myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seydişehir

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
37,50 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Seydişehir Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya seçiminde her zaman insanın aklı karışabilmesi doğal bir durumdur. Çünkü seçeneğin bol olması ürün çeşitliliğini doğurmakla birlikte estetik bakış açısına da etki etmektedir. Yazın tatil yörelerine giderken ve özellikle Akdeniz bölgesine gitme esnasında tatilcilerin uğradığı yerlerden biri olan Seydişehir buna en iyi örneklerdendir. Hediyelik eşya konseptinde Seydişehir hediyelik eşya türleri en popüler olanlarıdır. Özellikle seyahat halinde veya dönüşlerinde tercih edilmesi en muhtemel hediyelik eşyalar arasında bulunduğu görülmektedir. 

Seydişehir hatırası olarak buradan geçen kişiler veya sevdikleri için özel bir anı oluşturma amaçlı hediye bakan kişiler için magnet en uygun hediyelik eşya seçeneği olarak bilinmektedir. Seydişehir magnet veya açacak türleri Konya ilinin önemli bir ilçesi olan Seydişehir’e özgü üretilmiştir. Buranın önemini ve özelliklerini öne çıkartan durumları da kapsamaktadır. Baskılama tekniği, el işçiliği ve birinci sınıf malzeme kullanımı önemli bileşenler ile doğru dozda kullanılarak yapılmaktadır. 

Seydişehir hediyelik eşyalar teknolojik ilerlemeler beraberinde birçok malzemenin kullanılmasıyla da alternatifi çoğaltılan ürünler arasında yer almaktadır. Aileniz için sevdiğiniz kişiler için veya önemli organizasyonlarda dağıtma amaçlı kullanabileceğiniz eşyalar toptan hediyelik eşya şeklinde de satın alınabilmektedir. Bu anlamda her çeşit farklı yapısıyla öne çıkan seçkin hediyeliklerin Myros firmasında satılıyor olduğunu belirtebiliriz. Myros'dan dilediğiniz ürünü satın almanız mümkün olduğu gibi Seydişehir toptan hediyelik eşya seçeneklerini de satın alabilirsiniz. Farklı yapısıyla dikkat çeken bu ürünleri ticari alanda da kullanabileceğinizi unutmamalısınız. Çünkü en popüler ve en çok satılan hediyelik eşyalar arasında şehir temalı ürünlerin öne çıktığı görülmektedir. 

Seydişehir hediyelik eşya satın alırken istenmeyen ve beklenmedik sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap edici olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerde toksit maddeler olmamasına
 • Fiyat konusunda doğru fiyat seçimi yapılması 
 • Seydişehir temalı hediyelik eşyaların temasında yer alan farklı figürlerin de incelenmesi ve tek tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan materyallerden üretilmiş Seydişehir temalı hediyelik eşyaların tercih edilmesi 

Seydişehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seydişehir temalı hediyelik eşyaların genel özelliği hem açacak hem de magnet şeklinde kullanılan eşyalar olmasıdır. Buzdolabı magneti olarak hem süs eşya hem de içecek açmaya yarayan eşyalar, baskı tekniğiyle oluşturulmaktadır. Çok beğeneceğiniz yapıda tasarlanmış olan ve yuvarlak boyutu ile uzun süre deforme olmadan kullanılan eşyalar en şık ve en uygun fiyatlı ürünlerdir. 

Seydişehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Seydişehir temalı hediyelik eşyalar her bakımdan beğenilen Seydişehir Konya temalı eşyalardır. Seydişehir hediyelik eşya fiyatları 19,90TL fiyatında satışa sunulmaktadır. Seyahat dönüşleri ve genel anlamda aileniz, kendiniz ve de sevdikleriniz için hediye olarak tercih edebileceğiniz Seydişehir temalı hediyelik eşyalara yönelik net fiyat belirtecek olduğumuzda Seydişehir temalı Uv baskılı açacak magnet fiyatının 19,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Seydişehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seydişehir temalı hediyelik eşyaların fiyat belirtecinde birçok parametre bulunur. Uv baskı tekniği, ürün boyutu, el işçiliği, dijital çalışmalar, kaliteli malzeme kullanımı gibi birçok unsur bulunmaktadır.  Üretim boyutunda fiyatını arttıran en temel konu hediyelik eşyaların boyutudur. Çünkü eşya boyutu büyüdükçe kullanılan malzemelerde de artış yaşanır. Bu da fiyat artışına sebep olur. 

Seydişehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seydişehir temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seydişehir temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seydişehir Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seydişehir temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere göre tercih edilebiliyor olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Seydişehir Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seydişehir temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik öncelikle açacak anlamında kullanabileceğinizi söylemeliyiz. Soda, gazoz gibi asitli içeceklerin kolay açılmasına yarayan açacak aynı zamanda buzdolabı magneti olarak şık süs eşya şeklinde de değerlendirilir. Çift yönde kullanılabilen bu eşya firma tanıtımı yapmaya, sevdiklerinize hediye etmeye veya kendi ihtiyacınız doğrultusunda seçip alabileceğiniz eşyalardandır. 

Seydişehir Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Seydişehir temalı hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki listedeki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize Seydişehir hediyelik eşya 
 • Babalar gününde babanız için Seydişehir magnet 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde Seydişehir hatırası 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde Seydişehir açacak 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize Seydişehir Konya temalı hediyelik eşyalar 
 • Seydişehir temalı hediyelik eşya çeşitlerine ilgi duyan kişilere Konya Seydişehir hediyelik eşyalar 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza Seydişehir’e özgü hediye seçenekleri 

   Seydişehir Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Seydişehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seydişehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 7 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Seydişehir Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Seydişehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Seydişehir Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Seydişehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Seydişehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

   Seydişehir temalı hediyelik eşyalar Konya iline özgü üretilen ürünler olup Myros firmasında üretilip satışa sunulmaktadır. Genel bakımdan çok geniş Pazar hacmi bulunan Myros firmasında huzurlu çalışma ortamı öne çıkmaktadır. Üretim kapsamında oluşturulan tasarıma yönelik kullanılacak malzemeler orijinal şekilde seçilmektedir. Her çeşit eşya türünde estetik bakış açısı, modernize görüntüler ve şehir temaları baskın haldedir. Ayrıca yöresel kültürel ve modern çağa uyumlu eşyaların üretildiği görülmektedir. 

   Üretim bünyesinde çalışan erkek ve kadın personellerin sayısı da eşit seviyededir. Baskı tekniklerinin tümü bu alanda öne çıkan seçkin bir çalışma alanıdır. Aynı şekilde el işçiliği, sanatsal çalışmalar ve tasarım şekillerine yön veren çalışmalar da dikkat çekmektedir. Bunun beraberinde farklı yapısıyla kullanışlı ve dekoratif ürünlerin oluşması hediyelik eşya konusunda firmanın benimsenmesini sağlamaktadır. Çünkü ürün tedarik sürecinde planlı, titiz ve başarılı çalışma şekline önem verildiği görülmektedir. 

   Online satış sürecinde karşınızda ilgili ve kaliteli planlama ile satış yapan firma bulabilmeniz mümkündür. Toptan ürün satışlarında ürün sayısının adedi, paketlenme şekli ve kargo süreci de titizlikle takip edilmektedir. Güvenli alışverişlerin tamamlanmasını sağlayan Myros firması en seçkin ve en şık hediyelik seçeneklerini müşterilerle buluşturan firmadır. 

   Seydişehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Seydişehir temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.