçkin noktalarında, o noktalara özel, hatıra eşyaları üretmek veya tasarımını yaptığı ürünlerin ulaşmasını sağlamaktır.

                 Müşterilerinden aldığı istekleri, tecrübeli tasarım ve üretim ekiplerinin katkısı ile satılabilir, yüksek kaliteli ürünlere dönüştürür. Üretilen hediyelik ürünleriyle dünyada en çok ziyaretçi alan birçok seçkin noktanın (havalimanları, temalı parklar, hayvanat bahçeleri, akvaryumlar, anıt binaların resmi mağazaları, müze ve ören yeri mağazaları, dini turizm merkezleri, spor kulüplerinin lisanslı ürün mağazaları), müzik ve film endüstrisinde merchandising faaliyetleri yapan firmaların, Türkiye ve yurtdışında birçok zincir mağazanın, dünyanın değişik noktalarındaki turistik hediyelik eşya toptancılarının tercihi olmaktadır. 

                   Efes temalı hediyelik ürünlerin üretiminde de yine Efese özgün eşyalar üretirken her bütçeye uygun, şık, tasarım çeşitliliği fazla, işlevsel, dekoratif amaçlarına hizmet edilmektedir. Ürünlerin üretiminde malzeme yelpazesini de geniş tutmaya özen göstermektedir. Ahşap, alçı, kağıt, metal, plastik, seramik, suni deri, kumaş, taş, polyester gibi malzemeler kullanılmaktadır. Her bütçeye hitap eden bir çok ürün üretmektedir.

 

 

Efes Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Efes temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik ürünler aşağıda belirtilmiştir;

 T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.