• Tümünü Temizle

Beyşehir

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Beyşehir Temalı C Serisi Resimli Ahşap Magnet 90x120 mm
39,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Türkiye’nin önemli şehirlerinden biri olan Konya iline özgü olan ürünler çokça rağbet gören seçkin hediyelik eşyalar arasında yer tutmaktadır. Özellikle seyahat esnasında gezdiğiniz şehirlere ve ilçelere özgü özellikleri öne çıkarmak, sevdiklerinize hediye almak amaçlı Beyşehir’den ne alınır sorgulamasına yönelik Beyşehir hediye Magnet alınır demek mümkündür. Genel olarak Magnet satışları her il ve ilçe açısından aynı değere sahiptir.  Ahşap kullanımı ile öne çıkan Magnet eşyalar Konya Beyşehir hediyelik eşya şeklinde öne çıkanlar arasındadır. İnsanların beğendiği hediyelik türleri arasında fiyatının uygun olması nedeniyle çok talep gören ürünlerdir. Buzdolabınızda şık duracak magnetler resimlerinizi ve yazdığınız notları tutturma amaçlı da kullanılabilmektedir. 

Teknolojik ilerlemeler beraberinde daha fazla üretilen Magnet seçenekleri ahşap malzeme ve kolayca ulaşılan hammaddesi ile bütünlük sağlamaktadır. Beyşehir Magnet türleri sadece ahşap şekilde olmayıp el işçiliği ile oluşturulan seramik eşyalarla da yapılabilmektedir. Ayrıca baskı tekniğiyle de yapılmaktadır. Bunun yanı sıra ahşap ile kolayca şekil alacak üretimlerinde yapıldığı görülmektedir. Kaliteli boyama ile yapılan Magnet türleri uzun süre kullanılabilecek hediyeliklerdir. 

Beyşehir hediyelik eşya seçenekleri ile ticari alanda da kar marjı oluşturmak mümkündür. Şehri yansıtan ürün olması nedeniyle Konyalı olan her kişi için yüksek beğeni toplaması mümkündür. Katılım gerektiren durumlarda katılımcılara verme amaçlı Magnet alımı yapılması da mantıklıdır. Konya ilçelerine özgü diğer seçeneklerden ve Beyşehir temalı Magnet çeşitlerini Myros firmasından satın alabilirsiniz. Myros firmasında satılan Magnet modellerini toptan hediyelik Beyşehir eşya kapsamında bulabilmeniz mümkündür. Online şekilde de alabileceğiniz bu eşyalar toptan Magnet eşya şeklinde de değerlendirebileceğiniz kolaylıktadır. 

Beyşehir temalı hediyelik eşya satın alırken istenmeyen sorunlarla ve beklenmedik durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeyler göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap edici olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturmaması 
 • Fiyat konusunda seçici davranılması ve araştırma yapılarak tercih yapılması 
 • Beyşehir temalı hediyelik eşya çeşitlerinin ana temasındaki farklı figürlerin de incelerek seçim yapılması ve tek modele odaklanılmaması 
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden üretilmiş olan Beyşehir temalı hediyelik eşya seçeneklerinin tercih edilmesi

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Beyşehir hediye seçenekleri kendine has teması ve kullanılan ahşap malzemesi ile en seçkin ürünlerden biri olarak ifade edilmektedir. Bildiğiniz üzere hediyelik eşya kapsamında seyahat dönüşlerinde en çok aranılan hediyelikler magnetlerdir. Magnet yapımında kullanılan malzeme türüne yönelik ahşabın öne çıkmış olması insan sağlığını bozmayacak materyal kullanıldığını da gösterir. Ayrıca ahşap malzeme kullanılması nedeniyle fiyatı da oldukça uygun bir ürün olarak belirtilmektedir. Her yaşa hitap edebilen yapısının yanı sıra el sanatının en ince işçilik boyutu ile özgünleşmesi Beyşehir temalı ürünlerin rağbet görmesini sağlamaktadır. 

