• Tümünü Temizle

Zonguldak

için 9 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Zonguldak Temalı Myros Metal Balon Açacak Magnet T 102x73 mm
118,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Zonguldak Temalı Myros Metal Bisiklet Açacak Magnet 100x65 mm
118,50 TL
(0)
118,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Zonguldak Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
96,00 TL
(0)
96,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Zonguldak Temalı Myros Yuvarlak Anahtarlık 40x100 mm
105,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Zonguldak Temalı Myros Panaromik Magnet 120x50 mm
54,75 TL
(0)
+ 2
Myros - Zonguldak Temalı Myros Yuvarlak Magnet 67 mm
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
için 9 ürün görüntüleniyor.

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediye eşya türleri her insanın ilgisini çeken ve büyük beğeni toplayan eşyalar şeklinde değerlendirilmektedir. Zonguldak hediye kapsamına giren hediye seçenekleri genel bakımdan şehre özel yansımalar bulundurması ile en popüler seçenektir. Zonguldak hediyelik eşyalar tıpkı diğer şehir temalı eşya türleri gibi dekor verme konusunda da ayrıcalık sunan eşyalardır. Magnet, açacak, süs eşya veya şehir temasının farklı figürlerle desteklenerek öne çıkmasını sağlamaktadır.  Zonguldak hediyelik eşya bünyesinde Zonguldak temalı yuvarlık anahtarlık 40x100 mm olmakta olup aynı zamanda 5 adet farklı renk seçeneği bulunmaktadır ve 21 gram olarak bilinmektedir.  Zonguldak temalı metal yuvarlak anahtarlık ise 40x95 mm olmakta olup 19 gramdır. Zonguldak temalı metal hediyelik anahtarlık ürünü 36*95 mm olup 4 adet farklı renk seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. 

Zonguldak’tan hediyelik ne alınır sorgulamasına yönelik birçok cevap belirtip hediyelik eşya göstermek mümkündür. Bisiklet temalı Magnet seçeneği ise bu konuda çokça öne çıkan seçenek sayılmaktadır. Çünkü Magnet kullanımı çok fazla olup hediye eşya alternatifi kapsamında öncelikli konuma sahiptir. Zonguldak’ın neyin meşhur hediyelik sorgulamasına yönelik ise aynı şekilde şehri yansıtan farklı eşyalar belirtilebilir.   Zonguldak temalı hediye seçenekleri genel bakımdan Myros firmasında satılan ürünlerdir. Ticari anlamda yüksek kar payı oluşturan bu ürünler en seçkin ve en beğenilen hediye çeşitleri olarak ta bilinir. Davetlerde katılımcılara dağıtabileceğiniz ürünler olup farklı eşya modelleri ile toptan hediyelik Zonguldak temalı eşyalar satın almak mümkündür. 

Zonguldak temalı hediyelik eşyalar satın alırken istenmeyen ve beklenmedik sorunlarla karşılaşmak istemeyen kişilerin dikkat etmesi gereken durumlar aşağıdaki gibi sıralanır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap edici olması 
 • Üretimde kullanılan araç gereçlerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturacak zararlı maddeler içermemesi 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması ve seçici davranılması 
 • Zonguldak temalı hediyelik eşyaların ana temasındaki farklı figürlerinde incelenmesi
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden üretilmiş olan Zonguldak temalı hediyelik eşyaların tercih edilmesi 

 

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Zonguldak temalı hediyelik eşyalar; anahtarlık, açacak magnet ürünlerinden oluşmuştur. Zonguldak temalı hediyelik eşyaları genel özelliği Zonguldak’ın eşsiz güzelliklerini özel dizayn ve kesimlere sahip hediyelik eşyalar olmasıdır. Bu ürünler Zonguldak geziniz dönüşü sevdikleriniz için küçük ama kullanışlı bir hediye olacaktır. Zonguldak temalı hediyelik eşyalardan anahtarlıkların ve açacakların üç farklı ölçüsü vardır. Anahtarlıkların ortalama boyutu 40x95cm’dir. Açacak ürünlerinin ise ortalama boyutu 85x76cm’dir.

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Zonguldak temalı hediyelik eşya ürünleri oldukça şık ve estetik tasarımlarla dikkat çekmektedir. Zonguldak temalı hediyelik eşya fiyatları 45,90TL ile 60,90 TL olarak bilinmektedir.  Sevdikleriniz için anlamlı ve güzel hediye modellerine örnek olarak net bir fiyat belirtecek olduğumuzda Zonguldak temalı Myros yuvarlak anahtarlık fiyatının 45,90TL olduğunu belirtebiliriz. Myros sitesi sizlerin ve sevdikleriniz için Zonguldak temalı hediyelik eşyaların fiyatını çeşidine göre olabildiğince uygun fiyata satılmakta olup bütçenizi fazla zorlamamaktadır. Uygulanan bu fiyatlar boyuta, grama ve renge göre değişiklik tanımaktadır.

