• Tümünü Temizle

Ahşap

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
119,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çeşme Temalı Ahşap Duvar Süsü 25 cm
119,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Alaçatı Temalı Ahşap Duvar Süsü 25 cm
119,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Baykuş Temalı Myros Üçlü Ahşap Duvar Süsü
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Duvar Süsü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Ahşap duvar süsleri tıpkı diğer dekoratif objeler gibi beğenilerek kullanılmaktadır. Duvarlarınıza renk ve hareket katarken aynı zamanda zevkinizi de yansıtabileceğiniz doğal ürünlerdir. Bulunduğu ortamda bütünlük sağlayarak dekorasyonunuzu ön plana çıkarmak için oldukça güzel bir araçtır.

Ahşap duvar süsleri ev sahipleri tarafından kullanıldığı gibi birçok işletme sahibi tarafından da tercih edilmektedir. Bu tercihin en temel sebebi bulunduğu ortama canlılık katarak insanların dikkatini ve beğenisini toplamayı sağlayabilmesidir. İşletme sahiplerinin duvarları renklendirmeleri müşterilerin daha samimi bir ortamda bulunma isteğini karşılayarak ziyaret sayısını arttırması oldukça sık görülmektedir.

Dünyada birçok çeşit ahşap duvar süsü modelleri mevcuttur. Yerel simgelerin de kullanılması ile birlikte sonsuz çeşitlilikte ürün seçeneği oluşmaktadır. Aynı zamanda kullanılan ahşaba göre de sınıflandırılan ahşap duvar süsleri, farklı renklerde ve modellerde kullanıcıları ile toptan ve tek tek olacak şekilde buluşmaktadır. Renkleri kullanılan ortamdaki mobilyalara göre seçilerek kolaylıkla bütünlük oluşturabilmektedir.

Ahşap duvar süsleri mutfağınızı, salonunuzu veya işletmenizi hem güzelleştirir hem de kullanım amacınıza göre anı ve hatıralık olarak da işlevini yerine getirir. Ziyaret ettiğiniz yerlerin ahşap biçimindeki simgelerini yaşam alanınızda bulundurmanız anlamlı ve fazlasıyla keyifli olacaktır.

Farklı biçimlerdeki ahşap duvar süsleri her yaştan kişinin beğenebileceği seçeneklere sahiptir. Yetişkinler için turizm merkezleri varken çocuklar için de hayvan figürleri tercih edilmekte ve birbirinden farklı renklerdeki duvar süsleri ile her ortam renklendirilebilmektedir. İşletme sahiplerinin oldukça tercih ettiği ahşap duvar süsleri toptan alındığında daha karlı kazanç sağlamaktadır.

Ahşap duvar süsü satın alınırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Ahşap duvar süsü kullanılacak ortama uygun olacak şekilde seçilmelidir.
 • Ahşap duvar süsü hediye olarak alınıyorsa, hediye alınan kişinin zevkine uygun olarak tercih edilmelidir.
 • Ahşap duvar süsleri satın alınırken ahşabın dayanıklılığı ve kullanışlı olması göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Ahşap süsün kesiminin pürüzsüz oluşuna dikkat edilmelidir.
 • Renk ve desenlerinin canlı olması, kullanılan ek aksesuarların sağlamlığına dikkat edilmelidir.

Ahşap Duvar Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ahşap duvar süsleri birçok renk ve desende üretilmektedir. Hatıralık olarak kullanılabilecek ahşap duvar süsleri, hatırası olan bölgenin yerel izlerini taşımakla kalmaz aynı zamanda o bölgeyi anımsatan aksesuarlarla da zenginleştirilir. Bu sayede ziyaret edilen yerin anıları her zaman taze ve canlı olarak kalmaktadır. Bir fotoğraf misali göz önünde bulundurularak yeni yerleri keşfetme arzusu arttırılmaktadır.

Ahşap duvar süsleri dikkat çekmesi için farklı desenler ve figürler kullanılarak çeşitlendirilmektedir. Tasarımları kullanım biçimlerine göre değişirken boyutları da çok çeşitlidir. Yalnızca tek bir figürün kullanıldığı ahşap duvar süslerinin yanında birkaç figürün birleştirildiği daha detaylı ve daha büyük boyutlu modeller de mevcuttur.

Lazer kazıma yöntemi ile renklendirilen 25 cm’lik modellerin yanında, lazer kesim ve dijital baskı ile hazırlanan ürünlerimiz de bulunmaktadır.

Ahşap Duvar Süsü Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ahşap duvar süsü ürünleri farklı özelliklerine göre 34,90 ve 66 liradır. Toptan alımlarda değişen fiyatlar aynı zamanda ürünün ek özelliklerine göre de 35 tl ile 60 tl arasında değişiklik göstermektedir. Talep ettiğiniz ek özellikler, kişiselleştirilmiş ürünler farklı fiyatlandırmalar ile satılabilmektedir.

Ahşap Duvar Süsü Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap duvar süsü ürünlerinin fiyatları genel olarak boyutlarına, kullanılan baskının çeşidine ve ahşabın maliyetine göre belirlenmektedir. Ancak bazı süslerde yerel aksesuarlar kullanıldığı için farklı fiyatlandırılmaları söz konusu olmaktadır. Nazar boncuğu, tarih işlemesi ve diğer ek süslemeler maliyeti arttırmaktadır. Satıştan önce uygulanan el işlemeleri de maliyeti arttırarak satış fiyatını etkilemektedir.

Ahşap Duvar Süslerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap duvar süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap duvar süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap duvar süsü aksesuar çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Ahşap Duvar Süsü Nasıl Kullanılır?

Ahşap duvar süsü ürünleri duvarları süslemek ve dekore etmek amacı ile kullanıldığından genellikle duvara asılarak veya yapıştırılarak kullanılmaktadır. Çocuk odaları için ayrı süsler, yetişkinler ve işletmeler için aynı süsler kullanılarak ortamlar renklendirilmektedir. Kullanılan aksesuarın modeline göre duvarlara farklı biçimde asılabilmektedir.

Ahşap Duvar Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap duvar süsleri aşağıdaki kişiler için hediye olarak alınabilir;

 • Yeni ev alan arkadaş ve akrabalara,
 • Odasını dekore eden kişilere,
 • Çalışanlara,
 • Müşterilere teşekkür etmek için,
 • Aile üyelerine doğum günü hediyesi olarak,
 • Ziyaret edilen yerlerin hatıra olarak kalması için

Ahşap Duvar Süsleri için Toptan Satış Mevcut mu?

Ahşap duvar süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap duvar süsü ürünlerinde toptan fiyatları 11,33 TL - 22,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ahşap Duvar Süsleri için Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap duvar süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ahşap Duvar Süslerinin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ahşap duvar süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ahşap Duvar Süsü Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Ahşap duvar süsleri tedarikçilerden ham ahşaplar satın alınarak üretilmeye başlanmaktadır. Lazer kesim ile belirli kalıplarda kesildikten sonra lazer kazıma ve dijital baskı yöntemleri ile renklendirilmekte ve modelleri belirginleştirilmektedir. Farklı aksesuarlarla zenginleştirilen ürünler ek dekoratif parçaların el işçiliği ile işlenmesi sonucu hoş bir görünüm kazanmaktadır. Kişiselleştirilme taleplerine göre farklı işlemlerden geçtikten sonra paketlenerek siz kullanıcılar için titizlikle satışa hazır hale getirilmektedir.

Ahşap Duvar Süsüne Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ahşap duvar süsleri gibi birçok dekoratif obje bulunmaktadır. Bunları aşağıda listelenmektedir;

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.