• Tümünü Temizle

Ereğli

için 8 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Ereğli Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
73,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Ereğli Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
73,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
için 8 ürün görüntüleniyor.

Ereğli Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediye seçimi bir hediye alım sürecinin en sancılı noktasıdır. Karşınızdaki kişiyle istediğiniz kadar yakın olun, hediye seçiminde zorlanmak çok normaldir. Bu tür bir zorlukla karşılaştığınızda kendinize kime, neden, nasıl bir hediye alıyorum sorusunu sormanız gerekir. Örneğin bir kız arkadaşınız ile erkek arkadaşınıza alacağınız hediye aynı olmaz. Ya da yeni ev almış bir arkadaşınıza alacağınız hayırlı olsun hediyesi ile doğum günü olan sevgilinize alacağınız hediye bir olmaz. Öncelikle kime ve neden hediye alacağınızı, hediyeyle hangi mesajı iletmek istediğinizi belirlemelisiniz.

Ereğli, ülkemizde iki farklı yerin ismidir. Biri Konya’da bulunan Ereğli öteki Zonguldak’ta bulunan Ereğli. Bu ikisi sıklıkla karıştırılmaktadır. Bu yazımızda Zonguldak Ereğli bölgesine gidip buradan hediye alacak kişilerin neler alabileceğine değineceğiz. Bu bölgeye genelde insanlar memleketlerine gitmek için giderler. Memleketlerine giden insanlarınsa döndüğünde memleket hasretleri başlar. Bu nedenle yanınıza bir hediyelik Ereğli almayı düşünebilir ya da o sene yanınızda gelememiş kişiler bir hediye alarak mutlu edebilirsiniz.

Her ürün ve her hediyede olduğu gibi Zonguldak temalı hediyelik eşya alımı için de önemli, dikkat edilmesi gerekli noktalar mevcuttur. Bu noktalara bazı örnekler aşağıda verilmiştir.

 • Ürünün kaliteli olması
 • Ürünün beklentilerinizi karşılaması 
 • Fiyat ve kalite oranının düzgün olması 
 • Kolay bozulma yapmayacak ürünler seçmeniz 
 • Hediye vereceğiniz kişinin göz zevkine uygun olması 
 • Hediye vereceğiniz kişinin ihtiyaçlarına hitap etmesi 
 • Sağlığa zararlı madde içermemesi 
 • Ürünün yapım amacıyla üretildiği malzemenin uyumlu olması 

Ereğli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ereğli temalı hediyelik eşyalar, şehir temalı hediyelik eşya seçenekleri arasında değerlendirilen, Zonguldak temalı hediyelerin bir alt dalıdır. Bu hediyeler daha çok dekoratif yönü ile ön plana çıkar. Örneğin Ereğli Temalı üç boyutlu Ahşap Magnet işlevsellikten uzak bir aksesuar ürünüdür. Ahşap malzemeden üretilmesinden dolayı sağlığa zararlı madde içermez. Basım teknikleri ise olması gerektiği gibidir. Eğer bir üründe olması gereken basım tekniği kullanılmazsa ürün kısa süre içerisinde bozulmalar gösterir. Tüm bunların dışında magnetin kesimleri lazer kesim olduğundan herhangi bir pürüz ile karşılaşmayacaksınız. Ayrıca toptan hediyelik eşya alımlarında Myros firması büyük oranda indirim sağlamaktadır.

Ereğli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ereğli temalı ürünlerin fiyat aralığı ürünün bazı unsurlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama bir değer vermek gerekirse 20 TL olduğu söylenebilir. Direkt bir değerden bahsedilecek olursa Ereğli Temalı Resimli Ahşap Magnet tam olarak 19,90 TL üzerinden satışa sunulmuştur. Toptan hediyelik Ereğli ürünlerini değerlendirmek isterseniz Myros’un sayfasına bayi girişi yaparak büyük indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Ereğli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bir ürünün fiyatının belirlenmesinde en önemli husus ürünün malzemesidir. Malzeme ne kadar pahalıysa ürün de o kadar pahalı olacaktır. Yüzey alanı da aynı şekilde etkilidir. Yüzey alanı ne kadar büyük olursa basım yapılacak alan, ham maddenin kullanımı, ek boyalar, koruyucular ve daha fazlasının kullanımı daha çok olacaktır. Bu doğrudan maliyeti arttırdığından hediyelik eşya fiyatını da arttıracaktır. Bunun dışında turizmin odağında olan yerlerde talep çok fazla olduğu için ürün fiyatı da bir hayli artacak, fiyatı karşılayan bir kalite söz konusu olmayacaktır. Bu sebeple bu tarz hediyelik eşya alışverişlerinin İnternet üzerinden çevirim içi olarak gerçekleştirilmesi hem kalite hem fiyat bakımından oldukça iyi bir seçenek olacaktır.

