• Tümünü Temizle

Artvin

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
73,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Artvin Temalı Myros Metal Damla Açacak Magnet 95x42 mm
91,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Artvin Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Artvin hediyelik eşya modelleri oldukça çeşitlilik sunuyor. Hediyelik eşya, kişilerin özel günlerde kendisine veya farklı kişilere hediye alması için üretilen ürünlere deniliyor. Artvin temalı hediyelik eşya modelleri üzerinde, Artvin temalı hediyeliklerin üzerinde, Artvin ile alakalı yazı ve görsellere yer veriliyor. 

Artvin’den alınacak hediyeler arasında, şehir ile özdeşleşen hediyeler ön plana çıkıyor. Artvin hediyelik eşya toptancısı Myros, ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşmasını mümkün kılıyor. Şirket alımları için toptan satın alımı tercih ederek, çoklu alımların getirdiği indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Artvin online hediye seçeneklerini görüntüleyerek, kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

Artvin’in neyi meşhur veya Artvin’den ne alınır gibi soruların cevapları merak ediliyor. Artvin’in meşhur güzelliklerinden olan koyları ve gölleri, hediyelik eşya modellerinin üzerinde görmek mümkün oluyor. Artvin temalı hediyelik eşya alırken, ürün özelliklerinin incelenmesi gerekiyor. Böylelikle ihtiyaçları ideal şekilde karşılayacak ürüne daha kolay şekilde ulaşılabiliyor. 

Dünya üzerinde onlarca Artvin temalı hediyelik eşya bulunuyor. Artvin temalı bir eşya alarak, aldığınız ürünü kolaylıkla günlük yaşantınızda kullanabilirsiniz. Artvin temalı ürünler ile oraya dair biriktirdiğiniz anıları, her bakışta hatırlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Hediyelik eşya modellerini sevdiklerinize hediye ederek, onları mutlu etme şansı elde edebilirsiniz. Artvin temalı hediyelik eşyaları alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Hediyelik eşyanın kullanım şekli ve amacına dikkat edilmesi gerekiyor. 
 • Ürün hediye edilecekse, kişi veya kişilerin zevklerini göz önünde bulundurmak gerekiyor. 
 • Satın alım öncesi kaç adet alınacağını netleştirmek avantaj sağlıyor. 
 • Satın alım öncesi, alınacak ürünün ihtiyaçları ne denli karşılayacağının değerlendirilmesi gerekiyor. Artvin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Artvin hediyelik ürünleri, özellik bakımından birbirinden ayrılıyor. Ürün tasarımları değiştikçe, ürünlerin kullanımları da birbirinden farklılık gösteriyor. Artvin hediyelik eşya modelleri geniş renk ve ürün yelpazesinde sunuluyor.

Artvin temalı klasik açacak magnet, üzerinde Artvin temalı resim barındırıyor. Arka kısmında yer alan magnet, ürünün buzdolabı veya metal pano gibi yüzeylere kolaylıkla sabitlenmesini sağlıyor. 90 mm en, 45 mm boy ve 51 gr ölçülerindeki klasik magnet açacak, dayanıklı malzemeler kullanılarak üretiliyor. 

Artvin temalı damla magnet açacak ise, adını tasarımında alıyor. Oval yapısı sayesinde, şekli su damlası ile benzerlik gösteriyor. Artvin temalı damla magnet açacak modelleri, farklı tema seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. 

Artvinden hediyelik eşya denildiğinde akla gelen bir diğer ürün ise kupa modelleri oluyor. Artvin temalı kupa modelleri farklı renk seçenekleri barındırıyor. Ayrıca kupa modelleri arasında boyut ve şekil farklılığı da gözlemleniyor. 

Artvin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Artvin temalı hediyelik eşya modellerinin fiyatları için ortalama 50 lira denilebiliyor. Artvin temalı klasik magnet açacak fiyatı 49,90 lira. Artvin damla magnet açacak fiyatı da 49,90 lira olarak belirleniyor. 

Artvin temalı kupa modelleri fiyatı 39 lira ile 69 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Artvin temalı anahtarlık modeli fiyatları ise, 9,90 ile 37,90 lira arasına. 

Artvin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Artvin temalı hediyelik eşya modellerinin fiyatları, ürün özellikleri incelenerek belirleniyor. Ürünlerin üretildiği materyaller, birbirinden farklılık gösterebiliyor. Materyallerin farklılaşması, ürün fiyatlarının da farklılaşmasına neden olabiliyor. Ürün boyutları ile üretimde kullanılan materyal miktarı doğru oranda bir grafik çiziyor. O sebeple daha fazla materyal kullanımına ihtiyaç duyulan, büyük ebatlı ürünlerin fiyatları, minimal boyuttaki ürünlere oranla daha fazla olabiliyor. Ürün fiyatlandırmasında etkili olan bir diğer unsur ise ürünlerin üretim şekilleri oluyor. Ürünler dijital baskı veya el işçiliği gibi farklı yöntemler kullanılarak üretiliyor. Artvin Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Artvin temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Artvin temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Artvin Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Artvin temalı hediyelik çeşitleri aşağıdadır;

Artvin Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Artvin temalı damla açacak magnet, buzdolabını süslemek adına kullanılabiliyor. Kişiler gittikleri yerin anılarını taşıyan eşyaları, magnet formu sayesinde sürekli görme imkanı yakalayabiliyor. Açacak magnet modelleri, metal yüzeylere de kolaylıkla sabitlenebiliyor. Bu da açacak magnet modellerinin kullanım alanını genişletiyor. 

Magnet açacaklar aynı zamanda kompakt tasarımları sayesinde, kolaylıkla taşınabiliyor. Bu sayede, kamp veya piknik gibi organizasyonlarda işlevsel özellikleri ile ön plana çıkabiliyor. 

Artvin temalı kupa modelleri, ev veya işyerinde kullanıma uygunluk gösteriyor. Kulplu yapısı sayesinde, bardak yan kısmından kolaylıkla kavranabiliyor. Kupa modellerinde yer alan kulp kısımlar, sıcak içeceklerin tüketimini de kolaylaştırıyor. 

Artvin temalı anahtarlık modelleri, farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabiliyor. Anahtarlıklar, çanta içerisine konulan anahtarların daha kolay şekilde bulunmasını mümkün kılıyor. Aynı zamanda birden çok yerin anahtarı aynı anda taşınıyorsa, anahtarların birbirlerinden ayrılması için de kullanılabiliyor. 

Artvin Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Artvin temalı hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Kendinize, 
 • Yeni eve taşınan kişilere,
 • Yeni evlenen kişilere,
 • Yeni doğum yapan kişilere,
 • Özel günlerde sevdiklerinize,
 • Öğretmenler gününde öğretmenlere,
 • Sevgiliye,
 • Arkadaşlara.Artvin Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Artvin temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Artvin temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları  17 TL civarında bulunmaktadır.. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Artvin Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Artvin temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Artvin Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Artvin temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Artvin Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Artvin temalı hediyelik eşyalar, farklı tasarımlar ile üretiliyor. Böylelikle farklı beğeni ve zevklere kolaylıkla hitap edilebiliyor. Artvin temalı hediyelik eşya üretiminde kaliteli malzemeler kullanılıyor. Malzemelerin kaliteli seçilmesi, ürünlerin kullanım ömürlerini de uzatıcı rol oynuyor. Ürünlerin üretiminde kullanılan yöntemler, materyal özelliklerine göre belirleniyor. Böylelikle, malzemenin en iyi şekilde işlenmesi sağlanıyor. 

Artvin Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Artvin temalı ürünlere benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.