myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Silifke

için 16 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 14
Myros - Toptan Silifke Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Silifke Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
34,00 TL
(0)
48,00 TL
⬇️ %28
34,50 TL
(0)
99,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Silifke Temalı Myros Uv Balik Açacak 42*130 Mm
34,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Silifke Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
34,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Silifke Temalı Myros Metal Kare Anahtarlik 36*95 Mm
80,00 TL
(0)
Myros - Toptan Silifke Temalı Myros Fi̇l Açacak Magnet T 98*61 Mm
99,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
99,00 TL
(0)
87,50 TL
(0)
için 16 ürün görüntüleniyor.

Silifke Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Silifke, Mersin iline bağlı bir ilçedir. Mersin’e 85 km uzaklıkta yer alan Silifke ilçesi tarih boyunca birçok farklı uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu özelliği sayesinde farklı kültürlere ait antik kentler Silifke içerisinde yer almaktadır. Bu antik kentlerin mirasları da Silifke ile günümüze kadar taşınmıştır. Silifke hediyelik eşyalar bu özelliği sayesinde oldukça ilgi çekici ve önemli olmayı başarmaktadır. Hem kullanışlı olmaları hem de estetik açıdan tarihi bir güzellik ortaya koymaları ile Silifke temalı hediyelik eşyalar herkes tarafından ilgi çekmektedir. Silifke’nin konumu gereği eşsiz manzaralara sahip olması ile hediyelik eşyalarda estetik bir görüntü ortaya koymaktadır. Sadece yurt içinden değil yurt dışından da ilgi görmesi ile Silifke temalı hediyelik eşyaların önemi ve gerekliliği daha da fazla artmaktadır. Çeşitlilik açısından da oldukça farklı modeller sunan Silifke temalı hediyelik eşyalar dünyanın dört bir yanında birçok farklı çeşitte binlerce seçenek sunmaktadır. 

Silifke temalı hediyelik eşyaları alırken kendiniz ve sevdikleriniz için seçim yapabilecek iken ayrıca işyerleriniz için de toplu alım yapmanız doğru bir tercih olacaktır. Bu alımı yaparken dikkat etmeniz gerekenler ise; 

 • Alım yapılacak kişinin veya işyerinin ihtiyacını karşılaması gerekmektedir.
 • Mutlaka kullanılacağı ortamla uyumlu olması gerekmektedir.
 • Kişisel zevkler gözden geçirilerek karar verilmelidir.
 • Renk ve boyut gibi özellikler gözden geçirilmelidir.

İşyeriniz için Silifke temalı hediyelik eşya modellerini tercih ederken ise mutlaka toptan alım yapmanız avantaj olacaktır. 

Silifke Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Silifke temalı hediyelik eşya ürünleri, farklı kullanım alanları ile her türlü ihtiyacı karşılayabiliyor. Tasarımlarının çeşitliliği ile de güzel bir Silifke anısı oluyor.

Silifke Temalı Kare Anahtarlık, metal ve epoksi malzeme üzerine dijital baskı ile Silifke’nin istediğiniz eşsiz bir güzelliklerini koymayı mümkün kılıyor. 36x95mm ölçülerinde olması ile taşıması da oldukça kolay oluyor. Metal malzeme ile yapılması ile sağlam ve yıllarca kullanılabilen bir ürün oluyor. 

Silifke Temalı Magnet, plastik malzeme üzerine dijital baskı yöntemi ile üretiliyor. Silifke’nin istediğiniz herhangi bir güzelliğini yine bu ürün üzerine taşımanız mümkün oluyor. 95x43mm boyutlarında olan bu ürün ile hem buzdolabı gibi eşyalarınıza güzel bir görünüm sağlarken hem de açacak olarak işlevsel bir ürün almış oluyorsunuz. 

Silifke Temalı Açacak, plastik malzemeden oluşuyor. Dijital baskı ile üzerine baskı yapılıyor. 42x120 mm boyutlarında olan bu ürün görsel olarak eşsiz bir görüntü sunuyor.

