• Tümünü Temizle

Trabzon

için 63 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Trabzon Temalı Myros Tırnak Makası 56x13x13 mm
73,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Trabzon Temalı Myros Tırnak Makası 60x32x14 mm
82,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Trabzon Temalı Myros Balık Açacak Magnet 42x130 mm
33,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Trabzon Temalı Myros Metal Cep Küllük 50x15 mm
210,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Trabzon Temalı Myros Metal Kalp Ayna 70x65x8 mm
146,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Trabzon Temalı Myros Metal Yuvarlak Ayna 70x11 mm
158,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Trabzon Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
33,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Trabzon Temalı Myros Yuvarlak Hap Kutusu 50x15 mm
146,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Trabzon Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
174,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Trabzon Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
33,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Trabzon Temalı Uv Baskılı Dikdörtgen Anahtarlık 31x106 mm
36,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Trabzon Temalı Uv Baskılı Fil Şekilli Magnet 86x62 mm
26,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Trabzon Temalı Uv Baskılı Kapak Açacak Magnet 63x15 mm
34,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Trabzon Temalı Uv Baskılı Kare Anahtarlık 40x108 mm
36,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Trabzon Temalı Uv Baskılı Kelebek Şekilli Magnet 80x58 mm
26,90 TL
(0)
için 63 ürün görüntüleniyor.

Trabzon Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Trabzon hediyelik eşya, alınma amacına göre Trabzon iline uygun tasarımlarıyla hem dekor hem de kullanım amaçlı ürünlerdir. Kişi ya da kurumlara özel günler, bayramlar, ziyaretler ve tanıtım toplantılarında hediye olarak verilebilir.

Karadeniz Bölgesi’nin Trabzon ilinin doğal ve tarihi değerlerini göz önüne aldığımızda, birçok farklı seçenekte Trabzon temalı hediyelik tasarımlar mevcuttur.

Trabzon’da hediyelik eşya ne alınır, Trabzon’dan hediyelik ne alınır ve Trabzon hediyelik ne alınır diye merak eden kişiler için Trabzon’dan alınabilecek hediyelik eşyalar Trabzon’a özgü hediyelik eşyalar olarak verilmiştir. Trabzon ucuz hediyelik eşya için Trabzon hediyelik eşya dükkânları ziyaret edilebilir.

Trabzon’da hediyelik eşya satan yerler Trabzon hediyelik eşya toptancıları olarak Trabzon’a özel hediyelikler satmaktadır. Trabzon hediyelik eşya satan yerler Trabzon merkez hediyelik eşya, Trabzon Uzungöl hediyelik eşya gibi Trabzon hediyelik eşya mağazaları Trabzon’da hediyelik eşya satışı gerçekleştirmektedir.

Açacak, anahtarlık, ayna, çakmak, çan, cüzdan, defter, dekoratif pano, duvar tabağı, fotoğraf çerçevesi, hap kutusu, küllük, kupa, magnet, puzzle, saat, tirbuşon, tırnak makası gibi ürünler Trabzon temalı hediyelik eşyalar arasında en çok tercih edilenlerdir.

Kişi veya kurumlara alınan Trabzon temalı hediyelik eşyalarda, en hassas konu zamanlamadır. Öyle ki satın alacağınız ürünün hediye edeceğiniz kişiye istediğiniz zamanda ulaşması için, hazır tasarım ürünler ile sipariş üzerine kişiye özel tasarım yapılacak ürünler arasındaki zaman farkını göz önünde bulundurmak önemlidir. Bu anlamda, zaman probleminiz varsa hazır koleksiyonlar arasında yer alan Trabzon temalı hediyelik ürününüzü hemen alabilirsiniz. Öte yandan kurumsal alışverişleriniz için toptan satış seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz.

Trabzon Temalı Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • Hediyelik ürünün malzemesine karar verilmelidir. (Ahşap, çini,, epoksi, kağıt, metal, plastik, seramik, suni deri)
 • Hediyelik ürünün objesinin ve tasarımının sabit tasarım içerdiği unutulmamalıdır.

