• Tümünü Temizle

Bafra

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
39,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Bafra Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Karadeniz bölgesinin merkezleri hariç en büyük ilçesi Bafra olmaktadır. Samsun’un tarihi ve doğal güzelliklerini içinde barındıran bu ilçe, doğa ve kültür turizmi bakımından dünya genelinde ilgi çeken bir yer olma özelliğine sahiptir. Bafra’da henüz yeni yeni keşfedilen tarihi yerler ile zenginliğine zenginlik katarak güzelliğini geliştirir. 

Her köşesinde saklı hazinelerin bulunduğu, geçmişten günümüze pek çok medeniyetlere ev sahipliği yapan ilçenin tarihi yerler bakımından önemi büyüktür. Adeta açık hava müzesi olan Bafra, her adımda geçmişe ayna tutar. Köklü bir tarihe tanıklık eden şehirde gezilecek yerler, lezzet durakları ve otantik Bafra hediyelik eşya dükkanları bulmak mümkündür. Yaz tatili ya da haftasonu kaçamağı olarak ziyaret etmek isteyen turist sayısı her geçen gün artış gösterir. Tarihte çoklu kültüre tanıklık yaptığından dolayı yöresel lezzet bakımından olarak oldukça gelişmiş bir yapıya sahip olan Bafra, daha önce görülmemiş, adı duyulmamış yiyecekleri modernize ederek günümüz damak zevkine uygun hale getirir. Bu küçük yaşam kentinde huzur bulabilir, gece hayatında eğlenceli vakit geçirebilir, doğada dinginleşebilir ya da tarihi ve kültürel alanlarda geçmişe yolculuk yapılabilir. Pek çok yeniliğe imkan sağlayan şehrin hediyelik eşyaları da bir o kadar özel ve değerlidir. Bafra hediyelik eşya arasında, kültürel ve kurumsal ürünler, anahtarlıklar, çanta aksesuarları, el yapımı doğal boncuklar, çeyizlik ürünler, seramik objeler, çini objeler, küçük mobilya, kutular, süslemeler, aksesuarlar, kahve fincanları, kupalar, tablolar, magnetler, biblolar ve dekoratif ürünler gibi yüksek kaliteli hediyelik eşyalar bulunur. Bu ürünler hediye alınmak istenilen kişilerin tarzına uyacak şekilde özel olarak seçilebilir. Bafra hediyelik ne alınır sorusu gündeme geldiğinde bu alternatiflerden ilham alınabilir. Koleksiyon ürünleri olan, el yapımı ve estetik imaja sahip ürünler şehre özel hediye olarak değerlendirilir. İş seyahati ya da tatil dönüşü, sevdiklerini mutlu etmek ve değerli hissettirmek için şehir hediyesi tercih edilebilir. Kişisel kullanımın yanında aynı zamanda ticari ve kurumsal olarak da tercih edilebilir. Toptan bafra temalı hediyelik eşya alışverişinde ürünlere etiket üzerinden özel indirim uygulanmaktadır. Çoklu alışveriş, uygun fiyat garantisi altında alışverişlerini tamamlayan bayiliklerin kar marjı korunması amaçlanmıştır.

Bafra Temalı Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Üstün kaliteye sahip ürünler tercih edilmelidir. Kalitenin yüksek olması kullanıcının beklentilerini karşılar. 
 • Tercih edilecek ürünler fiyat/performans açısından orantılı olmalıdır.
 • Hediyelik eşyaların görünümü ve stili hediye alınacak kişinin kişisel zevklerine ve beğenilerine uyum sağlamalıdır. 
 • Seçilecek ürünler şehir temalı hediye olarak tercih edileceği için Bafra’nın ya da bölgenin özelliklerini taşıması gerekir. 
 • Hediye alınacak kişinin severek kullanacağından emin olunmalıdır. Bu nedenle hediye ile konumlandırılacak alan arasında uyum olmalıdır. Ayrıca, ürünlerin kullanım kolaylığına ve temizliğe sahip olması gerekir.
 • Ürünlerin çevre dostu olmasına önem verilebilir. Çevre dostu materyallerden üretilen hediyelik eşyalar hem sevdiklerinize hem de dünyaya değer katabilirsiniz.
 • Bafra hediyelik eşyalar sağlam yapıya sahip olmakla birlikte darbelere karşı dayanıklıdır. Koleksiyon içindeki tüm ürünler uzun ömürlü kullanım uygunluğuna göre üretilmiştir.
 • Toptan Bafra hediyelik eşya alışveriş seçeneği mevcuttur ve bayiliklere özel indirim uygulanmaktadır.

Bafra Temalı Hediyelik Eşyalarının Özellikleri Nedir?