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Zonguldak temalı hediyelik eşyaların fiyatını belirleyici olan birçok parametre bulunmaktadır. Hediyelik eşyaların gramına, boyuna ve rengine göre seçilmekte olup her çeşit hediyelik eşya olabildiğince uygun fiyata satılmaktadır. El işçiliği ile yapılan sanatsal çalışmalar, dijital baskılar, toplu siparişler, boyama, kalıp gibi uygulamalar fiyatı doğrudan arttırmaktadır.  Fiyat belirleyici unsurlar başında diğer önemli konu ise hediyelik eşyanın ölçüleridir. Ölçü ve boyutlar büyüdükçe eşyanın fiyatı da artış göstermektedir. 

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Zonguldak temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Zonguldak temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Zonguldak temalı hediyelik eşyalar kişisel zevklere ve kişinin ihtiyacına göre belirleniyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Zonguldak temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulaması için birçok cevap belirtmek mümkündür. Zonguldak temalı eşyalar genellikle arkasında bulunan mıknatıs yoluyla buzdolabına veya metal herhangi bir yere asılabilir. Zonguldak temalı hediyelik açacak magnetler ise hem buzdolabı metallere yapışma özelliği hem de gazoz, soda ve sıkıştırılmış içeceklerin kapaklarını açabilme özelliğine sahiptir. Zonguldak temalı anahtarlıklar da evinizin, arabanızın veya kilitli herhangi bir şeyin anahtarına takılma özelliği taşımaktadır. Bunun haricinde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, davetlerde dağıtabileceğiniz veya firmanızın reklamını yapma amaçlı kullanabileceğiniz eşyalar şeklinde bilinmektedir. 

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşya Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Zonguldak temalı hediyelik eşya kime alınabilir sorgulamasına yönelik aşağıdaki liste ile cevap verilebilmektedir. 

 • Anneler günü için annelerimize Zonguldak hediye
 • Babalar günü için babalarımıza Zonguldak hediyelik 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde Zonguldak hediyelik eşya 
 • Arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ve yakın çevrenizin iş kutlaması, mezuniyet veya doğum günü gibi özel günlerinde Zonguldak neyi meşhur hediyelik 
 • Seyahat ya da tatil dönüşünde anı oluşturmak için kendinize hediyelik Zonguldak temalı hediyelik eşya 
 • Zonguldak temalı hediyelik eşyalara ilgi duyan kişilere
 • İş yerindeki üstlerinize toptan hediyelik Zonguldak temalı 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve ya komşunuza toptan hediyelik eşya 

 

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Zonguldak temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Zonguldak temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 15 TL -  20 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Zonguldak temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Zonguldak temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Zonguldak temalı hediyelik eşyalar Myros firmasında üretilmektedir. Yapımında kaliteli malzeme kullanımı dikkat çeken hediyelik eşyalar estetik ve özgünlüğün öne çıkarılmasını da sağlamaktadır. Zonguldak temalı hediyelik üretimler müşterilerimizin rahat bir biçimde kullanabilmesi amacı ile en üst düzey kalitede çalışmakta olup erkek ve kadın ayrımcılığı olmadan eşit haklar ile daha huzurlu bir ortamda üretilmektedir. Modernize olmuş tasarımların tümünde yöresel ve kültürel özellikler baş gösterip her insanın kullanabileceği şekilde üretilmektedir. İmal etme sürecindeki disiplinli çalışma şekli gözden kaçmamaktadır. 

Zonguldak temalı hediyelik eşyalar özenle ve en ince ayrıntısına kadar üretilmekte, hiçbir masraftan kaçınılmadan birçok yapım aşamasından geçmekte olup, düşünebileceğiniz son kalitede olmasına ve olabildiğince dayanıklı olmasına dikkat edilerek üretilmekte dikkat edilmektedir. Bunların yanı sıra bazı modellerimizde kişiye özel üretim de yapılmaktadır. Kişilerin zevkine göre farklı şekillerde -kalp, balon, kare ve yuvarlak gibi- üretilmektedir. Tüm bu çeşitli ürünler son kalitede ve özenle üretilerek sizlere sunulmaktadır. 

Zonguldak Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Zonguldak temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer olan diğer hediyelik eşya seçenekleri aşağıdaki liste gibi ifade edilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.