• Tümünü Temizle

Akşehir

için 57 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Akşehir Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
73,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Akşehir Temalı Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
189,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Akşehir Temalı Ahşap Küçük Boy Çerçeve 120x150 mm
309,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Akşehir Temalı Ahşap Orta Boy Çerçeve 130x205 mm
389,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Akşehir Temalı Myros Beyaz Kapak Açacak Magnet 63x15 mm
64,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Akşehir Temalı Myros Metal Baykuş Açacak Magnet 88x47 mm
91,90 TL
(0)
+ 1
Myros - Akşehir Temalı Myros Metal Bayrak Çan 44x96 mm
189,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Akşehir Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
349,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Akşehir Temalı Myros Metal Damla Açacak Magnet 95x42 mm
91,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Akşehir Temalı Myros Metal Fil Açacak Magnet 98x61 mm
91,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Akşehir Temalı Myros Metal Hatıra Kaşık 25x130 mm
140,00 TL
(0)
73,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Akşehir Temalı Myros Metal Kedi Açacak Magnet 97x48 mm
91,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Akşehir Temalı Myros Metal Kelebek Açacak Magnet 70x70 mm
91,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Akşehir Temalı Myros Metal Klasik Açacak Magnet 90x45 mm
91,90 TL
(0)
için 57 ürün görüntüleniyor.

Akşehir Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Akşehir, Konya ilinin bir ilçesidir. Konya iline 135 km uzaklıkta bulunan Akşehir tarih boyunca çok önemli bir ticaret, yerleşim ve kültür merkezi olmuştur. Bu denli önemli bir konumda olması ile birçok tarihi kişiliğe ve yerleşkeye ev sahipliği yapmıştır. Özellikle Nasreddin Hoca Akşehir denince akla gelen en önemli tarihi kişidir. Ayrıca ‘Krallar Yolu’da Akşehir’de bulunmaktadır. Tarihi ve kültürel açıdan önemli olması ile birçok ziyaretçi Akşehir’i sürekli ziyaret etmektedir. Akşehir hediyelik eşya ürünleri bu özelliği sayesinde oldukça fazla ilgi görüyor. Özellikle tarihi anlamları içerisinde barındırması ile ilgi çekiyor. Gelen ziyaretçiler 

Akşehir temalı hediyelik eşyaları hem tarihi bir anı hem de sevdiklerine anlamlı bir hediye amacıyla satın alıyor. Akşehir’e gelemeyenler için ise kargo ile gönderim yapılabiliyor. Akşehir temalı hediyelik eşya modelleri çok çeşitli olması ile önemi artıyor ve her türlü zevke hitap ediyor. Bu yönü ile farklı kültürlerden gelen ziyaretçilerin hepsi kendisine uygun bir hediyelik eşya bulabiliyor. Hem evlerde hem de işyerlerinde kullanılabilen Akşehir temalı hediyelik eşyalar geniş kitlelere hitap ediyor. Akşehir temalı hediyelik eşya modelleri her türlü alıma uygunluk gösteriyor. Tek tek alım yapılabileceği gibi toptan alımlarda yapılabiliyor. Özellikle toptan alımlarda yapılan indirimler ile işyerlerinizde tarihi bir doku ve estetik bir görüntü yaratmak çok daha kolay ve uygun fiyata gelmiş oluyor. Ülkemizde hatta dünyada birçok farklı çeşidi bulunan Akşehir temalı hediyelik eşyalar alınırken şu hususlara dikkat edilmesi gerekiyor;

 • Kaç adet ve kaç kişiye hediye alınacağı öncelikle belirlenmelidir. Bu sayede indirimli fiyattan yararlanılabilir.
 • Hediye alınacak kişinin yaşadığı ortam ve kişisel zevkleri göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Hediye alınacak kişinin eğer bir ihtiyacı varsa o ihtiyacı göz önünde bulundurarak satın alım yapılmalıdır.
 • Alınacak hediyenin kullanım şekli farklı farklı olabileceği için bu durum da gözden geçirilmelidir. Akşehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Akşehir temalı hediyelik eşya ürünleri, birçok farklı özellik barındırıyor. Tarihi anlamları, farklı tasarımları ve özellikleriyle ön plana çıkıyor. Akşehirden ne alınır? Sorusuna ise şu ürünler ile cevap verilebilir. Akşehir Temalı Metal Ayna, üzerinde Akşehir’in ünlü Nasreddin Hoca heykelinin resmini ve rengarenk çiçek resimlerini içerisinde barındırıyor. Bunun yanı sıra seçeceğiniz başka Akşehir güzellikleri de dijital baskı ile ürün üzerine basılabiliyor. 72x77x11 boyutlarında bulunan bu ürün metal ve epoksi yapısı ile hem sağlam hem de şık bir görünüm sunuyor. Akşehir Temalı Yuvarlak Saat, ahşap üzerine dijital baskı ile basılmış Akşehir’in tarihi ev resmi ile şık bir görünüm sunuyor. 20 cm çapında olan bu ürün özel ambalajı ile sizlere sunuluyor. Akşehir Temalı Magnet, Uv baskısı ile kaliteli bir görüntü sunuyor. Nasreddin Hoca ve Akşehir’in yeşilliklerinin güzelliklerinin yer aldığı bu ürün 80x50mm boyutlarında satılıyor. Akşehir Temalı Anahtarlık, plastik malzeme üzerine dijital baskı yöntemi ile yapılıyor. Akşehir’in türlü güzelliklerini seçip anahtarlık üzerine baskı yapılabiliyor. Ürün boyutları ise 40x108mm boyutlarında. Akşehir Temalı Açacak, plastik malzeme üzerine dijital baskı ile Akşehir’in dilediğiniz her güzelliği basılabiliyor. 95x43mm boyutlarında açacak hem güzel bir hediye hem de kullanım açısından oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Nasreddin Hoca Magnet, Akşehir’in simgesi Nasreddin Hoca’nın o meşhur eşeğe ters bindiği görseli plastik malzeme üzerine 3 boyutlu olarak enjeksiyon döküm yöntemi ile yapılan bir üründür. 

Akşehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Akşehir temalı hediyelik eşya modellerinin fiyatları en düşük 10,90 lira ve en yüksek 215,94 liraya ulaşıyor. Akşehir temalı hediyelik eşya fiyatları için ortalama olarak 113,42 lira denilebilir. Akşehir Temalı Metal Ayna 68,44 lira. Akşehir Temalı Yuvarlak Saat 215,94 lira. Akşehir Temalı Magnet 13,28 lira. Akşehir Temalı Anahtarlık 19,47 lira. Akşehir Temalı Açacak 21,24 lira. Nasreddin Hoca Magnet 10,90 lira. 

Akşehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Akşehir temalı hediyelik eşyaların fiyatları belirlenirken birden fazla dinamik göz önüne alınıyor. Yapılacak baskının kalitesi ve malzemenin çeşidi en önemli rolü oynuyor. Hediyelik eşyanın fonksiyonun artması doğal olarak fiyatını da artıyor. Özellikle saat gibi ürünler bu sebeple fiyat olarak diğer ürünlere nazaran daha pahalı olabilir. Tüm bu durumlar göz önüne alınarak en kaliteli ürünü en uygun fiyata sizlere sunmak görevimiz haline geliyor. 

Akşehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Akşehir temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Akşehir temalı hediyelik eşya  ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Akşehir Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Akşehir temalı hediyelik eşya çeşitlerini belirlerken Akşehirin neyi meşhur sorusuna yanıt aranmıştır. Bu yanıt aşağıdaki şekilde listelenmiştir;

Akşehir Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Akşehir temalı hediyelik eşyaların kullanım alanları farklı farklı olduğu için üründen ürüne değişiyor. Farklı amaçları ve tasarımları doğrudan ürün kullanımını direkt olarak etkiliyor. Akşehir Temalı Metal Ayna, küçük ve şık tasarımı ile çantanızda ve cebinizde rahatça taşınabiliyor. Günün her anında kendinizi görmek için kullanabileceğinizi bu ürün kadınlar için oldukça önemli bir ürün haline geliyor. Akşehir Temalı Yuvarlak Saat, ev ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Zamanla yarıştığımız bu dönemde zamanı takip etmek için olmazsa olmaz bir ürün haline geliyor. Akşehir Temalı Magnet, ev ve işyerlerinde özellikle buzdolabı gibi eşyaların daha şık görünmesi için kullanılıyor. Akşehir Temalı Anahtarlık, ev,işyeri ve araba anahtarlarını güvenle ve rahatça taşımak için kullanılıyor. Sağlam yapısı ile yıllarca bozulmadan anahtarlarınızı güvenle taşımanızı sağlıyor. Akşehir Temalı Açacak, sürekli tükettiğimiz sıvı içecekleri açmamıza yararken, magnet özelliği ile buzdolabı gibi eşyalara da estetik bir görünüm katıyor. Nasreddin Hoca Magnet, ürünü 3 boyutlu olması ile gerçekten eşsiz bir görüntü ortaya koyuyor. Nasreddin hoca fıkraları ile hafızalara kazınmış Nasreddin hoca görseline her bakıldığında yüzde bir tebessüm oluşturuyor. 

Akşehir Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Akşehir temalı hediyelik eşyalar hediyelik olarak en uygun şu kişilere alınabilir; 

 • Kendinize
 • Ailenize
 • Eşinize
 • Sevgilinize
 • Akşehir’i ziyaret etmiş kişilere
 • Akşehir’e gidemeyip ilgi duyan kişilere
 • Yeni ev almış arkadaşlarınıza
 • İş arkadaşlarınıza
 • Okul arkadaşlarınıza
 • Akrabalarınıza.

Akşehir Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Akşehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Akşehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  3 TL -  77 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Akşehir Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Akşehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Akşehir Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Akşehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Akşehir Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Akşehir temalı hediyelik eşya modelleri farklı üretim teknikleri kullanılarak üretiliyor. Bazı modellerde dijital baskı tekniği kullanılırken bazılarında enjeksiyon döküm tekniği kullanılıyor. Bazılarında bu 2 teknik beraber de kullanılabiliyor. Akşehir temalı hediyelik eşyaların üretiminde ürün materyalleri ürünün tasarımına ve amacına göre değişkenlik gösteriyor. Tasarıma en uygun ve kaliteli ürünler ile uzun ömürlü ürünler üretiliyor. Ayrıca kaliteli ürünler üretilirken estetik görüntüden de vazgeçilmiyor. Kişiye özel ürünler ise farklı tasarımlar ile birleştirilerek herkesin beğendiği ürünler ortaya çıkıyor.

Akşehir Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Akşehir temalı ürünlere benzer hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelendiği gibidir;T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.