Ereğli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ereğli temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ereğli temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ereğli Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Myros’tan güvenle alabileceğiniz Zonguldak hediyelik eşya kategorisinin alt dalı olan Eregli hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelenmiştir.

Ereğli Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Ereğli temalı hediyelik eşyalar aksesuar amaçlı buz dolaplarının üzerine takılarak kullanılır. Hediye edilme amacı çeşitlilik gösterebilir. Gittiğiniz seyahat sonrası sizi özleyen bir sevdiğinize de hediye edebilirsiniz ticari amaçla da bu ürünleri kullanabilirsiniz. Ticari bir Zonguldak Ereğli hediyelik örneği vermek gerekirse, bir tanıtım ya da dükkân açılışının sonrasında gelenlere bu magnetleri dağıtabilirsiniz. Magnetler kişilerin göz zevkine hitap ettiğinde onları bir kenara atmak yerine dolaplarında kullanacaklardır. Böylece her gün sizin verdiğiniz hediyeyi görecekler, hem jestiniz için memnun olacaklar hem de sizin ilgili hizmetinize ihtiyaç duyduklarında akıllarına ilk siz geleceksiniz. Bu hem sizin ticari faaliyetiniz bakımından olumlu bir etki bırakacak hem de çevrenizdeki insanlar tarafından daha sevilen biri olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca ticari bir faaliyet olarak kullanmak dışında, yeni tanıştığınız kişilere böyle küçük Zonguldak Ereğli hediyelik eşya seçeneklerinden vererek akılda kalıcılığınızı ve sevecenliğinizi arttırma şansına sahipsiniz.

Ereğli Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Aşağıda Zonguldak Ereğli hediyelik ürünleri için alabileceğiniz bazı durumlar listelenmiştir.

 • Siz seyahatteyken sizi bekleyen anne ya da babanız için 
 • Doğum günü hediyesi olarak arkadaşınıza
 • Yeni işe giren bir tanıdığınıza ofis hediyesi olarak 
 • Anneler gününde annenize
 • Yeni ev alan dostunuza 
 • Sizinle birlikte seyahatinize katılan arkadaşınız için 
 • Zonguldak Ereğli’de yaşayan eşe dosta
 • Zonguldak Ereğli memleketi olup da uzun zamandır oraya hasret kalan akrabalarınıza
 • Toplu organizasyonlarınız sonrası anı bırakmak ve akılda kalmak için toptan hediyelik eşya olarak
 • Kendiniz için memleketinizi ya da ülkemizin bu zengin coğrafyasını gezmenizin anısı olarak Ereğli temalı hediyelik alabilirsiniz.

Ereğli Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ereğli temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ereğli temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ereğli Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ereğli temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ereğli Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ereğli temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ereğli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros son derece titiz bir üretim sürecinin ardından ürünlerini müşterisiyle buluşturuyor. 80’i aşkın ülkede hizmet veren firma Türkiye içerisinde de en çok sevilen hediyelik eşya üreticileri arasında yer alıyor. Avrupa’nın en iyi hediyelik eşya üreticisi firmaları arasında ismini ilk sıralara yazdırmış olan Myros firması hem kaliteli hem de ger bütçeye uygun ürün yelpazesini uzun yıllardır müşterisi ile buluşturuyor. Hediyelik eşya Ereğli ürünlerinin toplu alımlarında büyük indirim fırsatları sunan firma tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından ürünlerin üretimden tedarikine her aşamasını hem hassas hem de şeffaf yürütüyor. Herhangi bir sorun yaşanması halinde gerekli tüm desteği müşterisine sunuyor.

Ereğli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Zonguldak Ereğli temalı hediyeleri sevdiyseniz ya da Ereğli Temalı Ahşap Magnet’in yanında verilebilecek daha fazla hediye seçeneği için aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.