Trabzon Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Trabzon hediyelik eşyalar çeşitli özelliklere sahip geniş yelpazede sunduğu ürün özellikleri ile hediye seçimlerinizi oldukça kolaylaştırır. Öyle ki Trabzon temalı hediyelik eşya ürünleri, bireylerin ve toplumların hem ortak değerlerine hem de bireysel değerlerine hitap eden özelliklere sahip olması nedeniyle sık tercih edilen temalı hediye çeşitleri arasında bulunmaktadır.

Trabzon temalı hediyelik eşya modellerinin üretim aşamalarında çok farklı teknikler kullanılabilmektedir. Gerek malzemenin cinsi gerek rengi ürünün kendine has özelliklerini belirlemektedir. Nitekim Trabzon temalı hediyelik eşyaların üretiminde yedi farklı malzeme kullanılabilmektedir. Bunlar; ahşap, epoksi, kâğıt, metal, plastik, seramik ve suni deri cinsleridir.

Birbirinden eşsiz tasarımlara sahip Trabzon temalı tasarımlar arasından tercih yapmak zor olsa da değişik modellerde ve büyüklüklerde üretilen Trabzon temalı hediyelikler sayesinde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Trabzon Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Trabzon yöresel hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları kullanılan malzemenin türüne ve boyutuna göre değişmekle birlikte ürünlerin fiyatları ortalama olarak yaklaşık 9 lira ile 345 lira arasındadır.

Trabzon Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Trabzon temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları belirlenirken birçok faktör göz önünde bulundurulur. Örneğin ürünün boyutu, malzeme bileşimi, seçilen tasarımın işçiliği, üretim süresi gibi değişkenler Trabzon’dan alınacak hediyelik eşyalar için fiyat belirlemede önemli kriterlerdir. Trabzon’un nesi meşhur hediyelik olarak diye sorulduğunda Trabzon temalı fotoğraf çerçevesi, çakmak, nihale, defter gibi onlarca ürün çeşidi gösterilebilir.

Trabzon Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Trabzon temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Trabzon temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Trabzon Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Trabzon temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Trabzon Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Temalı hediyelik eşya ürünlerini ev ve işyeri gibi yerlerde işlevsel veya dekor amaçlı olarak kullanmak mümkündür. Karadeniz Bölgesinin kültürünü, tarihini, yöresel yerlerine tasarımlarında yer veren Trabzon temalı hediyelikleri kullanabilirsiniz. Açacaktan anahtarlık, ayna, çakmak, çan, cüzdan, defter, dekoratif pano, duvar tabağı, fotoğraf çerçevesi, hap kutusu, küllük, kupa, magnet, puzzle, saat, tirbuşon ve tırnak makasına kadar çeşitli tür, renk ve tasarıma sahip hediyelik eşyalar hediye almanızı kolaylaştırır.

Trabzon Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Trabzon temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerde tüm sevdiklerinize
 • Yeni işe başlayan kişilere
 • Yeni evlenen çiftlere
 • Kurumsal firmalara
 • Müşterilerinize
 • Kendinize

Trabzon Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Trabzon temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Trabzon temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 115 TL   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Trabzon Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Trabzon temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Trabzon Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Trabzon temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Trabzon Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Trabzon temalı hediyelik eşyalar Trabzon’un yerel sembolleri ile donatılan tasarımlara sahiptir. Özenle seçilmiş desenlerden oluşturulması amaçlanan tasarımlar, çeşitli bölgelerde bulunan atölyelerde üretilmektedir. Trabzon temalı hediyelik eşyaları küçük detaylar gerektirdiğinden büyük emek isteyen bir sürece işaret etmektedir. Dolayısıyla ürünlerin renkleri, desenleri ve üretildiği malzeme sayısı çeşitlendikçe üretilmesindeki emek de ona göre belirlenmektedir. Öncelikle her bir ürün koleksiyonu titizlikle tasarlanır, akabinde üretimi yapılır ve en sonunda kontrol mekanizmalarından geçtikten sonra satışa sunulur.

Trabzon Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Trabzon temalı ürünlere benzer diğer hediyelik temaları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.