myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Özdere

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
22,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Özdere Temalı Myros Cüzdan 183x97x8 mm
94,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Özdere Temalı Myros Cüzdan 215x155x8 mm
124,00 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Özdere Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyeleşme hem Türk hem dünya kültürünün vazgeçilmez ögelerinden birisidir. Hediyeleşerek birbirimizin özel günlerini, doğum günlerini, mutlu anlarını kutlar beraberliğimizin yıllar boyu devam edeceğini ifade ederiz. Ayrıca hediyeleşmek “sen benim aklımdasın” mesajını vererek sevginin dile getirilebileceği en iyi yollardan biridir. İzmir Özdere bölgesine gittiyseniz ülkemizin bu güzel yerinden sevdiklerinize hediyeler, kendinize de hatıralar almak istemiş olmalısınız. Sessizliği, sakinliği ve verdiği huzuruyla daha çok yerli turistlerin dikkatini çeken bu bölge son birkaç senedir yabancı turistler tarafından da keşfedilmeye başlanmıştır.

Özdere deniz ve doğa konusunda muhteşem güzellikleri içerisinde barındıran, temiz ve incecik kumullarıyla görenleri hayran bırakan bir yerdir. İzmir’in incisi olarak da betimlenen bu bölgeye yolunuz düştüğünde sevdiklerinize alabileceğiniz çok sayıda hediye seçeneklerine rastlayabilirsiniz. Alacağınız hediyenin karşı taraf tarafından sevilmesi için dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır. Bunlar:

 • Hediyenin alacağınız kişinin göz zevkine hitap etmesi
 • Hediye alacağınız kişinin yaşı, cinsiyeti ve yakınlığınızın boyutu
 • Hediye vereceğiniz kişinin hediyede estetiğe mi yoksa işlevselliğe mi önem verdiği
 • Alacağınız hediyenin teması ile olan uyumu
 • Alacağınız hediyenin malzeme kalitesi
 • Hediyenin fiyat ve kalite arasındaki uyumunun doğru olması, uçuk fiyatlarda olmaması
 • Güvenilir yerlerden hediyenizi almanız
 • Alım sürecinin sorunsuz geçeceği bir yeri tercih etmeniz
 • Üründe sağlığa zararlı hiçbir maddenin olmamasıdır.

Özdere Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Özdere’ye gidip sevdiklerinize anı bırakmayı istiyorsanız aklınızdan “Özdere’den hediyelik ne alınır” sorusu da geçiyordur. Bu sorunun en iyi yanıtı için Özdere hatırası hediye eşyalarının özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Öncelikle Özdere temalı hediyelik eşya modelleri için ortak özellikleri inceleyerek başlayalım. Bu hediyeler genel şehir temalı hediyeliklere göre daha işlevsel özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Fakat işlevselliğinin yanında her türlü göz zevkine hitap edebilecek bir şıklıkları da söz konusudur. Örneğin “Özdere Temalı Baskılı Cüzdan” aldığınızda bu hem cüzdan olarak kullanabileceğiniz işlevsel bir yöne hem de temasının getirdiği bir şıklığa işaret eder. 

Özdere Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Her bir hediyelik Özdere eşyası için farklı bir fiyattan konuşmak mümkündür. Ortalama olarak bir değer söylenecekse 14 TL ile 66 TL arasında değişen bir fiyat skalasından bahsedilebilir. Bu fiyatlar hediyenin türüne göre değişebilmektedir Örneğin Özdere Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet 14,90 TL iken Özdere Temalı Myros Cüzdan 215x155x8 mm 66,72 TL’den satışa sunulmaktadır. Burada belirleyici olan faktör daha çok ürünün boyutu olarak karşımıza çıkmaktadır. İhtiyaç ve zevklerinize göre birçok seçenek arasından kendinize en uygun olanı seçebilir, hediye edebilirsiniz.

