• Tümünü Temizle

Seferihisar

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 14
Myros - Seferihisar Bölgesi Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
39,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Seferihisar Temalı Myros Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Seferihisar Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Seferihisar anadolunun ege deniziyle bağlandığı batı kıyısındadır. Simgesi salyangoz olan bu kasaba bütün doğallığı ile sizleri beklemekte. Denizin duruluğu, kentin sadeliği ve ılık esen rüzgarlarıyla ziyaretçilerine kucak açıyor. Seferihisar denilince akla ilk olarak kokusu kente yayılan mandalina bahçeleri ve Teos Antik Kenti gelmekte. Burası aynı zamanda Seferihisar'ın ilk en eski olarak bilinen yerleşim yeri ünvanını taşıyor. Dünyanın ilk tiyatro oyuncuları birliğine ev sahipliği yapan bu yer tarihi önemleriyle kendine hayran bırakıyor. Türkiye’nin en uzun sahil şeritlerinden biride burada bulunuyor. Aynı zamanda termal kaynaklar açısından oldukça önemli bir yer. Deniz turizmi açısından oldukça gelişmiş bu yer eski zamanların balıkçı kasabası olarak adlandırılıyor. Seferihisar ziyaretlerinde mutlaka tarihi yerleri görmelisiniz. Seferihisar kendini ve tarihini modernizme ve şehirleşmeye karşı oldukça büyük bir netlikte koruyan bir kasaba. Dünya Sakin şehir kentler birliğine üyeliği bulunan Seferihisar yöresel halkı kendilerini dış dünyadan soyutlamış durumda. Geleneksel kültürü sonuna kadar yaşayabileceğiniz bu yer kendine has yemekleri, özel dokuma kumaşları ve halk pazarıyla herşeyi üreticiden tüketiciye direkt olarak geçirmekte. Seferihisar’ın en önemli etkinliklerinden bağ bozumu şenliklerine denk gelirseniz görsel ve yöresel bir şölene hazır olun. Kasabanın her yerinde bölgeyi simgeleyen ve burada geçireceğiniz zamanları ölümsüzleştirmek için alabileceğiniz küçük hediyelikler bulabilirsiniz. Yeryüzünde cennet olarak adlandırılan bu yerin ünü Dünya genelinde biliniyor bu nedenle onlarca çeşit Seferihisar temalı hediyeliğe her yerde rastlamak mümkün. Seferihisar ziyaretlerinden alacağınız bölgeyi simgeleyen hediyelikler hem sizlere hem sevdiklerinize kasabanın ruhunu taşıyacaktır. 

Seferihisar temalı hediyelik seçerken dikkat etmeniz gerekenler aşağıda listelenmiştir;

 • Kime alınacağına karar verilmesi gerekir.
 • Ne amaçla hediye edileceği göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Hediye edilecek kişinin zevklerini göz önünde bulundurmanız gerekir.
 • Hediyelik dekorasyon amaçlı seçilecek ise ortam bütünlüğü göz önünde bulundurulmalı.
 • Günlük kullanım için seçeceğiniz Seferihisar temalı hediyelik eşyanın talebinizi karşılamasına özen göstermelisiniz.

Hediyelik eşya dükkanınız, dekorasyon firmanız için Seferihisar temalı hediyelik eşya çeşitlerini değerlendirmeyi düşünüyorsanız toptan alım seçeneklerini değerlendirmek doğru bir tercih olacaktır.

Seferihisar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seferihisar temalı hediyelik eşyaların en büyük özelliği bölgenin ruhunu yansıtmasıdır. Kasabanın geleneksel dokularının ve renklerinin harmanlamasıyla ortaya çıkar. Seferihisar ziyaretlerinden seçeceğiniz hediyelikler genelde kasabanın ismini simgelemesi ile öne çıkar baskılar özenle bölgeyi yansıtan tasarımlardan seçilir. Seferihisar temalı bir magnet ziyaretlerinizi sizler içim ölümsüz kılmaya yetecektir.

Seferihisar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Seferihisar temalı hediyelik eşya seçimlerinizde, seçeceğiniz ürünün fiyatı 9.90 TL'den başlayıp 10.90 TL'ye kadar çıkabilmektedir. Kendiniz ve sevdikleriniz için  seçtiğiniz ürünün fiyatı ortalama 10 TL olacaktır.

Seferihisar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seferihisar temalı hediyelik eşya fiyatları belirlenirken üretiminde her aşaması göz önünde bulundurulur. Tasarımın seçilmesi ürünün hammadde temini ve işlenmesi gibi aşamalar önemli etkenler arasındadır. Ürünün üretim süreci üretimde kullanılan insan gücü ve özel el işçiliği fiyat belirlemedeki önemli etkenlerden biridir. Kullanılan malzemenin kalitesi, seri üretim ve kişiye özel üretim gibi faktörlerde fiyat belirlerken dikkate alınan durumlardır.Seferihisar Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seferihisar temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seferihisar temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödemeSeferihisar Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Seferihisar temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelenmiştir;

Seferihisar Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seferihisar temalı hediyelik eşya kullanımı kişiden kişiye değişebilmektedir. Dekorasyon amaçlı kullanıma uyarlanabilen ürünlerin yanı sıra günlük hayatımızda yer verebileceğimiz ürünlerde bulmak mümkündür. Seferihisar temalı bir magneti kasaba ziyaretlerinden hatıra olarak tercih etmek en popüler seçimler arasındadır aynı zamanda çevremize hediye vereceğimiz magnetler ilk tercih edilen şehir hediyelikleridir.

Seferihisar Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Seferihisar temalı hediyelik eşya tercih edebileceğiniz kişi ve durumlar aşağıda listelenmiştir;

 • Kendinize 
 • Eşinize
 • Annenize
 • Babanıza
 • Kardeşinize
 • Akrabalarınıza
 • Dekorasyon ürünlerini iş yeri sahibi tanıdıklarınıza.
 • Seferihisar ziyareti gerçekleştirmek isteyen dostlarınıza.
 • Daha önceden bölgeyi ziyaret etmiş tanıdıklarınıza.Seferihisar Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Seferihisar temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seferihisar temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 3,66 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Seferihisar Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Seferihisar temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Seferihisar Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Seferihisar temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Seferihisar Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros hediyelik eşya üretiminde önde gelen firmalar arasında isminden oldukça söz ettiren bir kuruluş. Üretim oldukça titiz şekilde ilerlemekte süreç oldukça uzun fakat büyük bir özveri ile sonuca ulaşılıyor. Tasarımlar ince eleyip sık dokuyarak seçilip somut bir boyuta ulaşıyor. Ahşap bir magnetin üretimi hammaddenin şekillendirmesi kalıp çıkarılması ve boyama gibi işlemlerden geçip sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Seferihisar Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Seferihisar temalı hediyelik ürünlere benzer diğer hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelendiği gibidir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.