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Beyşehir temalı hediyelik eşya ürünleri oldukça ilgi gören hediyelik seçeneklerdir. Özellikle Magnet tasarımları ve satışları günümüzde çok fazla olup şehre özel ürün seçeneğini de öne çıkarmaktadır. Beyşehir temalı hediyelik eşya fiyatları ortalama 14,90TL olarak bilinmektedir. 

Şehrin havasını yansıtan ve sizin için her baktığınızda anlam ifade edecek hediye seçeneği olarak satılan Beyşehir temalı eşyalarla ilgili net fiyat belirtecek olursak; Beyşehir temalı C serisi resimli ahşap Magnet fiyatının 14,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Beyşehir temalı hediye ürünlerinin fiyat belirteci birden fazladır. Genel bakımdan üretimde kullanılan malzemenin hammaddesi de fiyatını etkilemekte olup el işçiliği de bu yönde etki oluşturmaktadır.  Sevdikleriniz için anlamlı hediyelik eşyalar arasında belirtilen Beyşehir temalı ürünlerin fiyatını etkileyen en önemli konu ise eşya boyutudur. Eşya boyutu büyüdükçe kullanılan malzeme artışı da çoğaldığından fiyatını doğrudan etkilemekte ve yükseltmektedir. 

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Beyşehir temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Beyşehir temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Beyşehir temalı hediye çeşitleri kişisel zevklere ve ihtiyaca göre farklılaşıyor olup aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Beyşehir temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik birden fazla cevap belirtmek mümkündür. Öncelikle şehre özel bir ilçeyi yansıtan eşyalar olması nedeniyle kendiniz ve sevdikleriniz için anı oluşturması açısından tercih edebileceğiniz ürün olduğunu unutmamalısınız. İlaveten dekor verme amaçlı satın alacağınız bir ürün olduğunu da görebilirsiniz. 

İş alanında değerlendirmek istediğinizde ticari faaliyetlerinizi ve kar marjınızı yükseltecek ürün tercihi olarak ta tercih edebilirsiniz. Özellikle reklam yapmak için şehre özel baskılı Beyşehir temalı hediye çeşitleri işinize yarayacak seçkin ürünlerden biri olması nedeniyle kısa zamanda beğeni oluşturmanız mümkündür. 

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Beyşehir temalı hediyelik eşyalar kime alınabilir sorgulamasına yönelik aşağıdaki liste ile cevap vermek mümkündür. 

 • Anneler günü için annenize Beyşehir Magnet 
 • Babalar gününde babanıza Konya Beyşehir hediyelik eşya 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için anı oluşturmak için şehri yansıtan Beyşehir hediyelik eşya 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet veya doğum günü gibi özel günlerinde Beyşehir hediye 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize Konya Beyşehir Magnet 
 • Beyşehir temalı hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan kişilere toptan Beyşehir hediyelik 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik eşya 
 • Arkadaşlarınıza veya komşunuza Beyşehir temalı hediyelik eşya 

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Beyşehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Beyşehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Beyşehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Beyşehir temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Beyşehir temalı hediyelik eşyalar Myros firma kapsamında üretilmektedir. Genel olarak çok geniş Pazar hacmine sahip olan ve geniş ölçekli hediyelik eşya piyasaya hitap eden firmanın müşteri potansiyeli de çok fazladır. Seçkin ürün tedarik süreci sunan firma yapısında kaliteli malzeme kullanımı, özgün çalışma şekli çok baskındır

Estetik bakış açısı oluşturan üretimlerin tümünde müşteri memnuniyetine de dikkat edildiği görülmektedir. Eşit görüşe sahip olan firma kapsamında erkek ve kadın personel sayıları eşit seviyededir. Bu yönde kalitesini öne çıkaran kullanışlı ve uzun süre formunu koruyabilen hediyelik eşyalar üretilmekte ve satılmaktadır. 

Beyşehir Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Beyşehir temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya seçenekleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.