Özdere Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özdere hediyelik eşya fiyatları üzerinde belirleyici olan çok fazla faktör vardır. Bunlardan ilki ürünün boyutudur. Çünkü ürün ne kadar büyük, ağır ya da genişse o kadar fazla malzeme kullanımı söz konusudur. Bu da ürünün üretim maliyetini arttırır. Diğer bir belirleyici etmense malzemenin türüdür. Myros Menderes Özdere temalı hediyelik eşyaları suni deri ya da ahşap malzemeden üretmektedir. Bu fiyatta oldukça belirleyicidir. Diğer bir etmense baskının hangi teknik kullanılarak yapılacağıdır. Her baskı türü her malzeme üzerinde olmaz.  Doğru basım tekniğini kullanmak ürünün kalitesi üzerinde hayati bir belirleyiciliğe sahiptir. Uygunsuz bir malzeme ya da basım kolay deforme edilebilir bir ürün doğuracaktır. Tüm bu faktörler sonucunda Özdere Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet 14,90 TL, Özdere Temalı Myros Yazı Ahşap Magnet 18,90 TL, Özdere Temalı Myros Cüzdan 47,50 ve bir boy büyük Özdere Temalı Myros Cüzdan 66,72 TL’den satışa sunulmaktadır.

Özdere Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Özdere temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Özdere temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Özdere Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Özdere hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelenmiştir:

Özdere Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Özdere temalı hediyelik eşyalar türüne göre farklı kullanım tarzları ile ön plana çıkarlar. Öncelikle Özdere cüzdan seçeneklerini değerlendirerek başlayabiliriz. Bu cüzdanlardan küçük boy olanı 183x97x8 mm büyük olanı 215x155x8 mm boyutlarına sahiptir. Suni deriye dijital baskı yapılarak üretilen bu cüzdanları ihtiyacınıza göre boyut seçenekleri çerçevesinde seçebilirsiniz. Hediye olarak Özdere temalı bir cüzdan seçtiğinizde hem şık bir hediye seçmiş olursunuz hem de işlev yönü kuvvetli bir araç vermiş olursunuz. Her kullanımda karşınızdaki kişi sizi hatırlayacak ve seyahatinizde onu unutmadığınızı göstermiş olacaksınız. Ayrıca seyahatinizde yanınızda olan karınıza, kocanıza, çocuğunuza, annenize, babanıza, kardeşinize, sevgilinize ya da arkadaşınıza da bu cüzdanlardan alıp hem beraber olduğunuz için minnettar olduğunuzu gösterebilir hem de güzel günlerinizin somut bir anısını elde edebilirsiniz.  

Özdere Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Hediyelik Özdere eşyalarını armağan edebileceğiniz bazı durumlar aşağıda listelenmiştir.

 • Siz seyahatteyken sizi bekleyen anne ya da babanız için Özdere magnet
 • Sizinle birlikte seyahatinize katılan arkadaşınız için Özdere İzmir hediyelik eşya
 • Toplu organizasyonlarınız sonrası anı bırakmak ve akılda kalmak için toptan hediyelik eşya
 • Kendiniz için yaptığınız gezinin anısı olarak Özdere cüzdan 

Özdere Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Özdere temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Özdere temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL - 24 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Özdere Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Özdere temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Özdere Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Özdere temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Özdere Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, Avrupa’nın en seçkin hediyelik eşya üreticileri arasında ilk sıralardadır. 80’den fazla ülkeye hediyelik eşya tedariki yapan firma ürünlerini son kalite malzemelerden üretmektedir. Özdere temalı hediyelikler için magnetleri ahşaptan cüzdanları suni deriden üreten firma, üretim sürecinde sağlığa zararlı hiçbir madde kullanmaz. Titizlikle üretilen ürünler herhangi bir baskı hatası ya da defo olmadan sizlere güvenle ulaşır. Her ürüne hangi baskı olması gerekiyorsa sadece o baskı uygulanır. Söz konusu ürünler için dijital baskı tekniği uygulanmaktadır. Tüm bunların yanında toplu organizasyonlarınız için toplu alımlarda firma size büyük indirim fırsatları sunacaktır. Bu fırsatlardan yararlanarak tanıtım günü gibi etkinliklerde akıllarda kalabilir, kendi hizmetinize değer katabilirsiniz. 

Özdere Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Özdere temalı hediyelik eşyalarların yanı sıra hediye alabileceğiniz diğer hediyelik eşyalar:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.