• Tümünü Temizle

Amasra

için 61 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Amasra Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
73,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Amasra Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
73,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Amasra Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
389,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Amasra Temalı Myros Panaromik Magnet 120x50 mm
42,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Amasra Temalı Myros Yuvarlak Saat 20 cm
419,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Amasra Temalı Myros Metal Bayrak Çan 44x96 mm
189,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Amasra Temalı Myros Metal Üçlü Kalp Anahtarlık 40x85 mm
82,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Amasra Temalı Myros Metal Üçlü Salkım Anahtarlık 40x90 mm
82,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Amasra Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
189,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Amasra Temalı Myros Beyaz Kapak Açacak Magnet 63x15 mm
64,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Amasra Temalı Myros Metal Baykuş Açacak Magnet 88x47 mm
91,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Amasra Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
349,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Amasra Temalı Myros Metal Damla Açacak Magnet 95x42 mm
91,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Amasra Temalı Myros Metal Fil Açacak Magnet 98x61 mm
91,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Amasra Temalı Myros Metal Hatıra Kaşık 25x130 mm
139,00 TL
(0)
için 61 ürün görüntüleniyor.

Amasra Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Amasra Bartın’ın en sevilen sahil kasabasıdır. Plajları, kültürü ve doğası ile kendine özgü motiflere sahip olan bu şehre yaz tatili ya da hafta sonu kaçamağı için gelen turist sayısı epey fazladır. Tarihi ve kültürel zenginliğinin yanı sıra Türkiye’nin gastronomi şehirlerindendir. Tarihin önemli medeniyetlerine ev sahipliği yapmış olan bu küçük yaşam kentinde huzuru doyasıya yaşayabilirsiniz. Şehrin farklı yerlerine konumlanmış tarihi yapıları ile gezmeye değer bir destinasyondur. 

El sanatları açısından oldukça zengin bir şehir olan Amasra, Batı Karadeniz’in en önemli yerlerinden biridir. Şehrin sunduğu farklı aktivite seçeneklerinin yanında aynı zamanda alışveriş de yer almaktadır. Geleneksel ev ürünlerinden ve kişisel eşyalardan oluşan hediyelik eşyalar turistlerin epey dikkatini çekmektedir. Nostaljik ve doğal hissettiren Amasra hediyelik eşya dükkanlarının içi, bol bol ahşap ürünler ile doludur. Küçük ve etkileyici bir yaşam kenti olan Amasra için tatil inziva köşesi kıvamında diyebiliriz. Amasra hediyelik eşya ne alınır diye düşünen bireyler için tarihi yapının getirmiş olduğu ahşap ürünlerini önerebiliriz. Turistler için tasarlanmış Amasra ürün içeriklerinden en çok tercih edilen Amasra ahşap hediyelik eşya olmaktadır. Çarşı içerisinde bulunan hediyelik eşya dükkanlarının içinde farklı olarak aynı zamanda atölyeler de bulunmaktadır. Bu atölyelerin iki tip özelliği vardır. Birincisi, kendiniz üretim yapabilirsiniz. İkincisi ise ürünlerin üretim sürecini görebilirsiniz. Sokaklarında dolaşarak, tarihi dokulara ziyaret yaparak keşfe çıkacağınız bu küçük kentte, şehirden uzak bir hayatı deneyimleyeceksiniz. Şehrin size sunmuş olduğu tüm imkanları yaşayacağınız tatilde sadece kendiniz için değil aynı zamanda sevdikleriniz için de anlamlı hediyeler almayı düşünüyorsanız toptan Amasra hediyelik eşya seçeneğini değerlendirebilirsiniz. 

Amasra Temalı Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Amasra temalı hediyelik eşya ürünleri her zevke hitap eden, tarihi dokuları ve doğanın derin rotalarından hoşlanan bireyler için vazgeçilmez hediyelik eşyalardır.
 • Farklı konseptlere sahip ürünler arasından hazır tasarımları inceleyebilir ya da özelleştirme seçeneğini değerlendirerek kişiye özel tasarım yapabilirsiniz. 
 • Amasra hediye almayı düşünüyorsanız, hediye alacağınız kişinin zevkine hitap etmeli ve yaşam alanına öznel bir hediye almalısınız. 
 • Toptan hediyelik Amasra seçeneğini değerlendirerek alışverişinizi uygun fiyata tamamlayabilirsiniz. 
 • Myros kalitesi ve güvencesi altında alacağınız tüm ürünler el yapımıdır. 