Silifke Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Silifke temalı hediyelik eşya modellerinin fiyatları en düşük 13,90 lira ve en yüksek ise 37,90 liraya ulaşıyor. Silifke temalı hediyelik eşya ürünler için ortalama fiyat 25,90 lira civarı oluyor. Silifke Temalı Kare Anahtarlık fiyatı 37,90 lira. Silifke Temalı Magnet fiyatı 13,90 lira. Silifke Temalı Açacak fiyatı ise 13,90 lira.

Silifke Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Silifke temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları belirlenirken birçok farklı değişken bulunuyor. En önemlisi ise ürünün yapıldığı malzeme çeşidi. Malzemenin çeşidine göre ürün fiyatı belirleniyor. Çeşidinin yanında kullanıldığı miktarda fiyatı etkiliyor. Ayrıca dijital baskı kullanılan ürünlerde de fiyat belirlenirken bu dikkate alınıyor. Varsa el işçiliği gibi durumlarda göz önünde bulundurularak ürün fiyatları belirleniyor. Tüm bu etkenler bir araya getirilerek en doğru fiyatlandırma yapılıyor. Silifkeden ne alınır sorusunun yanı sıra fiyat ve performans olarak en iyi fiyatlandırma yapılarak en doğru ürün en iyi fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Silifke Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Silifke temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Silifke temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Silifke Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Silifke temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki şekildedir;

Silifke Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Silifke temalı hediyelik eşyaların kullanım alanları farklı olduğu için üründen ürüne değişiyor. Tasarımlarının ve kullanım alanlarının farklı olması ile bu çeşit daha da artıyor. Silifkenin neyi meşhur sorusuna bu sebeple net bir cevap vermek mümkün olmuyor. Silifke Temalı Kare Anahtarlık, hayatın her alanında kullanımı mümkün bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Ev, araba ve işyerleriniz gibi yerlerin anahtarlarını taşıyabileceğiniz bu ürünle hem şık bir görüntü hem de sağlam yapısı ile güvenle kullanmanız mümkün oluyor. 

Silifke Temalı Magnet, dolaplarınızın çok daha şık bir görüntüye sahip olmasını sağlıyor. Ayrıca açacak olması ile içeceklerinizin kapaklarını da açmanızı sağlıyor. 

Silifke Temalı Açacak, şişe şeklinde olması ile gerçekten şık bir görünüm sunuyor. Dolaplarınızın yanı sıra ayrı olarak da kullanım sağlıyor. Açacak olması ile de işlevsel bir kullanım sağlıyor.

Silifke Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Silifke temalı hediyelik eşyalar hediyelik olarak şu kişilere veya işyerlerinize alınabilir;

 • Silifke aşığı kişilere,
 • Kendinize,
 • Ailenize,
 • Eşinize veya sevgilinize
 • Arkadaşlarınıza 
 • İş arkadaşlarınıza,
 • Yeni ev alan kişilere
 • Doğum günü olan kişilere
 • Akrabalarınıza.

Silifke Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Silifke temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Silifke temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3,66 TL - 16,66 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Silifke Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Silifke temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Silifke Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Silifke temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Silifke Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Silifke temalı hediyelik eşya modelleri üretilirken farklı farklı üretim şekilleri kullanılıyor. Bazı ürünlerde dijital baskı tekniği kullanılırken bazı ürünlerde epoksi gibi çeşitler kullanılıyor. Bazı ürünlerde ise bu teknikler beraber kullanılıyor. Buradaki en önemli nokta bu teknikler kullanılırken tasarıma en uygun teknikler seçiliyor. Ayrıca bu teknikler için de en uygun materyaller kullanılarak hem tasarım açısından şık hem de uzun ömürlü ürünler üretilmiş oluyor. Ayrıca kişiye özel olması ile birçok farklı ürün de üretilmiş oluyor.

Silifke Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Silifke temalı ürünlere benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdaki şekildedir;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.