myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Dikili

için 13 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Dikili Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan Dikili Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Dikili Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
54,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Dikili Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
34,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Dikili Temalı Myros Ahşap Magnet
17,50 TL
(0)
80,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Dikili Temalı Myros Cüzdan 183x97x8 mm
94,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Dikili Temalı Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
37,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Dikili Temalı Myros Teneke Kutu Açacak Magnet 43x80 mm
34,00 TL
(0)
34,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Dikili Temalı C Serisi Resimli Ahşap Magnet 90x120 mm
20,00 TL
(0)
için 13 ürün görüntüleniyor.

Dikili Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya seçenekleri genel bakımdan her insanın ilgisini çeken ürünlerdir. Farklı malzemeler ile yapılan ürünlerde malzeme kullanımı çok önemlidir. Özellikle uzun süre kullanışlı olan ve kolayca deforme olmayan ürün farkı öne çıkması dikili hediyelik eşya çeşitleri arasında yer almaktadır.  Tatil yerlerinden biri olan İzmir Dikili seyahat dönüşlerinde birçok kişinin hediyelik eşya satın aldığı yer olarak belirtiliyor. Dikili hediyelik eşya satan yerler kapsamında öne çıkan ilk adres Myros firması olarak bilinmektedir. Hediyelik eşya piyasasına hitap eden firma genel bakımdan beklentiyi sunabilen ve en kapsamlı şekilde üreten adres olarak tanımlanıyor. 

Dikili hediyelik konusunda akla gelen tüm alternatifleri öne çıkaran site dikili hediye eşyaları arasında Magnet ve açacak gibi birçok hediyelik eşya çeşidi bulundurmaktadır. Bunun beraberinde dikili ilçesine özel olarak tasarlanmış yöresel cüzdan farkı ile oldukça dikkat çeken ürünlerin satışını yapmaktadır.  Sevdikleriniz için anlamlı, kullanışlı ve pratik hediye seçenekleri almak için dikili temalı hediyelik eşya seçeneklerine Myros firmasından ulaşım sağlamanız mümkündür. Ticari alanda yüksek kar marjı sağlamak amaçlı toptan dikili Magnet veya toptan hediyelik eşya satın almanız önerilmektedir. 

Dikili temalı hediyelik eşya satın alırken istenmeyen veya beklenmedik sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınan kişinin hoşlandığı şeyler göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap ediyor olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilen zararlı maddeler içermemesi 
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve araştırma yapılmadan tercih yapılmaması 
 • Dikili hediyelik eşyaların ana temasında farklı figürler de incelenmesi ve tek modele odaklanılmaması 
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilen dikili temalı hediyelik eşyaların tercih edilmesi

Dikili Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Dikili temalı hediyelik eşya ürünlerinin özellikleri genel bakımdan ürün yapısına göre belirlenmektedir. Kullanılan malzemelerin değişken olması beraberinde ürün yapısı farklı hale gelmektedir. Ahşap malzeme kullanımının el işçiliği ile donatılmış olması hediyelik eşyaların en belirgin özelliği sayılmaktadır. İlgi çekici ve estetik açıdan oldukça şık tasarımlar ve baskıların kullanıldığı Dikili temalı eşyalar en beğenilen ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. 

Dikili Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Dikili temalı hediyelik eşya ürünleri ilgi gören cazip hediye seçenekleridir. Dikili temalı hediyelik fiyatları ortalama olarak 14,90TL ile 45,90TL arasında satılmaktadır. Uygun fiyat aralığında satılan ürünler genel bakımdan yüksek rağbet görmektedir.  Sevdikleriniz için anlamlı ve kullanışlı hediye seçeneklerine yönelik net bir fiyat bilgisi belirtecek olduğumuzda Dikili temalı Myros ahşap Magnet fiyatının 14,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Dikili Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Dikili temalı hediyelik eşya fiyatlarının belirteci genel olarak ürün yapısıyla ilgili olmaktadır. Dikili temalı hediye seçeneklerinde kullanılan malzemenin etkisi fiyat belirleyici unsurların başında gelmektedir.  Fiyatı etkileyen diğer parametreler ise ürün boyutu, üretimde yapılan el işçiliği, baskı tekniği kullanılmasıdır.  Dikili temalı hediyelik eşyaların fiyatını etkileyen temel konulardan biri ise ürünlerin çeşitliliği ve ölçüleridir. Çünkü ürün yapısındaki ölçüler büyüdükçe ve adet sayısı çoğaldıkça fiyat artışı da olmaktadır. 

Dikili Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Dikili temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Dikili temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Dikili Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Dikili temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere göre ayrılıyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Dikili Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Dikili temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin birçok cevap vermek mümkündür. Çünkü ürünlerin farklılığını öne çıkaran eşya çeşitleri açacak, Magnet veya cüzdan şeklinde öne çıkabiliyor. Ayrıca anahtarlık şeklinde de belirtilebiliyor. Her ürünün kendine has kullanım şekli farklı olduğu için sevdiklerinize ve kendinize ihtiyaç şeklinde alabileceğiniz ürünler olduğunu belirtebiliriz. Bunun yanı sıra ticari alanda faaliyetlerinizi arttırma, düğün, nişan veya özel günler için katılım gösterenlere anı olması için dağıtma amaçlı da dikili temalı hediyelik eşyaları kullanıp değerlendirebilirsiniz. 

Dikili Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Dikili temalı hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir sorgulamasına ilişkin aşağıdaki liste ile cevap verilebilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize dikili hediyelik eşya 
 • Babalar günü için babanıza dikili açacak 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için özel günlerinde kullanması için dikili temalı hediyelik eşya 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet veya doğum günü gibi özel günlerinde hediye dikili eşya 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize dikili Magnet 
 • Dikili temalı hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan kişilere dikili hediyelik 
 • İş yerindeki üstlerinize İzmir dikili hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 


Dikili Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Dikili temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Dikili temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 15 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Dikili Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Dikili temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Dikili Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Dikili temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Dikili Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Dikili temalı hediyelik eşyalar genel bakımdan Myros firması bünyesinde üretilmektedir. Myros geniş Pazar hacmine hitap eden bir firmadır. Hediyelik eşya üretimlerinde kaliteli malzeme kullanımı ilk sırada gelmektedir. Bunun beraberinde disiplinli çalışma sistemine önem veren firma bünyesinde erkek ve kadın personellerden eşit oranda yararlanıldığı görülmektedir. Üretim süreci dâhilinde etkin hediyelik ürün satışlarında dengeli çalışma ortamı çok baskındır. 

Huzurlu çalışma ortamının yanı sıra yöresel, kültürel ve modernize olmuş çalışmaları ve tasarım eşyalarını öne çıkaran firmanın her yaşa uygun eşya üretimi yaptığı bilinmektedir. Uzun süre formu bozulmayacak eşyalar satan firma el işçiliği konusunda sanatsal çalışma şekline de önem vermektedir.  Hediyelik ürünlerde kullanılan malzemelerin kalitesine çok önem vermeleri kolayca deforme olmayacak ürün yapısını da özelleştirmektedir. Bu sayede yapılan tüm üretimler başarılı bir şekilde satışa sunulmaktadır. Toptan hediyelik eşya kapsamında ise en uygun fiyata en kaliteli hediyelik eşya üretimleri müşterilerle buluşturulmaktadır. 

Dikili Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Dikili temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya seçenekleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.