Bafra temalı hediyelik eşyalar, Bafra ilçesine yolculuk yapanların hem kendilerine hem de sevdiklerine özel olarak tasarlanmış küçük ve değerli hediyelerdir. Bu hediyeler, Bafra’nın özgün hikayesinin, kültürünün ve doğal güzelliklerinin tasvir edildiği özel tasarımlarla üretilir. Bafra temalı hediyeler, modern tasarımlar ve özenle yapılan el işçiliği ile birlikte özel detaylara sahiptir. Anlamlı veya kişiye özel bir anıya sahip olmak için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Bafra’da hediyelik eşya denildiğinde akla pek çok opsiyon gelmektedir. Bunlardan bazıları tarihi dokular, işlemeli ve çok renkli desenlere sahip kumaşlar, kültürel motiflerden oluşur. Özellikle Bafra'ya özgü kültürel ögeler taşıyan hediyelik eşyalar, özel günlerde, armağan olarak gönderilebilir. Bafra temalı hediyeler, kaliteli malzemelerden üretilmektedir ve genellikle ahşap, cam, porselen ya da seramik malzemelerinden yapılmaktadır. Ayrıca, Bafra'ya özel tasarımların işlendiği diğer aksesuarlar da popüler olarak tercih edilir.

Koleksiyon içindeki tüm ürünler birbirinden farklı özelliklere, ebatlara, tasarımlara, malzeme yapılarına ve fiyatlara sahiptir. Bafta temalı hediyelik eşya modellerinin ortalama ebatları en 20 mm - 500 mm, boy 10 mm - 500 mm, yükseklik 5 mm - 50 mm ve ağırlık 5 gr - 1500 gr ağırlığında olabilir. 

Bafra Temalı Hediyelik Eşyalarının Fiyat Aralığı Nedir?

Bafra temalı hediyelik eşyaların her biri birbirinden farklı olduğu için fiyatlarında değişkenlik yaşanabilir. Bundan dolayı kategorideki ürünlerin ortalama fiyatları 19 TL civarındadır. 

Bafra Temalı Hediyelik Eşyalarının Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyatlarda en önemli etken üretim maliyetleridir. Bafra temalı hediyelik eşyaların maliyetleri, üretim aşamalarına ve kullanılan ham maddelere göre değişmektedir. İşlem maliyeti, üretim maliyeti, toptan fiyatlar ve nihai satış fiyatının belirlenmesinde kullanılan diğer faktörler de fiyatları etkileyebilir. Bafra temalı hediyelik eşyaların fiyatlarını belirlemek için, üretim maliyetlerinin dikkatlice hesaplanması gerekir. Üretim maliyetleri, hammadde maliyetinden, üretim süresine, işçilik maliyetine, masrafların miktarına ve işlem maliyetlerine kadar değişik etkenleri kapsamaktadır.

Bafra Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Bafra temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bafra temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bafra Temalı Hediyelik Eşyaları Nelerdir?

Bafra temalı hediyelik eşyalar aşağıda verilmiştir;

Bafra Temalı Hediyelik Eşyaları Nasıl Kullanılır?

Bafra temalı hediyelik eşyalar oldukça fonksiyonlu yapıya sahiptir ve kullanmak da bir o kadar kolaydır. Her ürün birbirinden farklı olduğu için ürünlerin kullanımı farklılık gösterir. Hediyelik eşya üreticisi Myros, Bafra temalı hediyelik eşyalarının çoğunu özelleştirilebilir bir hediye olarak sunmaktadır. Örneğin, Bafra temalı bir magnet için kişinin ismi veya kendi tasarımının basılmasıyla kişiselleştirilebilir. Çeşitli amaçlar doğrultusunda tercih edilecek ürünler, genellikle dekoratif olarak kullanıma uygunluk sağlar. Bunun yanında evde, ofiste ya da çantada taşınabilecek kişisel hediyelik eşyalar da bulunur. 

Bafra Temalı Hediyelik Eşyaları Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Bafra temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınır;

 • Aile üyelerine
 • Sevgiliye / eşe,
 • Dekoratif eşyalardan hoşlananlara
 • Şehir temalı ürünleri evinde sergilemeyi sevenlere
 • Seyahat etmekten keyif alanlara
 • Magnet koleksiyonu olanlara
 • İş arkadaşlarına
 • Firmaların potansiyel müşteri olabilecek bireylere
 • Karadeniz bölgesine özel ilgi duyanlara
 • Yurtdışında yaşayan tanıdıklara

Bafra Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Bafra temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bafra temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 8 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Bafra Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Bafra temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Bafra Temalı Hediyelik Eşyalarn Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Bafra temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Bafra Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, Bafra temalı hediyelik eşyalarını sıradan ürünlerden çok daha farklı tasarımlara sahip nitelikli bir şekilde üretmektedir. Hediyelik eşyaların kalitesini geçmiş medeniyetlerden ve geleneksel Bafra tasarımlarından ilham alarak oluşturmaktadır. Ürünlerin tasarımlarında modern ve özgün görünümler sunmaktadır. Ürünlerin üretim aşamasında, Myros, Bafra’da üretilen ürünlerin kalitesini korumak ve geleneksel Bafra tasarımlarının güncelliğini korumak için sürekli araştırmalar yapmaktadır. Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı hediyelik eşya üreticisi Myros, ürünlerin kalitesini güvenilir üretim teknolojileri ile garanti etmektedir. Üstün kalitede, sağlam ve uzun ömürlü hediyelik eşyalar için tüm ürünlerini sürekli olarak test etmektedir.

Bafra Temalı Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Bafra temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.