Amasra Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Hediye vermek kişiyi özel hissettirir ve önemsendiğini ifade eder. Özellikle seyahat dönüşü verilen hediyelerin yeri daha özel olmaktadır. Amasra hediyelik eşyalar birçok farklı çeşide sahiptir. Bu çeşitlilik sadece ürün tasarımlarında değil aynı zamanda malzeme yapısında da vardır. Cam, metal, polyester, ahşap ve plastik ürünlerin olduğu, her zevke ve yaşam alanına hitap eden hediyelik eşyalar arasında bulunan Amasra açacak, Amasra magnet, Amasra ayna, Amasra tirbuşon, Amasra hap kutusu, Amasra sigara tabakası vb. ürünler web sitemizde mevcuttur. Bu ürünler hazır tasarım olmaktadır. Dilediğiniz takdirde özelleştirme seçeneğini değerlendirebilir ve kişiye özel tasarım yükleme imkanı ile Amasra ile ilgili özel anınızı ürünlere dekorlama yaptırabilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için özel bir hediye vermeyi düşünen bireyler için toptan Amasra hediyelik eşya alışverişi imkanı bulunmaktadır. 

Karadeniz’in en güzel sahil kentlerinden biri olan  Amasra’ya özgü hediyelik eşyalar oldukça geniş ürün yelpazesine sahip şehir temalı koleksiyondur. Ürünlerin çeşidine, boyutuna ve desenine göre aralarında fiyat farkı oluşmaktadır. En 20 mm – 500 mm, boy 10 mm – 500 mm, yükseklik 5 mm – 50 mm, ağırlık 7 gr – 400 gr arasında değişiklik gösterebilir. Toptan hediyelik eşya alternatifini değerlendirerek istediğiniz konsepte daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. 

Amasra Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Farklı tasarımlardan ve konseptlerden oluşan, ürün yelpazesi geniş Amasra hediyelik eşya fiyatları ortalama 15 TL – 225 TL arasında değişir. Bu fiyat tekli alımlarda daha farklı toptan hediyelik eşya alımlarında daha farklıdır. Toptan alışverişlerinizde etiket üzerinden ekstra indirim uygulanmaktadır. 

Amasra Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Amasra temalı hediyelik eşyaların fiyat aralıkları genel olarak ürün çeşidi, ürün konseptleri, malzeme yapısı, renk ve deseni, en, boy, yükseklik ve ağırlığı hesaplanarak belirlenir.

Amasra Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Amasra temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Amasra temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

 

Amasra Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Doğal ürünlere, el yapımı hediyelik eşyalara ve şehir temalı hediyelik eşyalara önem verenler için Amasra temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Amasra Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Amasra temalı hediyelik eşyalarınızı kullanırken dikkatli olmalısınız. Bazı ürünler cam, seramik ve ahşap malzemesinden olduğu için kırılmaya oldukça müsaittir.  Farklı konseptlere sahip olan Amasra hediyelik eşyaların tümü pratik kullanıma sahiptir. Çeşitlerimizden biri olan duvar tabağını monte edilmesi gereken yerden çivi ile sağlamlaştırabilir ya da yapışkan ürünlerle duvara sabitleyebilirsiniz. İhtiyaç alışverişi yapmak isteyenler için her daim çantasında taşımaya müsait ürünlerimizden olan ayna ve hap kutusu tercihini değerlendirebilirsiniz. Kapak kısmında var olan çıkıntı kısmından yukarı doğru kaldırdığınız takdirde kapak açılacak ve ürünleri kullanabileceksiniz. 

Amasra  Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Amasra temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye alınabilir;

 • Düzenli ilaç kullanan tanıdıklarınıza, 
 • Her daim çantasında tırnak makası, aynası olanlara,
 • Seyahat etmekten keyif alanlara,
 • Tütün ürünleri kullananlara,
 • Şehir temalı ürünleri evinde barındırmaktan keyif alanlara,
 • Magnet koleksiyonu olanlara,
 • İş yerindeki arkadaşlarınıza, 
 • Sevgilinize / ailenize,
 • Firmaların özel günlerde hediye olarak çalışanlarına,
 • Firmaların geniş müşteri ağına ulaşabilmesi için hediye olarak halka dağıtması
 • Firmaların potansiyel müşterilerine

Amasra  Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Amasra temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Amasra temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL -  75 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Amasra  Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Amasra temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Amasra  Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Amasra temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Amasra Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros şehir temalı hediyelik eşyalarını el ile üretmektedir. Cam, porselen, metal, seramik, çini, ahşap, plastik, polyester vb. farklı malzemelerden üretilen hediyelik eşyalar temalarına göre baskı sürecine girmektedir. Aynı zamanda özelleştirme seçeneği sayesinde kişinin istediği tasarım baskılanabilir. Envai çeşit ürün, çeşitlerine göre tasarlanarak üretim süreci başlar. Türkiye’nin önemli şehirlerinin, en güzel yerleri ürünlere işlenerek son haline getirilir ve satışa hazır olarak web sitemizde en, boy ve özellik detayları eklenir. 

Amasra Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Amasra temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.