myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Rize

için 65 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Rize Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
188,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Balık Açacak Magnet 42x130 mm
34,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Cetvel Magnet 165x50 mm
113,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Dikdörtgen Özelleştirilmiş Pu Ayna 85x62x11 mm
113,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Kalp Magnet 65x60 mm
34,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Metal Kalp Ayna 70x65x8 mm
158,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Metal Yuvarlak Ayna 70x11 mm
170,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Panaromik Magnet 120x50 mm
45,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
34,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Yuvarlak Magnet 67 mm
34,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Yuvarlak Özelleştirilmiş Pu Ayna 72x11 mm
113,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Rize Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
34,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Rize Temalı Uv Baskılı Fil Şekilli Magnet 86x62 mm
27,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Rize Temalı Uv Baskılı Kalp Şekilli Magnet 86x62 mm
27,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Rize Temalı Uv Baskılı Kelebek Şekilli Magnet 80x58 mm
27,50 TL
(0)
için 65 ürün görüntüleniyor.

Rize Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Temalı hediyelik eşya ürünlerinden biri olan Rize Temalı hediyelik eşyaları genellikle bölgeye dair hatıraları canlandırmak ve gezip görülmesi maksadıyla bölgeye ait anılar kazandırmayı amaçlamaktadır. Bu açıdan bakıldığında Rize temalı hediyelik eşya ürünleri hem alıcılara anlam yüklü bir değer kazandırmak hem de aidiyet ile özlem hisseden kişilere bağlarını güçlendirmesi bakımından fırsat sunmaktadır. Dünya geneline bakıldığında ise bu tema yönüyle oluşturulan ürünler çeşitlenirken, bölge ve aidiyet kazandırması açısından içinde barındırdığı değer yükü önem kazanmaktadır. Bu açıdan incelendiğinde bünyemizde barındırdığımız birçok hediyelik eşya çeşidi bulunmaktadır. 

Rize temalı hediyelik eşya ürünleri anıları hatırlatmak, Rize’ye dair bir anı bırakmak ya da Rizeli birinin memleketine dair bir özlemi gidermesi için veya evinde Rize’den bir parça bulunmasını isteyen kişilere hediye edilerek o bölgeye ait bir değer kazandırmak, evlerinizde, ofis yahut çalışma ortamlarınızda dekor ürünü olarak kullanabileceğiniz olanakları sunmaktadır. Bunun dışında mağaza, firma, ofis veya benzeri geniş mekanlarınız için toptan satış seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Rize temalı hediyelik eşyalarını satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Hediyelerin hangi amaçla değerlendirileceği konusunda hassas davranılmalıdır
 • Kullanılacak hediyelik ürünlerin hangi mekanda değerlendirileceğine dikkat edilmelidir
 • Hediyenin alınacağı kişide nasıl bir etki uyandırılmak istenildiği ön planda bulundurulmalıdır. 

Rize Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Rize temalı hediyelik eşya ürünlerinde bulunan magnetler farklı şekilleri ile gözlere hitap etmektedir. Seçilecek olan magnetlerin bulunduğu mekana göre uyumluluk sağlaması açısından seçimi sırasında hassas olunmalı, uzun süreli ve kalıcılığını artırması için ise kullanılacak mekana göre ürünün seçeneklerine göz atılmalıdır. Rize Temalı magnetlerimiz 80x55 boyutunda olup epoksi baskı üzerine farklı dekorlamalar yapılarak sizlere sunulmaktadır. Rize temalı hediyelik magnetlerde farklı etnik desenler ve geleneksel izleri barındıran dekorlamalar mevcut olup çeşitli renk ve baskı seçeneklerine sahiptir. Bu açıdan bakıldığında Rize temalı hediyelik eşya ürünlerimiz hem armağan olarak hem de işlevi bakımından hatıralarınızı canlandırmanıza fırsat sunmaktadır. 

Rize Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Rize temalı magnetler 15 tl ile 20 tl fiyat aralığında değişmekte olup farklı seçenekleriyle kullanıcılara sunulmaktadır. Bahsi edilen seçenekler temaya ait olan farklı görüntü ve geleneksel motiflere göre değişebilmekte; magnetlerin boy oranı da bu durumu bir hayli etkileyebilmektedir. 

Rize Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Rize temalı hediyelik eşyaların fiyatları işçiliği, boyutu ve kullanılan ürünlerin bileşen olarak özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Genel olarak değinilecek olunursa temalı ürünler olarak çeşitlerine göre fiyatlar da dalgalanmaktadır. Örneğin Rize temalı açacakların baskı yapılan kısmi şekillerinin farklılık göstermesi fiyat özelliklerine göre orta düzeyde korusa da bu durum Rize temalı çay bardağı için daha da farklı ortalamalarda kendini gösterebilmektedir. Bu nedenden ötürü genel olarak ortalama fiyatların belirlenmesi ile fiyatlarında kalite, işçilik, boyut, şekil ve özelliklerin ana etken olduğunu söylemek daha sağlıklı olacaktır. 

Rize Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Rize temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Rize temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Rize Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Rize temalı hediyelik eşya ürünleri aşağıda sıralanmaktadır;

 • Rize Temalı Magnet
 • Rize Temalı Açacak 
 • Rize Temalı Anahtarlık
 • Rize Temalı Çay Bardağı 

Rize Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Rize temalı hediyelik eşya ürünlerimizden olan magnetlerimiz farklı amaçlarla ortamın havasını değiştirmek ve ortama dahil olan uyumu yakalamak için kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra Rize temalı açacak, anahtarlık ve çay bardağı ürünlerimiz ile gün içinde evlerinizdeki küçük ev aletleri ile yan ürün olarak kullanabilir; armağanlardaki asıl hatırlatma ve yüklenen değeri sürekli göz önünde bulundurmaya devam edebilirsiniz.  

Rize Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Rize temalı hediyelik eşyaların hediye olarak alınabileceği kişiler aşağıdadır;

 • Yeni ev ziyaretlerine
 • Yakın akrabaya, arkadaşa, eş-dosta
 • Bölgeye dair ilgi duyan bir kişiye
 • Doğum günü ve benzeri özelliğe sahip özel günlerde
 • Anı ve hatıralarını yaşatmak adına kişinin kendine

Rize Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Rize temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Rize temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Rize Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Rize temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Rize Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Rize temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Rize Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Rize temalı hediyelik eşyalardan biri olan magnetlerin üretiminde ilk olarak magnetin baskısı yapılmadan şekli belirlenerek yapılacağı madde (epoksi) belirli hatlara ulaştırılır daha sonrasında görselin basılması ile selefonlama, parlatma ve benzeri şekilde kalite standartlarına uygun şekilde artırılarak son haline kavuşturulur. Magnetler için uygulanan aşamalar benzer olarak Rize temalı açacak, anahtarlık ve çay bardakları için de uygulanmaktadır. Üretiminde en fazla hassasiyet gösterdiğimiz noktada ürünlerimiz müşterilerimizin itimadı üzerine sağlam baskı, el işi ve dekorlanmalara sahip olması ile birlikte tam bir ürün oluşumundan tüketimine kadar kontrolden geçirilmektedir. 

Rize Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Rize temalı hediyelik eşyalara benzer olarak bulunan diğer temalı hediyelik ürünleri şunlardır; 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.